http://kariera.mk

McLaren 24 karat dhe klienti misterioz

më 1.2018 - TV Koha

Mes krijesave të fundit të Mclaren Special Operations është dhe një model unik, 720S i prezantuar në Sallonin e Dubait, me kërkesë të një klienti misterioz. Ndryshon vetëm estetika pasi është njësoj nga...

McLaren me ari 24 karat dhe klienti misterioz

më 1.2018 - GazetaBlic

Mes krijesave të fundit të Mclaren Special Operations është dhe një model unik, 720S i prezantuar në Sallonin e Dubait, me kërkesë të një klienti misterioz. Ndryshon vetëm estetika pasi është njësoj nga...

Kjo është “bisha” e re e Mclaren e kërkuar nga një klient mistrioz në Dubai

më 1.2018 - Shenja

Mes krijesave të fundit të Mclaren Special Operations është dhe një model unik, 720S i prezantuar në Sallonin e Dubait, me kërkesë të një klienti misterioz. Ndryshon vetëm estetika pasi është njësoj nga...

Ko është “bisha” e re e Mclaren e kërkuar nga një klient mistrioz në Dubai

më 1.2018 - Shenja

Mes krijesave të fundit të Mclaren Special Operations është dhe një model unik, 720S i prezantuar në Sallonin e Dubait, me kërkesë të një klienti misterioz. Ndryshon vetëm estetika pasi është njësoj nga...

McLaren me ari 24 karat dhe klienti misterioz

më 1.2018 - Koha.net

Mes krijesave të fundit të Mclaren Special Operations është dhe një model unik, 720S i prezantuar në Sallonin e Dubait, me kërkesë të një klienti misterioz. Ndryshon vetëm estetika pasi është njësoj nga...

McLaren 24 karat dhe klienti misterioz

më 1.2018 - Koha.net

Mes krijesave të fundit të Mclaren Special Operations është dhe një model unik, 720S i prezantuar në Sallonin e Dubait, me kërkesë të një klienti misterioz. Ndryshon vetëm estetika pasi është njësoj nga...

McLaren 24 karat dhe klienti misterioz

më 1.2018 - Lajmi.net

Mes krijesave të fudit të Mclaren Special Operations është dhe një model unik, 720S i prezantuar në Sallonin e Dubait, me kërkesë të një klienti misterioz. Ndryshon vetëm estetika pasi është njësoj nga...

McLaren 24 karat dhe klienti misterioz

më 1.2018 - Infokusi

Mes krijesave të fudit të Mclaren Special Operations është dhe një model unik, 720S i prezantuar në Sallonin e Dubait, me kërkesë të një klienti misterioz. Ndryshon vetëm estetika pasi është njësoj nga...

McLaren 24 karat dhe klienti misterioz

më 1.2018 - KosovaPress

Ndryshon vetëm estetika pasi është njësoj nga ana mekanike s modeli Super Series, me motor me 8 cilindra biturbo 4.0 me 720 kuaj fuqi, projektuar nga italiani Emilio Scervo. Shasia është me fibra karboni....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK