http://kariera.mk

Ja si do të duket kampusi më i ri i Microsoft-it

më 12.2017 - Gazeta e re

Microsoft njoftoi planin për modernizimin e kampusit të saj prej 12 ha. Dhe, po, kampusi është vetëm 11 minuta me makinë larg nga kampusi i Apple. Kompania nuk është një vendosje e re në Silicon Valley....

Microsoft po ndërton kampusin ndoshta më të mirë në botë

më 12.2017 - Infokusi

Microsoft është duke ndërtuar njërin nga kampuset më të mirë në botë. Kompania e famshme ka angazhuar një grup arkitektësh që të bëjnë këtë kampun tejet të veçantë. “Microsoft Silicon Valley” quhet kampusi...

Microsoft po ndërton kampusin ndoshta më të mirë në botë

më 12.2017 - Zhurnal

Microsoft është duke ndërtuar njërin nga kampuset më të mirë në botë. Kompania e famshme ka angazhuar një grup arkitektësh që të bëjnë këtë kampun tejet të veçantë. “Microsoft Silicon Valley” quhet kampusi...

Microsoft po ndërton kampusin ndoshta më të mirë në botë

më 12.2017 - Infokusi

Microsoft është duke ndërtuar njërin nga kampuset më të mirë në botë. Kompania e famshme ka angazhuar një grup arkitektësh që të bëjnë këtë kampun tejet të veçantë. “Microsoft Silicon Valley” quhet kampusi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK