http://kariera.mk

Fshati gjerman del në shitje për 125 mijë euro

më 12.2017 - Lajm

Dëshironi të jetoni në Gjermani dhe të blini një fshat të tërë, atëherë, e keni rastin E Enjte, 7 Dhjetor 2017 – 11:22 albinfo.ch(KEYSTONE/DPA/Patrick Pleul) Të dielën, një fshat i tërë në Brandenburg,...

Fshati gjerman del në shitje për 125 mijë euro

më 12.2017 - AlbPortali

Loading... Dëshironi të jetoni në Gjermani dhe të blini një fshat të tërë, atëherë, e keni rastin E Enjte, 7 Dhjetor 2017 – 11:22 albinfo.ch(KEYSTONE/DPA/Patrick Pleul) Të dielën, një fshat i tërë në Brandenburg,...

Fshati gjerman del në shitje për 125 mijë euro

më 12.2017 - Fakti Ditor

Dëshironi të jetoni në Gjermani dhe të blini një fshat të tërë, atëherë, e keni rastin E Enjte, 7 Dhjetor 2017 – 11:22 albinfo.ch(KEYSTONE/DPA/Patrick Pleul) Të dielën, një fshat i tërë në Brandenburg,...

Fshati gjerman del në shitje për 125 mijë euro

më 12.2017 - Syri

Të dielën, një fshat i tërë në Brandenburg, Gjermani, që përbëhet kryesisht nga pensionistë dhe ndërtesa të shkatërruara, do të dalë në një ankand, duke pasqyruar fatin e qyteteve tjera të Gjermanisë Lindore,...

Fshati gjerman del në shitje për 125 mijë euro

më 12.2017 - Tetova Sot

Të dielën, një fshat i tërë në Brandenburg, Gjermani, që përbëhet kryesisht nga pensionistë dhe ndërtesa të shkatërruara, do të dalë në një ankand, duke pasqyruar fatin e qyteteve tjera të Gjermanisë Lindore,...

Fshati gjerman del në shitje për 125 mijë euro

më 12.2017 - Albinfo

Dëshironi të jetoni në Gjermani dhe të blini një fshat të tërë, atëherë, e keni rastin Të dielën, një fshat i tërë në Brandenburg, që përbëhet kryesisht pensionistët dhe ndërtesat e shkatërruara, do të...

Fshati gjerman del në shitje për 125 mijë euro

më 12.2017 - Albinfo

Dëshironi të jetoni në Gjermani dhe të blini një fshat të tëra, atëherë, e keni rastin Të dielën, një fshat i tërë në Brandenburg, që përbëhet kryesisht pensionistët dhe ndërtesat e shkatërruara, do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK