http://kariera.mk

Tashmë mund ti ruani përgjithnjë historitë e preferuara në Instagram, ja si…

më 12.2017 - Gazeta e re

Ditën e Mërkure Instagram prezantoi dy veçori të reja për historitë e saj shumë popullore duke përmirësuar më tej eksperiencën e përdoruesit. E para quhet Story Archive. Nisur nga emërtimi mund të kuptoni...

Tashmë mund ti ruani përgjithnjë historitë e preferuara në Instagram

më 12.2017 - Medial

Për shembull nëse dëshironi të ndani disa histori nga një udhëtim të fundit, mund ti ruani në profilin tuaj me një emërtim të caktuar. Ditën e Mërkure Instagram prezantoi dy veçori të reja për historitë...

Risia nga Instagram, tashmë mund t’i ruani historitë e preferuara

më 12.2017 - BalkanWeb

Ditën e Mërkure Instagram prezantoi dy veçori të reja për historitë e saj shumë popullore duke përmirësuar më tej eksperiencën e përdoruesit. E para quhet Story Archive. Nisur nga emërtimi mund të kuptoni...

Instagram sjell risi

më 12.2017 - Zhurnal

Ditën e Mërkure Instagram prezantoi dy veçori të reja për historitë e saj shumë popullore duke përmirësuar më tej eksperiencën e përdoruesit. E para quhet Story Archive. Nisur nga emërtimi mund të kuptoni...

Risia nga Instagram, tashmë mund t’i ruani historitë e preferuara

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Ditën e Mërkure Instagram prezantoi dy veçori të reja për historitë e saj shumë popullore duke përmirësuar më tej eksperiencën e përdoruesit. E para quhet Story Archive. Nisur nga emërtimi mund të kuptoni...

Instagrami sjell një risi

më 12.2017 - Ina

Historitë tuaja në Instagram tani nuk duhet patjetër të zhduken përgjithmonë pas 24 orëve. Aplikacioni i madh ka prezantuar dy veçori të reja që ruajnë përgjithmonë Storie-n: “arkivimi” për ruajtje personale...

Risia e Instagramit

më 12.2017 - Syri

Historitë tuaja në Instagram tani nuk duhet patjetër të zhduken përgjithmonë pas 24 orëve. Aplikacioni i madh ka prezantuar dy veçori të reja që ruajnë përgjithmonë Storie-n: “arkivimi” për ruajtje personale...

Instagrami sjell një risi

më 12.2017 - Periskopi

Historitë tuaja në Instagram tani nuk duhet patjetër të zhduken përgjithmonë pas 24 orëve. Aplikacioni i madh ka prezantuar dy veçori të reja që ruajnë përgjithmonë Storie-n: “arkivimi” për ruajtje personale...

Instagram bën ndryshime drastike

më 12.2017 - Klan

Instagram ka lançuar ndryshime thënjësore në profile, të përshkruara si më drastiket që nga viti 2013. Ky rrjet social ka publikuar dy karakteristika të reja: Stories Highlights and Stories Archive. Të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK