http://kariera.mk

Del në shitje kutia origjinale e purove të Fidel Castros

para 11 muajve - Shqiptarja

Ka dalë në shitje kutia e purove të Fidel Castros me çmimin 26,950 dollarë. Kutia përmbante 24 puro "Trinidad Fundadores" të bëra me dorë dhe me vulën origjinale. Mbas vitit 2012 Fidel Casto ia dhuroi...

Ja sa u shit në një ankand një kuti e purove të Fidel Kastros

para 11 muajve - Syri

Një kuti me puro kubaneze e Fidel Castro është shitur në ankand për 26,950 dollarë. Kutia mban 24 puro Trinidad Fundadores të bëra me dorë dhe mbajnë vulën origjinale. Castro ia dhuroi kutinë në mars të...

Kutia e puros së Fidel Castros shitet për 26.900 dollarë

para 11 muajve - Gazeta Express

Një kuti e purove nga koleksioni personal i ish-udhëheqësit kuban, Fidel Castro, është shitur në një ankand në Boston për 26.900 dollarë Së bashku me kutinë e drurit në të cilën kishte lënë nënshkrimin...

Kutia e puros së Fidel Castros shitet për 26.900 dollarë

para 11 muajve - Koha.net

Një kuti e purove nga koleksioni personal i ish-udhëheqësit kuban, Fidel Castro, është shitur në një ankand në Boston për 26.900 dollarë, transmeton kp. Së bashku me kutinë e drurit në të cilën kishte...

Kutia e puros së Fidel Castros u shit për 26.900 dollarë

para 11 muajve - Java News

Një kuti e purove nga koleksioni personal i ish-udhëheqësit kuban, Fidel Castro, është shitur në një ankand në Boston për 26.900 dollarë, transmeton Kp. Së bashku me kutinë e drurit në të cilën kishte...

Kutia e puros së Fidel Castros shitet për 26.900 dollarë

para 11 muajve - RTV 21

U shit edhe fotografia e tij Një kuti e purove nga koleksioni personal i ish-udhëheqësit kuban, Fidel Castro, është shitur në një ankand në Boston për 26.900 dollarë. Së bashku me kutinë e drurit në të...

Kutia e puros së Fidel Castros shitet për 26.900 dollarë

para 11 muajve - Syri

Një kuti e purove nga koleksioni personal i ish-udhëheqësit kuban, Fidel Castro, është shitur në një ankand në Boston për 26.900 dollarë. Së bashku me kutinë e drurit në të cilën kishte lënë nënshkrimin...

Kutia e puros së Fidel Castros shitet për 26.900 dollarë

para 11 muajve - Infokusi

Një kuti e purove nga koleksioni personal i ish-udhëheqësit kuban, Fidel Castro, është shitur në një ankand në Boston për 26.900 dollarë, transmeton kp. Së bashku me kutinë e drurit në të cilën kishte...

Kutia e puros së Fidel Castros shitet për 26.900 dollarë

para 11 muajve - KosovaPress

Së bashku me kutinë e drurit në të cilën kishte lënë nënshkrimin e tij Castro, gjithashtu u shit edhe fotografia e tij, që ai nënshkroi për filantropin Evan Halper në vitin 2002./KosovaPress/ Temat: Fidel...

Ja për sa dollar u shit kutia e puros së Fidel Castros

para 11 muajve - Gazeta e re

Një kuti e purove nga koleksioni personal i ish-udhëheqësit kuban, Fidel Castro, është shitur në një ankand në Boston për 26.900 dollarë. Së bashku me kutinë e drurit në të cilën kishte lënë nënshkrimin...

Kutia e puros së Fidel Castros shitet për 26.900 dollarë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Një kuti e purove nga koleksioni personal i ish-udhëheqësit kuban, Fidel Castro, është shitur në një ankand në Boston për 26.900 dollarë, transmeton kp. Së bashku me kutinë e drurit në të cilën kishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK