http://kariera.mk

Duke pastruar çantën e burrit, gjeti diçka që e shokoi…

më 12.2017 - TV Koha

Një grua ka arritur ta gjej krejt rastësisht tiketën fituese të lotarisë së Virxhinias prej një milion dollarë, brenda çantës së bashkëshortit të saj. Ajo kishte deklaruar para gazetarëve, se fillimisht...

Duke pastruar çantën e burrit gjeti tiketën e lotarisë që deshi ta hedh në mbeturina, pasi e shikoi mirë u habit kur e kuptoi se ka fituar një milion dollarë

më 12.2017 - Telegrafi

Një grua ka arritur ta gjej krejt rastësisht tiketën fituese të lotarisë së Virxhinias prej një milion dollarë, brenda çantës së bashkëshortit të saj. Ajo kishte deklaruar para gazetarëve, se fillimisht...

Duke pastruar çantën e burrit gjeti tiketën e lotarisë që deshi ta hedh në mbeturina, pasi e shikoi mirë u habit kur e kuptoi se ka fituar një milion dollarë

më 12.2017 - Gazeta Express

Një grua ka arritur ta gjej krejt rastësisht tiketën fituese të lotarisë së Virxhinias prej një milion dollarë, brenda çantës së bashkëshortit të saj. Ajo kishte deklaruar para gazetarëve, se fillimisht...

Hedh biletën e Lotarisë në plehra, por kishte fituar 1 milion dollarë

më 12.2017 - Java News

Një grua ka arritur ta gjej krejt rastësisht biletën fituese të lotarisë së Virxhinias prej një milion dollarë, brenda çantës së bashkëshortit të saj. Ajo kishte deklaruar para gazetarëve, se fillimisht...

Duke pastruar çantën e burrit gjeti tiketën e lotarisë që deshi ta hedh në mbeturina, pasi e shikoi mirë u habit kur e kuptoi se ka fituar një milion dollarë

më 12.2017 - Bota Press

Një grua ka arritur ta gjej krejt rastësisht tiketën fituese të lotarisë së Virxhinias prej një milion dollarë, brenda çantës së bashkëshortit të saj. Ajo kishte deklaruar para gazetarëve, se fillimisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK