http://kariera.mk

Fqinja i çon prapa hekurave “skifterët” shqiptarë

më 12.2017 - Gazeta Express

Toscana- Vjedhja në një apartament në Comeana dështoi, falë fqinjës që arriti të largojë hajdutët, por gjithashtu të mbajë mend numrin e targës së makinës që përdorën ata për t’u arratisur. Në pranga ra...

Aksion si në filma, fqinja e moshuar shkatërron planin e hajdutëve shqiptarë

më 12.2017 - Albeu

Një shqiptar është arrestuar na autoritet italiane pak pasi kanë tentuar të vjedhë një apartament në Comeana. Por ka qenë fqinja shumë trime ajo që arriti të largojë hajdutët , por gjithashtu të mbajë...

Fqinja vigjilente fut në kurth shqiptarin, ajo që ndodhi më pas ‘e fundosi’

më 12.2017 - Mapo

Vjedhja në një apartament në Comeana dështoi, falë fqinjës që arriti të largojë hajdutët, por gjithashtu të mbajë mend numrin e targës së makinës që përdorën ata për t’u arratisur. Në pranga ra një shqiptar,...

GRUAJA SHPËTON SHTËPINË NGA HAJDUTËT, LARGON SHQIPTARIN DHE NJË BASHKËPUNËTOR

më 12.2017 - NOA

Vigjilenca e pronares së shtëpisë ka bërë që të zbulojë autorët e grabitjes së apartamentit të saj në Comeana të Italisë. Ajo arriti që fillimisht të largojë hajdutët, por nuk u mjaftua me kaq. Mediat...

ITALI/ Fqinja ‘fundos’ hajdutin shqiptar, ja si e futi në kurth

më 12.2017 - Java News

Toscana- Vjedhja në një apartament në Comeana dështoi, falë fqinjës që arriti të largojë hajdutët, por gjithashtu të mbajë mend numrin e targës së makinës që përdorën ata për t’u arratisur. Në pranga ra...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK