http://kariera.mk

Shkoi në shtrat me një të panjohur, gruaja hedh në gjyq hotelin për këtë arsye

më 12.2017 - NOA

Një gjykatë në Gjermani po përballet me një rast aspak të zakontë. Bëhet fjalë për një grua, e cili ka paditur hotelin sepse nuk i jep emrin e djalit me të cilin, ajo ka fjetur nëntë muaj më parë. Arsyeja...

Bëri seks me një burrë që nuk e njihte, hedh në gjyq hotelin sepse…

më 12.2017 - Gazeta Express

​ Një gjykatë në Gjermani po përballet me një rast aspak të zakontë. Bëhet fjalë për një grua, e cili ka paditur hotelin sepse nuk i jep emrin e djalit me të cilin, ajo ka fjetur nëntë muaj më parë. Arsyeja...

Bëri seks me një burrë që nuk e njihte, hedh në gjyq hotelin sepse…

më 12.2017 - Infokusi

Një gjykatë në Gjermani po përballet me një rast aspak të zakontë. Bëhet fjalë për një grua, e cili ka paditur hotelin sepse nuk i jep emrin e djalit me të cilin, ajo ka fjetur nëntë muaj më parë. Arsyeja...

Bëri seks me një burrë që nuk e njihte, hedh në gjyq hotelin

më 12.2017 - Gazeta Express

Një gjykatë në Gjermani po përballet me një rast aspak të zakontë. Bëhet fjalë për një grua, e cili ka paditur hotelin sepse nuk i jep emrin e djalit me të cilin, ajo ka fjetur nëntë muaj më parë. Arsyeja...

Bëri seks me një burrë që nuk e njihte, hedh në gjyq hotelin sepse…

më 12.2017 - Tetova Sot

Një gjykatë në Gjermani po përballet me një rast aspak të zakontë. Bëhet fjalë për një grua, e cili ka paditur hotelin sepse nuk i jep emrin e djalit me të cilin, ajo ka fjetur nëntë muaj më parë. Arsyeja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK