http://kariera.mk

Plas sherri në komisariatin në Lezhë, shefi dhe polici grushta njëri-tjetrit

para 9 muajve - Albeu

Një sherr i dhunshëm ka ndodhur sot në komisartiatin e Lezhës ku 2 efektivë policie kanë përfunduar duke u zënë me grushte me njeri-tjetrin. Me sa duket Oficeri i Patrullës së Përgjithshme me iniciale...

Sherr me grushte në komisariat, pezullohen 2 policë në Lezhë, SHÇBA nis hetimin

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Dy efektivë të komisariatit të policisë në Lezhë janë pezulluar nga detyra pasi janë përfshirë në një sherr me grushte me njëri-tjetrin. Ngjarja ka ndodhur brenda ambienteve të komisariatit, ku N.Sh.,...

Plas grushti në komisariatin e Lezhës, policët rrihen me njëri-tjetrin

para 9 muajve - Gazeta Express

Një sherr mes dy punonjësve të policisë ka ndodhur ditën e sotme në Komisariatin e Lezhës. Lajmin në fjalë e ka bërë me dije, policia e Lezhës, e cila ka sqaruar se konflikt ka ndodhur brenda ambienteve...

Dhunë dhe grushta mes policëve në komisariat, pezullohen nga puna

para 9 muajve - Opinion

Një debat mes dy punonjësve të Patrullës së Përgjithshme në Policinë e Lezhës ka degraduar në dhunë dhe konfrontim fizik brenda ambienteve të komisariatit. Sipas informacioneve zyrtare të Shërbimit të...

Lezhë, sherr mes dy policëve në komisariat, pezullohen

para 9 muajve - Shqiptarja

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur brenda në komisiariatin e policisë së Lezhë. Dy efektivë policie janë konfliktuar me grushte brenda në komisariat. N.Sh. me detyrë oficer i patrullës së Përgjithshme,...

Përleshje brenda në komisariat, shefi godet rëndë efektivin e policisë

para 9 muajve - Standard

Dy efektivë policie janë rrahur me njeri-tjetrin. Ngjarja është regjistruar brenda ambienteve të komisariatit të Policisë në Lezhë. Sipas njoftimit zyrtar së dhënë nga sot policia, bëhet e ditur se Oficeri...

Sherr brenda komisariatit, shefi godet me grushte efektivin e policisë

para 9 muajve - Syri

Dy efektivë policie janë rrahur me njeri-tjetrin. Ngjarja është regjistruar brenda ambienteve të komisariatit të Policisë në Lezhë. Sipas njoftimit zyrtar së dhënë nga sot policia, bëhet e ditur se Oficeri...

Policët rrihen me njëri-tjetrin

para 9 muajve - Shenja

Një sherr mes dy punonjësve të policisë ka ndodhur ditën e sotme në Komisariatin e Lezhës. Lajmin në fjalë e ka bërë me dije, policia e Lezhës, e cila ka sqaruar se konflikt ka ndodhur brenda ambienteve...

Lezhë/ Sherr mes policëve në komisariat, pezullohen

para 9 muajve - Java News

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur brenda në komisiariatin e policisë së Lezhë. Dy efektivë policie janë konfliktuar me grushte brenda në komisariat.N.Sh. me detyrë oficer i patrullës së Përgjithshme,...

Policët rrihen me njëri-tjetrin

para 9 muajve - AlbPortali

Një sherr mes dy punonjësve të policisë ka ndodhur ditën e sotme në Komisariatin e Lezhës. Loading... Lajmin në fjalë e ka bërë me dije, policia e Lezhës, e cila ka sqaruar se konflikt ka ndodhur brenda...

Plas grushti në komisariatin e Lezhës, policët rrihen me njëri-tjetrin

para 9 muajve - 24 ore

Një sherr mes dy punonjësve të policisë ka ndodhur ditën e sotme në Komisariatin e Lezhës. Lajmin në fjalë e ka bërë me dije, policia e Lezhës, e cila ka sqaruar se konflikt ka ndodhur brenda ambienteve...

Policia konfirmon grushtimin mes policëve

para 9 muajve - Insajderi

Një sherr mes dy punonjësve të policisë ka ndodhur ditën e sotme në Komisariatin e Lezhës. Lajmin në fjalë e ka bërë me dije, policia e Lezhës, e cila ka sqaruar se konflikt ka ndodhur brenda ambienteve...

Policët rrihen mes vete në Lezhë

para 9 muajve - Periskopi

Një sherr mes dy punonjësve të policisë ka ndodhur ditën e sotme në Komisariatin e Lezhës. Lajmin në fjalë e ka bërë me dije, policia e Lezhës, e cila ka sqaruar se konflikt ka ndodhur brenda ambienteve...

Sherr brenda komisariatit, shefi godet me grushte efektivin e policisë

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Dy efektivë policie janë rrahur me njeri-tjetrin. Ngjarja është regjistruar brenda ambienteve të komisariatit të Policisë në Lezhë. Sipas njoftimit zyrtar së dhënë nga sot policia, bëhet e ditur se Oficeri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK