http://kariera.mk

Haziri nuk e sheh si të besueshëm Shkumbin Mehmetin

para 11 muajve - Zhurnal

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në Debat në RTK, ka komentuar deklarimet e mbrëmshme të dëshmitarit të mbrojtur të Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti. Ky i fundit në rrëfim të tij në Zona e Debatit...

Haziri nuk e sheh si të besueshëm Shkumbin Mehmetin

para 11 muajve - Telegrafi

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në Debat, në RTK, komentuar deklarimet e mbrëmshme të dëshmitarit të mbrojtur të Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti. Ky i fundit në rrëfim të tij në Zona e Debatit...

Lajmërohet Lutfi Haziri, ka disa fjalë pas deklaratave skandaloze të Shkumbin Mehmetit!

para 11 muajve - GazetaBlic

Nënkryetari i LDK’së Lutfi Haziri thotë se drejtësia në vend është e vonuar. Duke folur për deklaratat e Shkumbin Mehmetit, i cili pretendon se di emrat e vrasësve të disa prej veprimtarëve të kësaj partie,...

Haziri: Të mos amnistohen urdhërdhënësit e vrasjeve

para 11 muajve - Gazeta Express

Nënkryetari i LDK’së Lutfi Haziri thotë se drejtësia në vend është e vonuar. Duke folur për deklaratat e Shkumbin Mehmetit, i cili pretendon se di emrat e vrasësve të disa prej veprimtarëve të kësaj partie,...

Salihaj: Dëshmitarët e vrasjeve politike të rrezikuar, urdhërdhënësit në krye të shtetit

para 11 muajve - Koha.net

Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Adem Salihaj nuk i sheh si risi dëshmitë e mbrëmshme që i dha dëshmitari Shkumbin Mehmeti, rreth vrasjeve të pasluftës. Salihaj thotë se deklaratat e personit...

Salihaj flet për dëshmitë e Shkumbin Mehmetit, thotë se urdhërdhënësit e krimeve janë në krye të shtetit

para 11 muajve - Telegrafi

Ish-deputeti i LDK-së, Adem Salihaj ka komentuar deklaratat e dëshmitarit të mbrojtur të Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmetit për vrasjet e pasluftës. Salihaj përmes një postimi në Facebook ka thënë...

Salihaj: Gjykata Speciale do të zbardhë vetëm një pjesë të vrasjeve politike

para 11 muajve - Gazeta Express

Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Adem Salihaj nuk i sheh si risi dëshmitë e mbrëmshme që i dha dëshmitari Shkumbin Mehmeti, rreth vrasjeve të pasluftës. Salihaj thotë se deklaratat e personit...

Haziri nuk e sheh si të besueshëm Shkumbin Mehmetin

para 11 muajve - Almakos

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në Debat në RTK, ka komentuar deklarimet e mbrëmshme të dëshmitarit të mbrojtur të Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti. Ky i fundit në rrëfim të tij në Zona e Debatit...

Lajmërohet Lutfi Haziri, ka disa fjalë pas deklaratave skandaloze të Shkumbin Mehmetit!

para 11 muajve - Infokusi

Nënkryetari i LDK’së Lutfi Haziri thotë se drejtësia në vend është e vonuar. Duke folur për deklaratat e Shkumbin Mehmetit, i cili pretendon se di emrat e vrasësve të disa prej veprimtarëve të kësaj partie,...

Adem Salihaj: Si viktimë e atentatit, ndjehem i rrezikuar pas dëshmisë së Shkumbin Mehmetit

para 11 muajve - Lajmi.net

Ish deputeti i LDK-së, Adem Salihaj, ndaj të cilit vite më parë ishte bërë antenat, ka thënë se dëshmitë e Shkumbin Mehmetit nuk dolën mbrëmë për herë të parë në opinion dhe as befasisht, sepse shumica...

Lajmërohet edhe Adem Salihaj, ka disa fjalë për deklaratat e dëshmitarit Mehmeti

para 11 muajve - GazetaBlic

Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Adem Salihaj nuk i sheh si risi dëshmitë e mbrëmshme që i dha dëshmitari Shkumbin Mehmeti, rreth vrasjeve të pasluftës. Salihaj thotë se deklaratat e personit...

Nënkryetari i LDK-së komenton deklaratat e Shkumbin Mehmetit

para 11 muajve - Gazeta Liria

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në Debat, në RTK, komentuar deklarimet e mbrëmshme të dëshmitarit të mbrojtur të Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti. Ky i fundit në rrëfim të tij në Zona e Debatit...

Nënkryetari i LDK-së komenton deklaratat e Shkumbin Mehmetit

para 11 muajve - Periskopi

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në Debat, në RTK, komentuar deklarimet e mbrëmshme të dëshmitarit të mbrojtur të Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti. Ky i fundit në rrëfim të tij në Zona e Debatit...

Haziri: Të mos amnistohen urdhërdhënësit e vrasjeve

para 11 muajve - Gazeta Monitor

???????????????????????????????????? Nënkryetari i LDK’së Lutfi Haziri thotë se drejtësia në vend është e vonuar. Duke folur për deklaratat e Shkumbin Mehmetit, i cili pretendon se di emrat e vrasësve...

Salihaj: Urdhërdhënësit e vrasjeve politike janë në krye të shtetit

para 11 muajve - Illyria

Prishtinë, 12 janar 2018 – Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Adem Salihaj, nuk sheh asgjë të re në dëshmitë e dëshmitarit të Prolurorisë Speciale të Kosovës, Shkumbin Mehmeti, lidhur me vrasjet...

Haziri nuk e sheh si të besueshëm Shkumbin Mehmetin

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në Debat në RTK, ka komentuar deklarimet e mbrëmshme të dëshmitarit të mbrojtur të Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti. Ky i fundit në rrëfim të tij në Zona e Debatit...

Befason Lutfi Haziri: Thotë se në parim nuk u beson deklaratave të Shkumbin Mehmetit

para 11 muajve - Bota Press

Botapress 12 janar – Nënkryetari i LDK’së Lutfi Haziri thotë se drejtësia në vend është e vonuar. Duke folur për deklaratat e Shkumbin Mehmetit, i cili pretendon se di emrat e vrasësve të disa prej veprimtarëve...

Salihaj flet për dëshmitë e Shkumbin Mehmetit, thotë se urdhërdhënësit e krimeve janë në krye të shtetit

para 11 muajve - Almakos

Ish-deputeti i LDK-së, Adem Salihaj ka komentuar deklaratat e dëshmitarit të mbrojtur të Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmetit për vrasjet e pasluftës. Salihaj përmes një postimi në Facebook ka thënë...

Salihaj: Dëshmitarët e vrasjeve politike të rrezikuar, urdhërdhënësit në krye të shtetit

para 11 muajve - Insajderi

Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Adem Salihaj nuk i sheh si risi dëshmitë e mbrëmshme që i dha dëshmitari Shkumbin Mehmeti, rreth vrasjeve të pasluftës. Salihaj thotë se deklaratat e personit...

Lajmërohet edhe Adem Salihaj, ka disa fjalë për deklaratat e dëshmitarit Mehmeti

para 11 muajve - Infokusi

Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Adem Salihaj nuk i sheh si risi dëshmitë e mbrëmshme që i dha dëshmitari Shkumbin Mehmeti, rreth vrasjeve të pasluftës. Salihaj thotë se deklaratat e personit...

Salihaj flet për dëshmitë e Shkumbin Mehmetit, thotë se urdhërdhënësit e krimeve janë në krye të shtetit

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Ish-deputeti i LDK-së, Adem Salihaj ka komentuar deklaratat e dëshmitarit të mbrojtur të Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmetit për vrasjet e pasluftës. Salihaj përmes një postimi në Facebook ka thënë...

Salihaj: Gjykata Speciale do të zbardhë vetëm një pjesë të vrasjeve politike

para 11 muajve - Bota Press

Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Adem Salihaj nuk i sheh si risi dëshmitë e mbrëmshme që i dha dëshmitari Shkumbin Mehmeti, rreth vrasjeve të pasluftës. Salihaj thotë se deklaratat e personit...

Adem Salihaj për vrasjet e pasluftës: Ata që e kanë dhënë urdhërin janë në krye të shtetit

para 11 muajve - Periskopi

Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Adem Salihaj nuk i sheh si risi dëshmitë e mbrëmshme që i dha dëshmitari Shkumbin Mehmeti, rreth vrasjeve të pasluftës. Salihaj thotë se deklaratat e personit...

Ish-deputeti i LDK-së ndihet i frikësuar pas dëshmisë së Mehmetit: Ndoshta Specialja do t’i zbardhë

para 11 muajve - Insajderi

Ish deputeti i LDK-së, Adem Salihaj, ndaj të cilit vite më parë ishte bërë antenat, ka thënë se dëshmitë e Shkumbin Mehmetit nuk dolën mbrëmë për herë të parë në opinion dhe as befasisht, sepse shumica...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK