http://kariera.mk

Messenger për fëmijët nën 6 vjeç

para 10 muajve - Koha.net

Facebook ka tashmë një aplikacion të Messenger për fëmijët deri në moshën 6 vjeç, pasi prindërit dëshirojnë që fëmijët e tyre të kenë një hapësirë të sigurt në internet për të biseduar. Facebook Messenger...

Facebook i ri, vetëm për fëmijët

para 11 muajve - Mapo

Facebook ka tashmë një aplikacion të Messenger për fëmijët deri në moshën 13 vjeç, pasi prindërit dëshirojnë që fëmijët e tyre të kenë një hapësirë të sigurt në internet për të biseduar. Facebook Messenger...

Facebook sjell versionin për fëmijët nën moshën 13-vjeç

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Facebook ka tashmë një aplikacion të Messenger për fëmijët deri në moshën 13 vjeç, pasi prindërit dëshirojnë që fëmijët e tyre të kenë një hapësirë të sigurt në internet për të biseduar. Facebook Messenger...

Facebook sjell versionin për fëmijët nën moshën 13-vjeç

para 11 muajve - NOA

Facebook ka tashmë një aplikacion të Messenger për fëmijët deri në moshën 13 vjeç, pasi prindërit dëshirojnë që fëmijët e tyre të kenë një hapësirë të sigurt në internet për të biseduar. Facebook Messenger...

Facebook sjell versionin për fëmijët nën moshën 13-vjeç

para 11 muajve - TV Koha

Facebook ka tashmë një aplikacion të Messenger për fëmijët deri në moshën 13 vjeç, pasi prindërit dëshirojnë që fëmijët e tyre të kenë një hapësirë të sigurt në internet për të biseduar. Facebook Messenger...

Messenger për fëmijët nën 6 vjeç

para 11 muajve - Ina

Facebook ka tashmë një aplikacion të Messenger për fëmijët deri në moshën 6 vjeç, pasi prindërit dëshirojnë që fëmijët e tyre të kenë një hapësirë të sigurt në internet për të biseduar. Facebook Messenger...

Messenger për fëmijët nën 6 vjeç

para 11 muajve - Politiko

Facebook Messenger për fëmijët, i cili fillimisht do të jetë vetëm në SHBA, është dizenjuar me kontrolle që u jep mundësi prindërve të vendosin se me kë duhet të lidhen fëmijët online. Fëmijët mund ta...

Messenger për fëmijët nën 6 vjeç

para 11 muajve - Lajmi.net

Facebook ka tashmë një aplikacion të Messenger për fëmijët deri në moshën 6 vjeç, pasi prindërit dëshirojnë që fëmijët e tyre të kenë një hapësirë të sigurt në internet për të biseduar. Facebook Messenger...

Facebook vjen me aplikacionin e ri ‘Messenger Kids”

para 11 muajve - Tetova Sot

Rrjeti më i madh botërorë, FACEBOOK, së fundmi ka publikuar një aplikacion të rij ‘Messenger Kids’, që i ndihmon fëmijët nën moshën 13 vjeç, të kontaktojnë me prindërit e tyre dhe miqtë të cilat mesazhe...

Facebook sjell versionin për fëmijët nën moshën 13-vjeç

para 11 muajve - Te Sheshi

Facebook ka tashmë një aplikacion të Messenger për fëmijët deri në moshën 13 vjeç, pasi prindërit dëshirojnë që fëmijët e tyre të kenë një hapësirë të sigurt në internet për të biseduar. Facebook Messenger...

‘Messenger’ aplikacioni për fëmijët nën 6 vjeç

para 11 muajve - Periskopi

Facebook ka tashmë një aplikacion të Messenger për fëmijët deri në moshën 6 vjeç, pasi prindërit dëshirojnë që fëmijët e tyre të kenë një hapësirë të sigurt në internet për të biseduar. Facebook Messenger...

“Messenger Kids”/Aplikacioni i ri dhe i sigurtë për fëmijët

para 11 muajve - Portalb

Kompania e njohur Facebook lançoi të hënën aplikacionin e parë për përdoruesit e rinj të quajtur “Messenger Kids”. e nuk do të përdoret për reklama. Fëmijët nuk do të mund ta përdorin rrjetin social nëse...

Google ndalon reklamat në ekranin e kyçjes në Android

para 11 muajve - Zhurnal

Nëse jeni prej atyre që preferojnë të kenë aplikacione me pagesë, padyshim duhet të keni hasur në jetën tuaj një aplikacion falas por me një dyzinë reklama në të. Në të shumtën e rasteve reklamat nuk janë...

Facebook sjell Messenger Kids për fëmijët nën 12 vjeç (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Facebook njoftoi sot një version të ri të aplikacionit Messenger të të dizajnuar për fëmijët e moshave nga gjashtë deri në 12 vjec. Messenger Kids , aplikacioni i ri nuk kërkon një llogari në Facebook...

Arrin Messenger Kids për fëmijët nën moshën 13-vjeç

para 11 muajve - Infokusi

Për herë të parë Facebook hapet drejt publikut më të ri, më saktë fëmijët më të ri se sa 13-vjeç me aplikacionin që është i dizajnuar ashtu që të neutralizojë kërcënimet seksuale. Fëmijët nuk kanë nevojë...

Facebook prezantoi Messenger Kids për fëmijët nën 13 vjeç

para 11 muajve - Zhurnal

Facebook ka krijuar një version të aplikacionit Messenger për fëmijët nga mosha 6 vjeç, një lëvizje shqetësuese sidomos për ata prindër që nuk duan ekspozimin e fëmijëve të tyre në këtë moshë në median...

Arrin Messenger Kids për fëmijët nën moshën 13-vjeç

para 11 muajve - KosovaPress

Fëmijët nuk kanë nevojë për profil në Facebook ose për numër të telefonit, për të komunikuar përmes rrugës së Messenger Kids. Filtra specialë për detektim ndalojnë fëmijët që të ndajnë përmbajtje seksuale,...

Vjen Messenger Kids, Facebook tani edhe për fëmijë nën 13 vjeç

para 11 muajve - BalkanWeb

Emoji, mesazhe dhe video chat tani edhe për më të vegjlit. Vjen Messenger Kids, aplikacioni më i ri i Facebook për fëmijë. Tani ata që janë nën 13 vjeç, që normalisht nuk mund të frekuentonin rrjetin social,...

Facebook sjell Messenger vetëm për fëmijë

para 11 muajve - Lajmi.net

Për herë të parë në histori, Facebook po hapet për fëmijët nën 13 vjeç, me një aplikacion të fokusuar në siguri i dizajnuar për të neutralizuar kërcënimet ndaj fëmijëve. Messenger Kids, që do të lansohet...

Facebook sjell Messenger Kids

para 11 muajve - Klan Kosova

Gjiganti Facebook ka krijuar një version të ri të aplikacionit Messenger. Tashmë atë mund ta gjejnë prindërit pasi ai iu është dedikuar fëmijëve nga mosha 6 vjeç, njofton Klan Kosova. Përdorimi i rrjeteve...

Facebook sjell Messenger vetëm për fëmijë

para 11 muajve - Gazeta Express

Për herë të parë në histori, Facebook po hapet për fëmijët nën 13 vjeç, me një aplikacion të fokusuar në siguri i dizajnuar për të neutralizuar kërcënimet ndaj fëmijëve. Messenger Kids, që do të lansohet...

Facebook sjell Messenger vetëm për fëmijë

para 11 muajve - Fol

Për herë të parë në histori, Facebook po hapet për fëmijët nën 13 vjeç, me një aplikacion të fokusuar në siguri i dizajnuar për të neutralizuar kërcënimet ndaj fëmijëve. Messenger Kids, që do të lansohet...

Kujdes kur bëni “Like”, Facebook po ju përgjon

para 11 muajve - Ina

Sipas një studimi të kryer nga Universitetet e Kembrixh dhe Shkolla e Biznesit e Kolumbias në Nju Jork, rezulton se kompanitë e reklamave që shfaqen në “ Facebook ”, arrijnë që t’ju përgjojnë kur ju i...

Kujdes kur bëni "Like", Facebook po ju përgjon

para 11 muajve - Albeu

Sipas një studimi të kryer nga Universitetet e Kembrixh dhe Shkolla e Biznesit e Kolumbias në Nju Jork, rezulton se kompanitë e reklamave që shfaqen në “ Facebook ”, arrijnë që t’ju përgjojnë kur ju i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK