http://kariera.mk

8 dhjetori, si ditë reflektimi nga PD e Lulit

para 10 muajve - Gazeta Tema

Nga Artur Ajazi Pikërisht në 8 dhjetor 1990, plot 27 vite më parë, në kryeqytetin e Shqipërisë studentët e Universitetit të Tiranës ngritën krye për herë të parë në historinë 46-vjeçare të komunizmit....

Nesër do të lexoni/ Fillimi i Lëvizjes Demokratike në Vlorë në vitin 1990

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Nga Enver MEMISHAJ Këto shënime nuk përbëjnë historinë e pa kritikueshme të fillimit të Lëvizjes Demokratike në Vlorë dhe as të themelimit të Partisë Demokratike të Vlorës, por ato janë shënime, kujtime,...

Kush mund (duhet) të quhet “dhjetorist”?

para 10 muajve - Gazeta Tema

Nga Arben Demo Megjithëse për shumëkënd, sot pas 27 vitesh, do të ishte e pakuptimtë që të jepen pa pasur arsye të forta kontributi, të tilla emërtesa- tituj-medalje, jemi të mendimit se do duhej të kishim...

Kush mund (duhet) të quhet “dhjetorist”?

para 10 muajve - Respublica

Megjithëse për shumëkënd, sot pas 27 vitesh,  do të ishte e pakuptimtë që të jepen, pa pasur arsye të forta kontributi, të tilla emërtesa- tituj-medalje..,; jemi të mendimit se do duhej të kishim dhe një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK