http://kariera.mk

Vrau shqiptaren, edhe 30 vite burg për serial-killerin italian

më 12.2017 - Sot News

Gjykata e Torinos së Assicez në mbështetje të kërkesës sëzëvendësprokurorit Roberto Sparagna ka vendosur edhe 30 vite burg për Maurizio Minghella, serial-killeri italian i lindur 59 vite më parë në Xhenova....

Krimet makabre ndër vite, serial killerit italian i faturohet edhe vrasja e prostitutës shqiptare

më 12.2017 - BalkanWeb

ITALI- Dënohet sërish serial killeri i prostitutave, italiani Maurizio Minghella, 59 vjeç. Gjykata e Torinos dënoi me 30 vite burg Minghellën për vrasjen e një vajze të re shqiptare, Floreta Islami, e...

Vrau prostitutën nga Shqipëria, 30 vite burg për vrasësin serial

më 12.2017 - Albeu

Maurizio Minghella është vrasësi serial nga Genova i cili akuzohet edhe për vrasjen e një shqiptareje në vitin 1998 "> 1998 . Ai akuzohet se ka vrarë 7 prostituta dhe është dënuar së fundmi edhe me 30...

FOTO/ 30 vite burg serialkillerit italian, vrau në 1997 shqiptaren Floreta Islami

më 12.2017 - Syri

Edhe 30 vjet burg për 59-vjeçarin nga Genova Maurizio Minghella, vrasësi serial i dënuar ndërkohë me disa burgime të përjetshme për vrasjen e shtatë prostitutave. Vendimi është marrë sot në mesditë nga...

30 vite burg serialkillerit italian, vrau më 1997 shqiptaren Floreta Islami

më 12.2017 - Mapo

Foto 1 nga 2 Edhe 30 vjet burg për 59-vjeçarin nga Genova Maurizio Minghella, vrasësi serial i dënuar ndërkohë me disa burgime të përjetshme për vrasjen e shtatë prostitutave. Vendimi është marrë sot në...

Historia e killerit mizor që vriste prostituta, mes viktimave 4 vajza shqiptare

më 12.2017 - Java News

Dënohet sërish serial killeri i prostitutave, italiani Maurizio Minghella, 59 vjeç. Gjykata e Torinos dënoi me 30 vite burg Minghellën për vrasjen e një vajze të re shqiptare, Floreta Islami, e cila u...

Vrau shqiptaren ditën e Shën Valentinit, autori monstër merr lajmin e rëndë

më 12.2017 - Lajme.al

U dhanë 30 vjet burg për Maurizio Minghella, vrasësi serial i cili ka vrarë një shqiptare. Ai rezulton i dënuar ndërkohë me disa burgime të përjetshme për vrasjen e shtatë prostitutave. Vendimi është marrë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK