http://kariera.mk

Turqia hedh poshtë ofertën e BE-së për partneritet të privilegjuar

më 1.2018 - Insajderi

Bashkimi Europian duket se ja doli me sukses të krijojë një problem të qëndrueshëm mosbesimi me Turqinë e Erdoganit. Pas përplasjeve të dy viteve të fundit për çështjen e emigrantëve dhe përfshirjen në...

Turqia hedh poshtë ofertën e BE-së për partneritet të privilegjuar

më 1.2018 - Respublica

Bashkimi Europian duket se ja doli me sukses të krijojë një problem të qëndrueshëm mosbesimi me Turqinë e Erdoganit. Pas përplasjeve të dy viteve të fundit për çështjen e emigrantëve dhe përfshirjen në...

Turqia kundër "partneritetit të privilegjuar" me BE-në

më 1.2018 - Anadolu Agency

Speciale arkiv ANKARA (AA) – Turqia nuk do të pranojë një "partneritet të privilegjuar" me BE-në, tha ministri i turk për Çështjet e Bashkimit Evropian, Ömer Çelik, raporton Anadolu Agency (AA). "Nëse...

Çavuşoğlu: BE duhet t'i japë fund politizimit të negociatave

më 1.2018 - Anadolu Agency

Speciale arkiv ANKARA (AA) - Ministri i jashtëm i Turqisë, Mevlüt Çavuşoğlu, ka thënë se Bashkimi Europian (BE) duhet t'i japë fund politizimit të negociatave dhe pengesave politike e artificiale në disa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK