http://kariera.mk

A e dalloni leopardin?!

më 12.2017 - Lajmi.net

Një leopard bore i kamufluar ka provuar se është shumë e vështirë për ta dalluar, teksa fshihet pas presë së radhës, të cilat kullosin të pashqetësuara për rrezikun që u kanoset. Pamjet e fotografuara...

A e dalloni leopardin?! – FOTO

më 12.2017 - AlbPortali

Loading... Një leopard bore i kamufluar ka provuar se është shumë e vështirë për ta dalluar, teksa fshihet pas presë së radhës, të cilat kullosin të pashqetësuara për rrezikun që u kanoset. Pamjet e fotografuara...

A e dalloni leopardin?! – FOTO

më 12.2017 - Fakti Ditor

Një leopard bore i kamufluar ka provuar se është shumë e vështirë për ta dalluar, teksa fshihet pas presë së radhës, të cilat kullosin të pashqetësuara për rrezikun që u kanoset. Pamjet e fotografuara...

Leopardi nuk vërehej në hapësirën shkëmbore, sulmon papritmas që të kapë prenë

më 12.2017 - Telegrafi

Inger Vandyke ka qenë duke fotografuar një tufë dhive të egra në Ladakh të Indisë, kur papritmas një leopard ka dalë nga hapësira shkëmbore. Megjithëse kishte pritur kohën e duhur për sulm dhe ishte shumë...

Leopardit të kamufluar i dështon sulmi ndaj dhive të egra

më 12.2017 - Koha.net

Një leopard dimri i kamufluar doli të ishte i vështirë për t’u vërejtur nga dhitë e egra në Ladakh të Indisë, por sulmi ndaj tyre i ka dështuar grabitqarit. Fotografi Inger Vandyke kishte fotografuar vetëm...

Leopardi nuk vërehej në hapësirën shkëmbore, sulmon papritmas që të kapë prenë

më 12.2017 - Lajmi.net

Inger Vandyke ka qenë duke fotografuar një tufë dhive të egra në Ladakh të Indisë, kur papritmas një leopard ka dalë nga hapësira shkëmbore. Megjithëse kishte pritur kohën e duhur për sulm dhe ishte shumë...

Leopardit të kamufluar i dështon sulmi ndaj dhive të egra

më 12.2017 - Infokusi

Një leopard dimri i kamufluar doli të ishte i vështirë për t’u vërejtur nga dhitë e egra në Ladakh të Indisë, por sulmi ndaj tyre i ka dështuar grabitqarit. Fotografi Inger Vandyke kishte fotografuar vetëm...

Leopardi nuk vërehej në hapësirën shkëmbore, sulmon papritmas që të kapë prenë

më 12.2017 - Fol

Inger Vandyke ka qenë duke fotografuar një tufë dhive të egra në Ladakh të Indisë, kur papritmas një leopard ka dalë nga hapësira shkëmbore. Megjithëse kishte pritur kohën e duhur për sulm dhe ishte shumë...

A e dalloni leopardin?!

më 12.2017 - Tetova Sot

Një leopard bore i kamufluar ka provuar se është shumë e vështirë për ta dalluar, teksa fshihet pas presë së radhës, të cilat kullosin të pashqetësuara për rrezikun që u kanoset. Pamjet e fotografuara...

FOTO - E dalloni leopardin?!

më 12.2017 - Syri

Një leopard bore i kamufluar ka provuar se është shumë e vështirë për ta dalluar, teksa fshihet pas presë së radhës, të cilat kullosin të pashqetësuara për rrezikun që u kanoset. Pamjet e fotografuara...

FOTO/ A e dalloni leopardin?!

më 12.2017 - Syri

Një leopard bore i kamufluar ka provuar se është shumë e vështirë për ta dalluar, teksa fshihet pas presë së radhës, të cilat kullosin të pashqetësuara për rrezikun që u kanoset. Pamjet e fotografuara...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK