http://kariera.mk

Dokumenti i senatit amerikan: Si Rusia po përdor Kosovën për të shkaktuar luftë

para 11 muajve - Albeu

Senati i Shteteve të Bashkuara ka miratuar një dokument për ndërhyrjen ruse në interesat amerikane, ku një pjesë të posaçme të raportit flet edhe për ndërhyrjen në Ballkan . Dokumenti, i cili pritet të...

Tentativat ruse për konflikt në Kosovë, zbulohet raporti i SHBA

para 11 muajve - Java News

Senati i Shteteve të Bashkuara ka miratuar një dokument për ndërhyrjen ruse në interesat amerikane, ku një pjesë të posaçme të raportit flet edhe për ndërhyrjen në Ballkan. Dokumenti, i cili pritet të...

FAKSIMILE: Zbulohet dokumenti sekret i Senatit të SHBA, ja si po përgatit Rusia konflikt në Kosovë

para 11 muajve - Gazeta Tema

Senati i Shteteve të Bashkuara ka miratuar një dokument për ndërhyrjen ruse në interesat amerikane, ku një pjesë të posaçme të raportit flet edhe për ndërhyrjen në Ballkan. Dokumenti, i cili pritet të...

Zbulohet raporti amerikan, sa është ndikimi rus në Shqipëri

para 11 muajve - Ina

SHBA nuk vlerëson se në hapësirën shqiptare në Ballkan ka një problem me ndikimin rus. Në një dokument të publikuar në datën 10 janar, për llogari të Komitetit mbi Marrëdhëniet me Jashtë në Senatin e SHBA,...

Zbulohet raporti amerikan, sa është ndikimi rus në Tiranë

para 11 muajve - Gazeta Express

SHBA nuk vlerëson se në hapësirën shqiptare në Ballkan ka një problem me ndikimin rus. Në një dokument të publikuar në datën 10 janar, për llogari të Komitetit mbi Marrëdhëniet me Jashtë në Senatin e SHBA,...

Dokumenti i senatit amerikan: Si Rusia po përdor Kosovën për të shkaktuar luftë

para 11 muajve - Bota Press

Senati i Shteteve të Bashkuara ka miratuar një dokument për ndërhyrjen ruse në interesat amerikane, ku një pjesë të posaçme të raportit flet edhe për ndërhyrjen në Ballkan. Dokumenti, i cili pritet të...

Sa është ndikimi rus në Tiranë, sipas një raporti amerikan

para 11 muajve - Gazeta Tema

SHBA nuk vlerëson se në hapësirën shqiptare në Ballkan ka një problem me ndikimin rus. Në një dokument të publikuar në datën 10 janar, për llogari të Komitetit mbi Marrëdhëniet me Jashtë në Senatin e SHBA,...

A është forcuar ndikimi rus në Shqipëri? Zbulohet raporti i amerikanëve

para 11 muajve - Java News

Çështja e rritjes së ndikimit rus në Ballkan po shihet me shqetësim nga SHBA dhe bota perëndimore. Ndërhyrja ruse u konstatua në trazirat në Mal të Zi por jo vetëm. Shqtësimi është rritur ndjeshëm në BE...

Zbulohet dokumenti i Senatit të SHBA: ja si po përgatit Rusia, konflikt në Kosovë

para 11 muajve - Te Sheshi

Senati i Shteteve të Bashkuara ka miratuar një dokument për ndërhyrjen ruse në interesat amerikane, ku një pjesë të posaçme të raportit flet edhe për ndërhyrjen në Ballkan. Dokumenti, i cili pritet të...

A DO TË SHESË RUSIA GAZ NË SHBA?

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Rusia është eksportuesja më e madhe në botë e gazit natyror. Për dekada të tëra Moska ka qenë e varur nga gazsjellësit, të cilët e dërgonin gazin natyror që nga fushat e gazit në veri të vendit apo në...

Raporti mbi Rusinë: Sulmi ndaj Serbisë vjen nga Trumpi apo Putini?

para 11 muajve - Periskopi

Ngadalë fillon të “nxisë pluhurin” mbi një raport që erdhi përpara senatorëve të SHBA’së, e cila u botua dje nga “B92.net”. “B92.net” publikoi pjesë të raportit mbi “sulmet asimetrike të Vladimir Putinit...

Serbia, qendra e politikës së SHBA në Ballkan. Shqipëria jashtë rrezes së ndikimit rus

para 11 muajve - Respublica

SHBA nuk vlerëson se në hapësirën shqiptare në Ballkan ka një problem me ndikimin rus. Në një dokument të publikuar në datën 10 janar, për llogari të Komitetit mbi Marrëdhëniet me Jashtë në Senatin e SHBA,...

Lajmi i fundit: Vladimir Putin qëndroi në Kosovë tinëzisht. Ja kush e priti dhe me kë u takua

para 11 muajve - Presheva Jone

Putin tinezisht  ka vizituar Kosovën, ka mesuar agjencia e lajemeve “Presheva Jon” duke ju referuar disa sjerbimeve nderkombëtar. Mesohet se Putin vizitoi Kosoven  më 17 Qershor 2001, ne kohen e  qverise...

Lajmi i fundit: Vladimir Putin qëndroi në Kosovën tinëzisht. Ja kush e priti dhe me kë u takua

para 11 muajve - Presheva Jone

Putin tinezisht  ka vizituar Kosovën, ka mesuar agjencia e lajemeve “Presheva Jon” duke ju referuar disa sjerbimeve nderkombëtar. Mesohet se Putin vizitoi Kosoven  më 17 Qershor 2001, ne kohen e  qverise...

A do të shesë Rusia gaz natyror në SHBA? Çfarë pritet të ndodhë në tregun europian

para 11 muajve - BalkanWeb

Në fakt firmat e SHBA duan ta përzënë Rusinë nga tregu evropian i gazit natyror. Por tani është bërë e ditur se gaz i lëngshëm rus është shitur drejtpërdrejt në SHBA. Si shpjegohet kjo? Rusia është eksportuesja...

A do të shesë Rusia gaz në SHBA?

para 11 muajve - Opinion

-Miodrag Soric Në fakt firmat e SHBA duan ta përzënë Rusinë nga tregu evropian i gazit natyror. Por tani është bërë e ditur se gaz i lëngshëm rus është shitur drejtpërdrejt në SHBA. Si shpjegohet kjo?...

A do të shesë Rusia gaz natyror në SHBA? Çfarë pritet të ndodhë në tregun europian

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Në fakt firmat e SHBA duan ta përzënë Rusinë nga tregu evropian i gazit natyror. Por tani është bërë e ditur se gaz i lëngshëm rus është shitur drejtpërdrejt në SHBA. Si shpjegohet kjo? Rusia është eksportuesja...

A do të shesë Rusia gaz në SHBA?

para 11 muajve - Standard

Në fakt firmat e SHBA duan ta përzënë Rusinë nga tregu evropian i gazit natyror. Por tani është bërë e ditur se gaz i lëngshëm rus është shitur drejtpërdrejt në SHBA. Si shpjegohet kjo? Rusia është eksportuesja...

A do të shesë Rusia gaz në SHBA?

para 11 muajve - Syri

Në fakt firmat e SHBA duan ta përzënë Rusinë nga tregu evropian i gazit natyror. Por tani është bërë e ditur se gaz i lëngshëm rus është shitur drejtpërdrejt në SHBA. Si shpjegohet kjo? Rusia është eksportuesja...

A do të shesë Rusia gaz në SHBA?

para 11 muajve - Lajmi.net

Në fakt firmat e SHBA duan ta përzënë Rusinë nga tregu evropian i gazit natyror. Por tani është bërë e ditur se gaz i lëngshëm rus është shitur drejtpërdrejt në SHBA. Si shpjegohet kjo? Rusia është eksportuesja...

A do të shesë Rusia gaz në SHBA?

para 11 muajve - BalkanWeb

Në fakt firmat e SHBA duan ta përzënë Rusinë nga tregu evropian i gazit natyror. Por tani është bërë e ditur se gaz i lëngshëm rus është shitur drejtpërdrejt në SHBA. Si shpjegohet kjo, shkruan Deutsche...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK