http://kariera.mk

Zhvillimi i agroturizmit, qeveria shqiptare ka gati paketën mbështetëse

më 1.2018 - Gazeta Express

Qeveria po përgatit një paketë mbështetje me synim një program 3- vjeçar, në të cilët të gjithë bizneset e agro –turizmit do të investojnë për tu zhvilluar. Kryeministri Edi Rama në një drekë me sipërmarrës...

Agroturizmi, çfarë përmban paketa mbështetëse e qeverisë dhe si mund të përfitoni

më 1.2018 - Java News

Kryeministri Edi Rama në një drekë me sipërmarrës në biznesin e agro-turizmit u shpreh se, kush do të investojë në agro turizëm, do të ketë incentiva të ndryshme. Kryeministri u shpreh se, dje gjatë mbledhjes...

Zhvillimi i agroturizmit, qeveria shqiptare ka gati paketën mbështetëse

më 1.2018 - Sovrani

Qeveria po përgatit një paketë mbështetje me synim një program 3- vjeçar, në të cilët të gjithë bizneset e agro –turizmit do të investojnë për tu zhvilluar. Kryeministri Edi Rama në një drekë me sipërmarrës...

Grante deri në 50% të vlerës së investimit për strukturat agroturistike

më 1.2018 - 24 ore

Grande deri në 50 për qind të vlerës së investimit për të gjitha strukturat agroturistike është një ndër incentivat fiskale të qeverisë për nxitjen e agroturizmit. Përmes një postimi në rrjetin social...

Shqipëri, asnjë taksë për fermerët që bashkohen…

më 1.2018 - Gazeta e re

Fermerët në Shqipëri që rrisin prodhimin e tyre duke u bashkuar me njëri-tjetrin nuk do të paguajnë asnjë taksë, pavarësisht volumit të prodhimit. Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar një anoncim, të...

Shqipëri, asnjë taksë për fermerët që bashkohen

më 1.2018 - KosovaPress

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar një anoncim, të cilin e ka cilësuar si historik nga ana e Ministrit të Financave, për prodhimin bujqësor që do të jetë një stimul i madh për fermerët. “Javën e ardhshme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK