http://kariera.mk

17 vjeçari procedohet penalisht, dhunonte të ëmën

më 1.2018 - Albeu

Një adoleshent në Lushnje është proceduar nga prokuroria, i akuzuar se ka dhunuar psikologjikisht nënën etij. Sipas njoftimit nga policia, 17 vjecari ka ushtruar dhunë psikologjike nga nënës së tij 32...

Tentoi të vriste 14-vjeçaren, zbulohen detaje tronditëse nga ngjarja

më 1.2018 - NOA

Të tjera detaje tronditëse janë zbardhur nga ngjarja e ditës së djeshme në Babunjë të Divjakës, ku një 22-vjeçar tentoi të vriste me breshëri plumbash vajzën që donte. Mësohet se i riu me origjinë nga...

Plumba vajzës që donte, zbulohet lidhja e gjakut mes dy të rinjve shqiptarë

më 1.2018 - Telegrafi

Detaje tronditëse dalin në dritë nga ngjarja që ndodhi dy ditë më parë në Babunjë të Divjakës, ku një 22-vjeçar tentoi të vriste me breshëri plumbash vajzën që donte. “BalkanWeb” mëson se Bajram Krasniqi...

DETAJET/ “Ti je vetëm e imja, s’ke për tu fejuar me njeri tjetër! Ishte dashuruar me kushërirën e mitur, pas refuzimit tenton ta vrasë

më 1.2018 - Gazeta Tema

Të tjera detaje kanë dalë nga ngjarja e një dite më parë ku një 22 vjeçar ka tentuar të vrasë me armë një 14 vjeçare pasi kjo e fundit kishte refuzuar që të lidhej me të. Ngjarja e ndodhur në  Babunjë...

Detaji tronditës/ Plumba vajzës që donte, zbulohet lidhja e gjakut mes të rinjve në Divjakë

më 1.2018 - BalkanWeb

LUSHNJE- Detaje tronditëse dalin në dritë nga ngjarja që ndodhi dy ditë më parë në Babunjë të Divjakës, ku një 22-vjeçar tentoi të vriste me breshëri plumbash vajzën që donte. “BalkanWeb” mëson se Bajram...

Detaji tronditës! Dashuria e ndaluar për pak përfundon në tragjedi

më 1.2018 - Gazeta Express

Një 22-vjecar me origjinë nga Kosova por me banim në fshatin Babunjë të Divjakës, dy ditë më parë, tentoi të vriste me kallashnikov një vajzë 14-vjeçare, pasi kjo e fundit kishte refuzuar dashurinë e tij,...

Denoncoi bashkëjetuesin për dhunë, ekspertiza tregon se e mitura është shtatzënë. Shpallet në kërkim 24-vjeçari

më 1.2018 - BalkanWeb

LEZHE – Prokuroria e Lezhës ka lëshuar një urdhër ndalimi ndaj 24-vjeçarit i cili akuzohet për dhunë psikologjike ndaj një 13-vjeçare me të cilën bashkëjetonte. Vendimi i organit të akuzës ka ardhur pas...

E mitura lezhjane e denoncon për dhunë, por ekspertiza zbulon se ai...

më 1.2018 - Syri

Një procedim penal nisi tre ditë më parë për një të ri në Lezhë pas denoncimit të një 13-vjeçareje me të cilën ai bashkëjetonte. Ajo u paraqit në komisariatin e qytetit dhe e akuzoi bashkëjetuesin për...

Plumba drejt 14 vjeçares, zbulohen arsyet e forta që çuan të riun drejt këtij veprimi

më 1.2018 - InfoShqip

Një ngjarje e rëndë ndodhi sot në fshatin Babunjë në Divjakës, ku një i ri qëlloi me breshëri plumbash mbi një vajzë 14-vjeçe. Ngjarja e cila ka tronditur gjithë zonën, ndodhi pak pas mesditës së sotme,...

Tentoi të vriste 14-vjeçaren pasi i refuzoi lidhjen. Zbardhen detajet, ja dëshmitë e dy të rinjve në Polici

më 1.2018 - Opinion

Dashuria për një vajzë të mitur ka bërë që një 22-vjeçar të tentojë ta vrasë pasi mësoi lajmin se familja do ta fejonte me një tjetër djalë. Në kushtet e zhgënjimit, i riu ka rrëmbyer armën dhe ka qëlluar...

Çmendet pas refuzimit, i riu qëllon me breshëri plumbash drejt 14-vjeçares

më 1.2018 - Albeu

Janë zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në Divjakë, ku një 22-vjeçar qëlloi me armë ndaj një vajze të mitur. Ka qënë dashuria e mohuar nga ana e vajzës dhe fakti që ajo...

"Ose do bëhesh nusja imja, ose e askujt”, i riu plumba 14-vjeçares!

më 1.2018 - Gazeta Express

Zbulohen te tjera detaje nga ngjarja e rëndë dje në Babunjë të Divjakës, qe për pak sa nuk përfundoi në tragjedi. Dashuria për një vajzë të mitur ka bërë që një 22-vjeçar të tentojë ta vrasë pasi mësoi...

Tronditëse, 13-vjeçarja shtatzënë akuzon për dhunë të dashurin 24-vjeç

më 1.2018 - Albeu

Policia ka vënë në pranga një 24- vjeç ar i cili akuzohet se dhunuar fizikisht, psikologjikisht dhe seksualisht një 13- vjeç are. Pas ekspertizës rezulton se i riu ka kryer marrëdhënie seksuale me 13-...

13-vjeçarja denoncoi bashkëjetuesin, ekspertiza i zbulon shtatëzaninë

më 1.2018 - Gazeta Express

Janë zbardhur detaje të reja nga denoncimi që ka bënë në polici një 13 vjeçare, pasi bashkëjetuesi i saj ka ushtruar dhunë psikologjike mbi të. Edhe pse ajo ka pranuar faktin se me 24 vjeçarin kanë bashkëjetuar...

Tragjedi, Prindërit do e fejonin me një tjetër, i riu qëllon me automatik vajzën që donte

më 1.2018 - TV Koha

Dashuria për një vajzë për pak sa nuk e ka bërë vrasës një të ri nga Divjaka. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Babunjë, ku një 22 vjeçar ka qëlluar me armë zjarri automatike në drejtim të...

Plumba vajzës që donte, zbulohet lidhja e gjakut mes dy të rinjve shqiptarë

më 1.2018 - Almakos

Detaje tronditëse dalin në dritë nga ngjarja që ndodhi dy ditë më parë në Babunjë të Divjakës, ku një 22-vjeçar tentoi të vriste me breshëri plumbash vajzën që donte. “BalkanWeb” mëson se Bajram Krasniqi...

E mitura e denoncoi për dhunë, arrestohet lezhjani: Kreu marrëdhënie seksuale me të

më 1.2018 - NOA

Dalin detaje të reja lidhur me një djalë nga Lezha, i denoncuar në polici nga një vajzë 13-vjeçare me të cilën ai kishte lidhje, madje bashkëjetonte prej disa kohësh. Nga ana e policisë, gjatë ditës së...

Detajet/ Plumba drejt 14-vjeçares që dashuronte, të rinjtë kushërinj të afërt mes tyre

më 1.2018 - Java News

Detaje tronditëse dalin në dritë nga ngjarja që ndodhi dy ditë më parë në Babunjë të Divjakës, ku një 22-vjeçar tentoi të vriste me breshëri plumbash vajzën që donte. “BalkanWeb” mëson se Bajram Krasniqi...

Lezhë, 13-vjeçarja që denoncoi bashkëjetuesin për dhunë rezulton shtatzënë

më 1.2018 - Java News

Janë zbardhur detaje të reja nga denoncimi që ka bënë në polici një 13 vjeçare, pasi bashkëjetuesi i saj ka ushtruar dhunë psikologjike mbi të. Edhe pse ajo ka pranuar faktin se me 24 vjeçarin kanë bashkëjetuar...

DIVJAKE/ Dëshmia e Bajram Krasniqit që derdhi plumba mbi 14 vjeçaren: Ose e imja…

më 1.2018 - Java News

Zbulohen te tjera detaje nga ngjarja e rëndë dje në Babunjë të Divjakës, qe për pak sa nuk përfundoi në tragjedi. Dashuria për një vajzë të mitur ka bërë që një 22-vjeçar të tentojë ta vrasë pasi mësoi...

Dashuria e ndaluar për pak përfundon në tragjedi

më 1.2018 - Sovrani

Një 22-vjecar me origjinë nga Kosova por me banim në fshatin Babunjë të Divjakës, dy ditë më parë, tentoi të vriste me kallashnikov një vajzë 14-vjeçare, pasi kjo e fundit kishte refuzuar dashurinë e tij,...

“Ose do bëhesh nusja imja, ose e askujt”, i riu plumba 14-vjeçares!

më 1.2018 - Gazeta Liria

Zbulohen te tjera detaje nga ngjarja e rëndë dje në Babunjë të Divjakës, qe për pak sa nuk përfundoi në tragjedi. Dashuria për një vajzë të mitur ka bërë që një 22-vjeçar të tentojë ta vrasë pasi mësoi...

13-vjeçarja denoncoi bashkëjetuesin, ekspertiza i zbulon shtatzëninë

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Janë zbardhur detaje të reja nga denoncimi që ka bënë në polici një 13 vjeçare, pasi bashkëjetuesi i saj ka ushtruar dhunë psikologjike mbi të. Edhe pse ajo ka pranuar faktin se me 24 vjeçarin kanë bashkëjetuar...

Skandal, 13-vjeçarja shtatzënë akuzon për dhunë të dashurin 24-vjeç

më 1.2018 - Lajme.al

Policia ka vënë në pranga një 24-vjeçar i cili akuzohet se dhunuar fizikisht, psikologjikisht dhe seksualisht një 13-vjeçare. Pas ekspertizës rezulton se i riu ka kryer marrëdhënie seksualeme 13-vjeçaren...

Divjakë/ Mësoi që do fejohej me dikë tjetër, 22 vjeçari qëllon me armë drejt 14-vjeçares

më 1.2018 - Indeks.mk

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e së martës në fshatin Babunjë të Divjakës, ku një i riu ka qëlluar me automatik në drejtim të një vajze të mitur. Bajram Krasniqi 22 vjeç, ra në prangat e uniformave...

Divjakë/ Mësoi që do fejohej me dikë tjetër, 22 vjeçari qëllon me armë drejt 14-vjeçares

më 1.2018 - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e së martës në fshatin Babunjë të Divjakës, ku një i riu ka qëlluar me automatik në drejtim të një vajze të mitur. Bajram Krasniqi 22 vjeç, ra në prangat e uniformave...

DETAJE/ Atentati në Divjakë, i riu donte të lidhej me kushërirën

më 1.2018 - Syri

Detaje të reja bëhen me dije për ngjarjen në Divjakë këtë të enjte ku një 22-vjeçar shkrepi këmbëzën e një armë zjarri të drejtuar nga një vajzë 14 vjeçe. Mësohet se të dy kishin lidhje gjaku. Pamundësia...

Vajza që pëlqente fejohet me një tjetër, 22-vjeçari nga Divjaka zbraz automatikun në drejtim të saj

më 1.2018 - Gazeta Express

Policia e Divjakës ka vënë në pranga ditën e sotme një 22-vjeçar, i cili tentoi të vriste një 14-vjeçare duke qëlluar në drejtim të saj me automatik. Siç bëhet e ditur, e gjithë historia ka nisur pasi...

Dashuria e pamundur që solli plumbat, zbardhet motivi i atentatit në Divjakë

më 1.2018 - Syri

Pamundësia për të qenë me vajzën që dashuronte ka shtyrë një të ri nga fshati Babunjë i Divjakës të ndërmarrë një veprim që mund ti kishte marrë jetën asaj. Bajram Krasniqi, 22 vjeç, u arrestua pasi qëlloi...

I refuzoi dashurinë, i riu merr automatikun e qëllon me breshëri mbi 14-vjeçaren

më 1.2018 - Albeu

Policia ka zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Babunjë në Divjakë. Një djalë i ri vetëm 22-vjeç qëlloi me armë zjarri, automatik, në drejtim të një vajze vetëm 14-vjeç. Burime zyrtare bëjnë...

Prindërit do e fejonin me një tjetër/ Dashuria i ‘errëson’ sytë të riut, plumba vajzës që donte (Detajet)

më 1.2018 - BalkanWeb

LUSHNJË- Detaje të reja dalin në dritë nga ngjarja e rëndë që tronditi dje fshatin Babunjë në Divjakë, ku një djalë i ri ka qëlluar me automatik në drejtim të një vajze 14-vjeçare. ‘BalkanWeb’ mëson se...

Divjakë, qëllon me armë zjarri në drejtim të 14-vjeçares, arrestohet autori

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë arrestuan në flagrancë shtetasin B. K, 22 vjeç, banues në Babunjë, Divjakë. Sipas policisë, arrestimi i këtij personi u bë pasi në...

Qëllon me automatik ndaj 14-vjeçares në Divjakë, arrestohet agresori (EMRI)

më 1.2018 - BalkanWeb

DIVJAKË-Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në fshatin Babunjë të Divjakës, ku një i riu ka qëlluar me automatik në drejtim të një vajze të mitur. Burime zyrtare nga policia e Lushnjës bënë me dije se fatmirëishst...

Breshëri plumbash drejt të miturës në Divjakë, flet agresori: Nuk pranoi të lidhemi

më 1.2018 - Gazeta Tema

Një ngjarje e rëndë ka shokuar opinionin publik ku një 22-vjeçar ka tentuar të vrasë bashkëfshataren e tij të mitur. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Babunja të Divjakës ku i riu ka hasur në refuzimin e 14...

E rëndë/ Refuzoi lidhjen, 22 vjeçari qëllon me automatik ndaj vajzes 14 vjeçe

më 1.2018 - Opinion

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Divjakë ditën e sotme. Policia njofton se ka vënë në pranga një 22 vjeçar që tentoi të vrasë një vajzë të mitur, 14 vjece pasi ajo i refuzoi lidhjen intime....

Prindërit do e fejonin me një tjetër, i riu qëllon me automatik vajzën që donte

më 1.2018 - NOA

Dashuria për një vajzë për pak sa nuk e ka bërë vrasës një të ri nga Divjaka. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Babunjë, ku një 22 vjeçar ka qëlluar me armë zjarri automatike në drejtim të...

Çmendet lushnjari, qëllon me automatik ndaj 14-vjeçares

më 1.2018 - Albeu

Një i ri ka marrë automatikun duke qëlluar me tre plumba ndaj një vajze të mitur në fshatin Babunjë të Divjakë s. Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, ndërkohë që burime zyrtare nga policia bëjnë...

Divjakë, qëllon me armë zjarri në drejtim të 14-vjeçareje, arrestohet autori

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë arrestuan në flagrancë shtetasin B. K, 22 vjeç, banues në Babunjë, Divjakë. Sipas policisë, arrestimi i këtij personi u bë pasi në...

Divjakë, tenton të vrasë me armë të miturën, arrestohet 22-vjeçari

më 1.2018 - Shqiptarja

Një 22-vjeçar në Divjakë është arrestuar nga policia pasi ka tentuar të Vrasë një vajzë 14-vjeçare. Sipas njoftimit të policisë, Bajram Krasniqi,  ka qëlluar me armë zjarri automatike në drejtim të një...

E rëndë në Divjakë, 22-vjeçari qëllon me armë ndaj vajzës 14 vjeçe

më 1.2018 - Syri

Ngjarje e rëndë në Divjakë, që fatmirësisht ka përfunduar pa të dëmtuar. Një i ri, ka qëlluar me armë ndaj një vajze vetëm 14 vjeçe. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme, ndërsa është vënë në pranga Bajram...

Tentoi të vrasë me armë 14 vjeçaren, arrestohet Bajram Krasniqi

më 1.2018 - Gazeta Express

Policia e Divjakës vuri në pranga një 22 vjeçar, i cili akuzohet se qëlloi me armë zjarri në drejtim të një vajze 14 vjeçare. Nga Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë u...

Kur dashuria të “errëson” sytë: 22-vjeçari qëllon me automatik armë 14-vjeçaren!

më 1.2018 - Blitz

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme na fshatin Babunjë të Divjakës, ku një i ri ka qëlluar me armë drejt një adoleshteje në moshën 14 vjeçare. Policia e Lushnjës ka bërë të ditur se nga të...

Qëlloi me automatik drejt të miturës, flet 22-vjeçari: E bëra se refuzoi të lidhej me mua

më 1.2018 - Java News

Një ngjarje e rëndë ka shokuar opinionin publik ku një 22-vjeçar ka tentuar të vrasë bashkëfshataren e tij të mitur. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Babunja të Divjakës ku i riu ka hasur në refuzimin e 14...

13-vjeçarja denoncon bashkëjetuesin për dhunë, habit policia, nis hetim për…

më 1.2018 - Standard

Një 13-vjeçare nga Lezha ka paditur në polici bashkëjetuesin e saj 24-vjeçar për dhunë psikologjike. Në njoftimin zyrtar policia e Lezhës bëhet e të ditur se me datë 09.10.2018 është plotësuar kërkesë...

I riu qëllon me automatik 14-vjeçaren në Divjakë

më 1.2018 - Java News

Një 14-vjeçare i ka shpëtuar për mrekulli plumbave në Divjakë. Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në fshatin Babunjë gjatë ditës së mërkurë. Autor i kësaj ngjarjeje është 22-vjeçari Bajram Krasniqi,...

Tentoi ta vrasë me armë 14-vjeçaren, arrestohet Bajram Krasniqi

më 1.2018 - Sovrani

Policia e Divjakës vuri në pranga një 22-vjeçar, i cili akuzohet se qëlloi me armë zjarri në drejtim të një vajze 14-vjeçare. Nga Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë u...

“Ti do lidhesh me mua ose të vras!”, si i shpëtoi plumbave vajza e mitur

më 1.2018 - Lajme.al

Refuzimi për pranuar një lidhje me 22-vjeçarin, për pak sa nuk i mori jetën një vajze të mitur. Policia e Divajkës ka ndaluar të riun Bajram Krasniqi, banues në Babunjë. Ai ka tentuar të vrasë me kallashnikov...

Absurdi/ 24 vjeçari kryen marrëdhënie seksuale dhe rreh një vajzë të mitur, policia e procedon për dhunë në familje

më 1.2018 - Opinion

Një vajzë e mitur nga Lezha ka denoncuar në polici se është dhunuar nga djali me të cilin bashkëjetonte. Vajza 13 vjeçe ka deklaruar se ka shkuar me dëshirë të jetojë me 24 vjecarin, por më pas ai ka ushtruar...

13-vjeçarja në Lezhë denoncon bashkëjetuesin për dhunë, habit policia, nis hetimin për…

më 1.2018 - BalkanWeb

LEZHE- Një 13-vjeçare nga Lezha ka paditur në polici bashkëjetuesin e saj 24 vjeçar për dhunë psikologjikë. Në njoftimin zyrtar policia e Lezhës bëhet e të ditur se me datë 09.10.2018 është plotësuar kërkesë...

“Çmenduri shqiptare”, e mitura padit bashkëjetuesin për dhunë, policia nuk e arreston

më 1.2018 - Gazeta Express

Një 13-vjeçare nga Lezha ka paditur në polici bashkëjetuesin e saj 24 vjeçar për dhunë psikologjikë. Në njoftimin zyrtar policia e Lezhës bëhet e të ditur se me datë 09.10.2018 është plotësuar kërkesë...

Lezhë, dhunë psikologjike ndaj minorenes, procedohet 24 vjeçari

më 1.2018 - Syri

Ushtroi dhunë psikologjike ndaj 13 vjeçares procedohet penalisht një 24 vjeçar nga Lezha. 24 vjacari E.G. ka ushtruar  dhune ndaj  minorenes dhe për këtë shkak policia ka plotësuar edhe  kërkesë padinë...

Lezhë, 13-vjeçarja padit për dhunë 24-vjeçarin: Me të bashkëjetoja me dëshirë por…

më 1.2018 - Java News

Dhuna në fmailje nuk ka të ndalur. Këtë herë në Lezhë regjistrohet një rast që ka befasuar edhe vetë policinë. Një e mitur 13-vjeçare ka denoncuar për dhunë një 24-vjeçar me të cilin bashkëjetonte. Raportohet...

E mitura padit bashkëjetuesin për dhunë, policia nuk e arreston

më 1.2018 - Infokusi

Një 13-vjeçare nga Lezha ka paditur në polici bashkëjetuesin e saj 24 vjeçar për dhunë psikologjikë. Në njoftimin zyrtar policia e Lezhës bëhet e të ditur se me datë 09.10.2018 është plotësuar kërkesë...

E mitura padit bashkëjetuesin për dhunë, policia nuk e arreston

më 1.2018 - Sovrani

Një 13-vjeçare nga Lezha ka paditur në polici bashkëjetuesin e saj 24 vjeçar për dhunë psikologjikë. Në njoftimin zyrtar policia e Lezhës bëhet e të ditur se me datë 09.10.2018 është plotësuar kërkesë...

13-vjeçarja në Lezhë denoncon bashkëjetuesin për dhunë, habit policia, nis hetimin për…

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Një 13-vjeçare nga Lezha ka paditur në polici bashkëjetuesin e saj 24 vjeçar për dhunë psikologjikë. Në njoftimin zyrtar policia e Lezhës bëhet e të ditur se me datë 09.10.2018 është plotësuar kërkesë...

Rasti tronditës, e mitura shkon të bëjë denoncim, zbulohet e vërteta e hidhur

më 1.2018 - Lajme.al

E pabesueshme, por e vërtetë! Nje vajzë vetëm 13 vjeçe në Lezhë kishte nisur te bashkejetonte me nje djae 11 vjet me te madh se vetja. Por fakti qe ai e dhunonte psikologjikisht, sic thote policia, ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK