http://kariera.mk

Facebook sjell Messenger-in për fëmijë

para 11 muajve - Zhurnal

Facebook Messenger Kids është duke ardhur në tabletët Amazon Fire dhe Amazon Appstore në SHBA, të pikturuara nga TechCrunch. Aplikacioni i mesazheve për fëmijët nën moshën 13 vjeçare fillimisht ishte në...

Chat edhe për… fëmijët?

para 11 muajve - Gazeta e re

Aplikacionin “Messenger Kids” për fëmijët nën moshën 13-vjeçare, që Facebook-u e nxori në fillim të dhjetorit, ka nisur të marrë përmasa më të mëdha, pas aplikimit të tij në aparatet si iPhone dhe iPad,...

Facebook me chat edhe për fëmijët

para 11 muajve - RTV 21

Facebook u ka mundësuar për herë të parë fëmijëve nën moshën 13-vjeçare të bëhen pjesë e një rrjeti social Aplikacionin “Messenger Kids” për fëmijët nën moshën 13-vjeçare, që Facebook-u e nxori në fillim...

Chat edhe për… fëmijët?

para 11 muajve - Infokusi

Aplikacionin “Messenger Kids” për fëmijët nën moshën 13-vjeçare, që Facebook-u e nxori në fillim të dhjetorit, ka nisur të marrë përmasa më të mëdha, pas aplikimit të tij në aparatet si iPhone dhe iPad,...

Chat edhe për… fëmijët?

para 11 muajve - KosovaPress

Përmes këtij aplikacioni të ri,  Facebook u ka mundësuar për herë të parë fëmijëve nën moshën 13-vjeçare të bëhen pjesë e një rrjeti social dhe aplikacioni më i ri i tij “Messenger Kids” ka shkaktuar polemika...

Facebook sjell Messenger-in për fëmijë

para 11 muajve - Sovrani

Facebook Messenger Kids është duke ardhur në tabletët Amazon Fire dhe Amazon Appstore në SHBA, të pikturuara nga TechCrunch. Aplikacioni i mesazheve për fëmijët nën moshën 13 vjeçare fillimisht ishte në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK