http://kariera.mk

Erdogan: Organizatave terroriste u është pamundësuar veprimtaria në Turqi

më 1.2018 - Gazeta e re

Presidenti i Republikës së Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan, gjatë një mitingu në qytetin Elazığ, tha se asgjësimi i terroristëve në vend ka pamundësuar veprimin e këtyre grupeve përbrenda shtetit, kështu...

Erdoğan: Organizatave terroriste u është pamundësuar veprimtaria në Turqi

më 1.2018 - Anadolu Agency

Speciale arkiv ELAZIG (AA) – Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, gjatë qëndrimit të sotëm në qytetin turk Elazığ, tha se pamundësimi që u është bërë organizatave terroriste të veprojnë...

Erdogan paralajmëron SHBA-të

më 1.2018 - Aktuale

Presidenti Recep Tayyip Erdogan bëri të ditur se po pakësohet durimi i Turqisë ndaj iniciativave për të formuar një korridor terrorist në veri të Sirisë. Presidenti Erdogan mbajti një takim me myftarët...

Erdogan paralajmëron SHBA: Durimi ynë po soset...

më 1.2018 - Syri

Presidenti Recep Tayyip Erdogan bëri të ditur se po pakësohet durimi i Turqisë ndaj iniciativave për të formuar një korridor terrorist në veri të Sirisë. Presidenti Erdogan mbajti një takim me myftarët...

Liderët që i bëjnë më shumë presion medias: Erdogani merr medalje në dy fusha

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Komiteti për Mbrojtjen e Gazetarëve (CPJ), duke marrë shkas nga diskutimi publik i lajmeve të rremë dhe njoftimit të Presidentit Trump nëpërmjet Twitter në lidhje me ceremoninë e çmimeve të tij të planifikuara,...

ERDOGAN: Në këtë vend nuk do të mbetet as edhe një terrorist

më 1.2018 - Medial

Në lidhje me operacionet kundër terrorizmit, presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, tha se: “Po pakësohen çdo javë 50-100 prej tyre. Ne do ta përfundojmë këtë punë dhe në këtë vend nuk do të mbetet...

Erdogan i drejtohet SHBA-së: Durimi i Turqisë po pakësohet

më 1.2018 - Fol

Presidenti Recep Tayyip Erdogan bëri të ditur se po pakësohet durimi i Turqisë ndaj iniciativave për të formuar një korridor terrorist në veri të Sirisë. Presidenti Erdogan mbajti një takim me myftarët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK