http://kariera.mk

Protesta gjetkë pas vendimit të Trumpit për Jerusalemin

më 12.2017 - Portalb

Palestinezët në Bregun e pushtuar Perëndimor dhe në Rripin e Gazës kanë hyrë në grevë dhe kanë dalë në rrugë, për të protestuar vendimin e presidentit amerikan, Donald Trump, për të njohur Jerusalemin...

Protesta gjetkë pas vendimit të Trumpit për Jerusalemin

më 12.2017 - Gazeta Express

Palestinezët në Bregun e pushtuar Perëndimor dhe në Rripin e Gazës kanë hyrë në grevë dhe kanë dalë në rrugë, për të protestuar vendimin e presidentit amerikan, Donald Trump, për të njohur Jerusalemin...

Protesta gjetkë pas vendimit të Trumpit për Jerusalemin

më 12.2017 - Evropa e Lirë

Palestinezët në Bregun e pushtuar Perëndimor dhe në Rripin e Gazës kanë hyrë në grevë dhe kanë dalë në rrugë, për të protestuar vendimin e presidentit amerikan, Donald Trump, për të njohur Jerusalemin...

Përshkallëzohet situata në Bregun Perëndimor, 34 të lënduar – reagojnë liderët botërorë

më 12.2017 - Telegrafi

Protesta të dhunshme kanë shpërthyer në Betlehem pas vendimit të presidentit amerikan Donald Trump që ta njohë Jerusalemin si kryeqytetin e Izraelit, veprim ky që ka nervozuar tej mase Lindjen e Mesme....

Shpërthejnë protestat e dhunshme në Jeruzalem, 34 të plagosur

më 12.2017 - Java News

Protesta të dhunshme kanë shpërthyer në Betlehem pas vendimit të presidentit amerikan Donald Trump që ta njohë Jerusalemin si kryeqytetin e Izraelit, veprim ky që ka nervozuar tej mase Lindjen e Mesme....

“Jeruzalemi kryeqytet i Izraelit”, protesta të shumta në Palestinë, digjet foto e Trump

më 12.2017 - BalkanWeb

Protesta të shumta shpërthyen në Rripin e Gazës, pas vendimit të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, për të njohur Jerusalemin si kryeqytetin e Izraelit. Udhëheqësit palestinezë...

Vendimi për Jerusalemin, protesta dhe dhunë në të gjithë Bregun Perëndimor

më 12.2017 - MRT

Presidenti amerikan shkaktoi irritim anembanë Lindjes së Mesme me njoftimin e një dite më parë... Presidenti amerikan shkaktoi irritim anembanë Lindjes së Mesme me njoftimin e një dite më parë, që përbën...

Tensionohet situata, protesta të dhunshme në Bregun Perëndimor

më 12.2017 - Koha.net

Një gazetë pro lëvizjes islamike Hezbollah në Liban i ka deklaruar “luftë deri në vdekje Amerikës” në faqen e parë të saj, ku shfaqet edhe një foto me flamurin amerikan duke u djegur, një ditë pasi Donald...

Tensionohet situata, protesta të dhunshme në Bregun Perëndimor

më 12.2017 - Telegrafi

Një gazetë pro lëvizjes islamike Hezbollah në Liban i ka deklaruar “luftë deri në vdekje Amerikës” në faqen e parë të saj, ku shfaqet edhe një foto me flamurin amerikan duke u djegur, një ditë pasi Donald...

Iraku notë diplomatike SHBA-ve

më 12.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv BAGDAD (AA) – Qeveria e Irakut i ka dorëzuar notë diplomatike Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA) pas njohjes së Jerusalemit si kryeqytet të Izraelit, njoftoi ministria e jashtme e...

LIVE Tensionohet situata, protesta të dhunshme në Bregun Perëndimor /VIDEO

më 12.2017 - Lajmi.net

Një gazetë pro lëvizjes islamike Hezbollah në Liban i ka deklaruar “luftë deri në vdekje Amerikës” në faqen e parë të saj, ku shfaqet edhe një foto me flamurin amerikan duke u djegur, një ditë pasi Donald...

LIVE/ Tensionohet situata, protesta të dhunshme në Bregun Perëndimor

më 12.2017 - Fakti Ditor

Një gazetë pro lëvizjes islamike Hezbollah në Liban i ka deklaruar “luftë deri në vdekje Amerikës” në faqen e parë të saj, ku shfaqet edhe një foto me flamurin amerikan duke u djegur, një ditë pasi Donald...

LIVE/ Tensionohet situata, protesta të dhunshme në Bregun Perëndimor

më 12.2017 - Tetova Sot

Një gazetë pro lëvizjes islamike Hezbollah në Liban i ka deklaruar “luftë deri në vdekje Amerikës” në faqen e parë të saj, ku shfaqet edhe një foto me flamurin amerikan duke u djegur, një ditë pasi Donald...

Tensionohet situata, protesta të dhunshme në Bregun Perëndimor

më 12.2017 - Infokusi

Një gazetë pro lëvizjes islamike Hezbollah në Liban i ka deklaruar “luftë deri në vdekje Amerikës” në faqen e parë të saj, ku shfaqet edhe një foto me flamurin amerikan duke u djegur, një ditë pasi Donald...

Tensionohet situata, protesta të dhunshme në Bregun Perëndimor

më 12.2017 - Insajderi

Një gazetë pro lëvizjes islamike Hezbollah në Liban i ka deklaruar “luftë deri në vdekje Amerikës” në faqen e parë të saj, ku shfaqet edhe një foto me flamurin amerikan duke u djegur, një ditë pasi Donald...

Ndodhi! Donald Trump hapi “derën e Ferrit”, shikoni si po digjet sot bota /Foto

më 12.2017 - Lajme.al

Pas vendimit të djeshëm të Donald Trump për njohjen e Jeruzalemit si kryeqytetin e Izraelit, ka shpërthyer revolta në Lindjen e Mesme. Një gazetë pro lëvizjes islamike Hezbollah në Liban i ka shpallur...

Palestinezët protestojnë kundër deklaratës së Trump’it mbi Jeruzalemin

më 12.2017 - Periskopi

Vendimi i Presidentit Donald Trump për të njohur Jeruzalemin si kryeqytet të Izraelit ka marrë një dënim global. Hamasi ka bërë thirrje për një kryengritje kundër Izraelit të enjten, pasi shkollat ​​dhe...

Vendimi i Trump’it për Jeruzalemin është një sulm mbi trupat ushtarake amerikane në Irak

më 12.2017 - Periskopi

Vendimi i SHBA’së për të njohur Jeruzalemin si kryeqytet të Izraelit mund të bëhet një “arsye legjitime” për të sulmuar trupat amerikane në Irak, tha grupi paramilitar Shia Harakat Hezbollah në Nujaba....

Trump njeh Jerusalemin kryeqytet, protesta në Rripin e Gazës e Stamboll

më 12.2017 - InfoShqip

Menjëherë pas shpalljes së Donald Trump për njohjen e Jeruzalemit kryeqytet të Izraelit, në rrugët e Rafahut, në Rripin e Gazës, si dhe në pranë Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Stamboll...

Pas vendimit të Trump, fillojnë protestat në Rripin e Gazës dhe në Turqi

më 12.2017 - Aktuale

Menjëherë pas shpalljes së Donald Trump për njohjen e Jeruzalemit kryeqytet të Izraelit, në rrugët e Rafahut, në Rripin e Gazës, si dhe në pranë Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Stamboll...

Trump njeh Jerusalemin kryeqytet, protesta në Rripin e Gazës e Stamboll

më 12.2017 - Alsat-M

Menjëherë pas shpalljes së Donald Trump për njohjen e Jeruzalemit kryeqytet të Izraelit, në rrugët e Rafahut, në Rripin e Gazës, si dhe në pranë Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Stamboll...

Vendimi i Trump, ndizet Rripi i Gazës edhe Stambolli

më 12.2017 - Politiko

Menjëherë pas shpalljes së Donald Trump për njohjen e Jeruzalemit kryeqytet të Izraelit, në rrugët e Rafahut, në Rripin e Gazës, si dhe në pranë Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Stamboll...

VIDEO/ Vendimi i Trump, ndizet Rripi i Gazës edhe Stambolli

më 12.2017 - Syri

Menjëherë pas shpalljes së Donald Trump për njohjen e Jeruzalemit kryeqytet të Izraelit, në rrugët e Rafahut, në Rripin e Gazës, si dhe në pranë Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Stamboll...

Jepet SADAKA… gruaja zgjohet nga koma

më 12.2017 - AlbPortali

Loading... Sheroni te semuarit e juaj me sadaka! Zgjohet gruaja nga koma!!! Ndegjojeni kete ngjarje shum prekese te cilen e tregon humanisti i madh Halil Kastrati. SHUME EMOCIONALE Hoxha Halil Kastrati...

Jepet SADAKA… gruaja zgjohet nga koma

më 12.2017 - Fakti Ditor

Sheroni te semuarit e juaj me sadaka! Zgjohet gruaja nga koma!!! Ndegjojeni kete ngjarje shum prekese te cilen e tregon humanisti i madh Halil Kastrati. SHUME EMOCIONALE Hoxha Halil Kastrati tregon nje...

Trump njeh Jerusalemin kryeqytet, protesta në Rripin e Gazës e Stamboll

më 12.2017 - InfoShqip

Menjëherë pas shpalljes së Donald Trump për njohjen e Jeruzalemit kryeqytet të Izraelit, në rrugët e Rafahut, në Rripin e Gazës, si dhe në pranë Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Stamboll...

Vendimi i Trump për Jeruzalemin, protesta në Gaza dhe Stamboll

më 12.2017 - Java News

Menjëherë pas deklaratës së Donald Trump për njohjen e Jeruzalemit kryeqytet të Izraelit, në rrugët e Rafahut, në Rripin e Gazës, si dhe në pranë Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Stamboll...

Trump njeh Jerusalemin kryeqytet, protesta në Rripin e Gazës e Stamboll

më 12.2017 - Antpress

Menjëherë pas shpalljes së Donald Trump për njohjen e Jeruzalemit kryeqytet të Izraelit, në rrugët e Rafahut, në Rripin e Gazës, si dhe në pranë Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Stamboll...

Vendimi i Trump, ndizet Rripi i Gazës edhe Stambolli (LIVE VIDEO)

më 12.2017 - Tetova Sot

Menjëherë pas shpalljes së Donald Trump për njohjen e Jeruzalemit kryeqytet të Izraelit, në rrugët e Rafahut, në Rripin e Gazës, si dhe në pranë Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Stamboll...

Pas vendimit të Trump, fillojnë protestat në Rripin e Gazës dhe në Turqi

më 12.2017 - Fakti Ditor

Menjëherë pas shpalljes së Donald Trump për njohjen e Jeruzalemit kryeqytet të Izraelit, në rrugët e Rafahut, në Rripin e Gazës, si dhe në pranë Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Stamboll...

Pas vendimit të Trump, fillojnë protestat në Rripin e Gazës dhe në Turqi

më 12.2017 - AlbPortali

Loading... Menjëherë pas shpalljes së Donald Trump për njohjen e Jeruzalemit kryeqytet të Izraelit, në rrugët e Rafahut, në Rripin e Gazës, si dhe në pranë Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës...

Vendimi i Trump, ndizet Rripi i Gazës, por edhe Stambolli

më 12.2017 - Gazeta Fjala

Menjëherë pas shpalljes së Donald Trump për njohjen e Jeruzalemit kryeqytet të Izraelit, në rrugët e Rafahut, në Rripin e Gazës, si dhe në pranë Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Stamboll...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK