http://kariera.mk

SHBA: Zbulimi i vrimës së zezë do të hedhë dritë në njohjen e universit

më 12.2017 - Portalb

Shkencëtaarët në Shtetet e Bashkuara thonë se e kanë zbuluar vrimën e zezë më të largët që ndonjëherë është vëzhguar, i cili është një fenomen qiellor, që është 800 milionë herë më masiv se Dielli. Astronomët...

Astronomët thonë se kanë gjetur vrimën e zezë më të largët

më 12.2017 - Albinfo

Astronomët kanë gjetur vrimën e zezë më të largët të njohur deri tani në shkencë. Vrima e zezë, sipas shkencëtarëve, është larg 13 miliardë vjet drite, shkruan BBC. Ajo është 800 milionë herë më e madhe...

Zbulimi i vrimës së zezë do të hedhë dritë në njohjen e universit

më 12.2017 - Koha.net

Shkencëtaarët në Shtetet e Bashkuara thonë se e kanë zbuluar vrimën e zezë më të largët që ndonjëherë është vëzhguar, i cili është një fenomen qiellor, që është 800 milionë herë më masiv se Dielli. Astronomët...

SHBA: Zbulimi i vrimës së zezë do të hedhë dritë në njohjen e universit

më 12.2017 - BalkanWeb

Shkencëtarët në Shtetet e Bashkuara thonë se e kanë zbuluar vrimën e zezë më të largët që ndonjëherë është vëzhguar, i cili është një fenomen qiellor, që është 800 milionë herë më masiv se Dielli. Astronomët...

SHBA: Zbulimi i vrimës së zezë do të hedhë dritë në njohjen e univerzit

më 12.2017 - Evropa e Lirë

Shkencëtaarët në Shtetet e Bashkuara thonë se e kanë zbuluar vrimën e zezë më të largët që ndonjëherë është vëzhguar, i cili është një fenomen qiellor, që është 800 milionë herë në masiv se Dielli. Astronomët...

Zbulimi i vrimës së zezë do të hedhë dritë në njohjen e universit

më 12.2017 - Insajderi

Shkencëtaarët në Shtetet e Bashkuara thonë se e kanë zbuluar vrimën e zezë më të largët që ndonjëherë është vëzhguar, i cili është një fenomen qiellor, që është 800 milionë herë më masiv se Dielli. Astronomët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK