http://kariera.mk

Jerusalemi kryeqytet, palestinezët përleshen me policinë izraelite, ka të plagosur

më 12.2017 - Syri

Palestinezët në Bregun Perëndimor dhe në Rripin e Gazës janë ngritur në protesta masive kundër vendimit të Presidentit Donald Trump për njohjen e Jerusalemit si kryeqyteti i Izraelit. Izraeli ka vendosur...

Izraeli arreston 25 palestinezë gjatë bastisjeve

më 12.2017 - Zhurnal

Shoqata e të Burgosurve Palestinezë ka bërë të ditur se ushtria izraelite në bastisjet gjatë natës ka arrestuar 35 palestinezë në Bregun Perëndimor dhe Jerusalemin Lindor, raporton Anadolu Agency (AA)....

Izraeli do të rrisë praninë ushtarake në Bregun Perëndimor

më 12.2017 - Zhurnal

Ushtria e Izraelit njoftoi se do të rrisë praninë ushtarake në Bregun Perëndimor, i cili ndodhet nën pushtim, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një deklaratë nga ushtria Izraelite thuhet se “Si rezultat...

Izraeli arreston 35 palestinezë në bastisjet gjatë natës

më 12.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv RAMALLAH (AA) – Shoqata e të Burgosurve Palestinezë ka bërë të ditur se ushtria izraelite në bastisjet gjatë natës ka arrestuar 35 palestinezë në Bregun Perëndimor dhe Jerusalemin Lindor,...

Izraeli do të rrisë praninë ushtarake në Bregun Perëndimor

më 12.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv JERUSALEM (AA) – Ushtria e Izraelit njoftoi se do të rrisë praninë ushtarake në Bregun Perëndimor, i cili ndodhet nën pushtim, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një deklaratë nga ushtria...

Izraeli arreston 35 palestinezë në bastisjet gjatë natës

më 12.2017 - Tetova Sot

Shoqata e të Burgosurve Palestinezë ka bërë të ditur se ushtria izraelite në bastisjet gjatë natës ka arrestuar 35 palestinezë në Bregun Perëndimor dhe Jerusalemin Lindor, raporton Anadolu Agency (AA)....

Izraeli arreston 35 palestinezë në bastisjet gjatë natës

më 12.2017 - Shenja

Shoqata e të Burgosurve Palestinezë ka bërë të ditur se ushtria izraelite në bastisjet gjatë natës ka arrestuar 35 palestinezë në Bregun Perëndimor dhe Jerusalemin Lindor, raporton Anadolu Agency (AA)....

Tensionohen edhe më shumë raportet, ky është veprimi i fundit i Izraelit ndaj palestinezve

më 12.2017 - Periskopi

Shoqata e të Burgosurve Palestinezë ka bërë të ditur se ushtria izraelite në bastisjet gjatë natës ka arrestuar 35 palestinezë në Bregun Perëndimor dhe Jerusalemin Lindor. “Forcat e ushtrisë izraelite...

Izraeli ka arrestuar 35 palestinezë në bastisjet gjatë natës

më 12.2017 - Gazeta e re

Shoqata e të Burgosurve Palestinezë ka bërë të ditur se ushtria izraelite në bastisjet gjatë natës ka arrestuar 35 palestinezë në Bregun Perëndimor dhe Jerusalemin Lindor “Forcat e ushtrisë izraelite arrestuan...

Izraeli arreston 35 palestinezë gjatë bastisjeve

më 12.2017 - Insajderi

Shoqata e të Burgosurve Palestinezë ka bërë të ditur se ushtria izraelite në bastisjet gjatë natës ka arrestuar 35 palestinezë në Bregun Perëndimor dhe Jerusalemin Lindor. “Forcat e ushtrisë izraelite...

Izraeli do të rrisë praninë ushtarake në Bregun Perëndimor

më 12.2017 - Tetova Sot

Ushtria e Izraelit njoftoi se do të rrisë praninë ushtarake në Bregun Perëndimor, i cili ndodhet nën pushtim, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një deklaratë nga ushtria Izraelite thuhet se “Si rezultat...

Izraeli arreston 35 palestinezë në bastisjet gjatë natës

më 12.2017 - AlbPortali

Shoqata e të Burgosurve Palestinezë ka bërë të ditur se ushtria izraelite në bastisjet gjatë natës ka arrestuar 35 palestinezë në Bregun Perëndimor dhe Jerusalemin Lindor, raporton Anadolu Agency (AA)....

Izraeli arreston 35 palestinezë në bastisjet gjatë natës

më 12.2017 - Gazeta e re

Arrestimet e fundit vijnë mes tensioneve në territoret palestineze pas vendimit të presidentit amerikan, Donald Trump, për të njohur zyrtarisht Jerusalemin si “kryeqytet të Izraelit” Shoqata e të Burgosurve...

Ushtria izraelite arreston 8 palestinezë

më 12.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv JERUSALEM (AA) – Sipas ushtrisë izraelite tetë palestinezë u arrestuan gjatë bastisjeve brenda natës në Bregun e pushtuar Perëndimor, raporton Anadolu Agency (AA). Të dyshuarit u arrestuan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK