http://kariera.mk

Del në pah arsyeja se pse Rusia pozicionoi njësinë e re S-400 në Krime

më 1.2018 - Gazeta e re

Rusia ka pozicionuar në Krime një njësi të re të armatosur me sistem të avancuar të mbrojtjes ajrore, S-400, raportojnë mediat ruse. Rusia e ka aneksuar Krimenë nga Ukraina më 2014. Mediat shtetërore ruse...

Rusia pozicionon në Krime njësinë e re S-400

më 1.2018 - MRT

Rusia ka pozicionuar në Krime sistemin e avancuar të mbrojtjes ajrore, S-400, kanë raportuar mediat ruse.... Rusia ka pozicionuar në Krime sistemin e avancuar të mbrojtjes ajrore, S-400, kanë raportuar...

Rusia pozicionon njësinë e re S-400 në Krime

më 1.2018 - Fakti Ditor

Rusia ka pozicionuar në Krime një njësi të re të armatosur me sistem të avancuar të mbrojtjes ajrore, S-400, kanë raportuar mediat ruse. Rusia e ka aneksuar Krimenë nga Ukraina më 2014. Mediat shtetërore...

Rusia pozicionon njësinë me sistemin e ri raketor në Krime

më 1.2018 - Fol

Rusia ka pozicionuar në Krime një njësi të re të armatosur me sistem të avancuar të mbrojtjes ajrore, S-400, kanë raportuar mediat ruse. Rusia e ka aneksuar Krimenë nga Ukraina më 2014. Mediat shtetërore...

Rusia pozicionon njësinë e re S-400 në Krime

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Rusia ka pozicionuar në Krime një njësi të re të armatosur me sistem të avancuar të mbrojtjes ajrore, S-400, raportojnë mediat ruse. Rusia e ka aneksuar Krimenë nga Ukraina më 2014. Mediat shtetërore ruse...

Rusia pozicionon njësinë me sistemin e ri raketor në Krime

më 1.2018 - Telegrafi

Rusia ka pozicionuar në Krime një njësi të re të armatosur me sistem të avancuar të mbrojtjes ajrore, S-400, kanë raportuar mediat ruse. Rusia e ka aneksuar Krimenë nga Ukraina më 2014. Mediat shtetërore...

Rusia pozicionon njësinë e re S-400 në Krime

më 1.2018 - Syri

Rusia ka pozicionuar në Krime një njësi të re të armatosur me sistem të avancuar të mbrojtjes ajrore, S-400, kanë raportuar mediat ruse. Rusia e ka aneksuar Krimenë nga Ukraina më 2014. Mediat shtetërore...

Rusia pozicionon njësinë e re S-400 në Krime

më 1.2018 - Alsat-M

Rusia ka pozicionuar në Krime një njësi të re të armatosur me sistem të avancuar të mbrojtjes ajrore, S-400, kanë raportuar mediat ruse. Rusia e ka aneksuar Krimenë nga Ukraina më 2014. Mediat shtetërore...

Rusia pozicionon njësinë e re S-400 në Krime

më 1.2018 - Portalb

Rusia ka pozicionuar në Krime një njësi të re të armatosur me sistem të avancuar të mbrojtjes ajrore, S-400, kanë raportuar mediat ruse. Rusia e ka aneksuar Krimenë nga Ukraina më 2014, njofton REL . Mediat...

Rusia pozicionon njësinë e re S-400 në Krime

më 1.2018 - Lajmi.net

Rusia ka pozicionuar në Krime një njësi të re të armatosur me sistem të avancuar të mbrojtjes ajrore, S-400, kanë raportuar mediat ruse. Rusia e ka aneksuar Krimenë nga Ukraina më 2014. Mediat shtetërore...

Rusia pozicionon njësinë e re S-400 në Krime

më 1.2018 - Evropa e Lirë

Rusia ka pozicionuar në Krime një njësi të re të armatosur me sistem të avancuar të mbrojtjes ajrore, S-400, kanë raportuar mediat ruse. Rusia e ka aneksuar Krimenë nga Ukraina më 2014. Mediat shtetërore...

Rusia pozicionon njësinë me sistemin e ri raketor në Krime

më 1.2018 - Sovrani

Rusia ka pozicionuar në Krime një njësi të re të armatosur me sistem të avancuar të mbrojtjes ajrore, S-400, kanë raportuar mediat ruse. Rusia e ka aneksuar Krimenë nga Ukraina më 2014. Mediat shtetërore...

Novosibirsk, qyteti më i kufizuar për protesta në Rusi

më 1.2018 - Evropa e Lirë

Disa aktivistë për të drejtat e njeriut, kanë thënë se protestat publike dhe aktivitetet e tjera të ngjashme janë ndaluar në më shumë se gjysmën e territorit të qytetit të tretë më të madh në Rusi, Novosibirsk....

Rusia pozicionon njësinë e re S-400 në Krime

më 1.2018 - Gazeta e re

Rusia ka pozicionuar në Krime një njësi të re të armatosur me sistem të avancuar të mbrojtjes ajrore, S-400, kanë raportuar mediat ruse. Rusia e ka aneksuar Krimenë nga Ukraina më 2014. Mediat shtetërore...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK