http://kariera.mk

Pediatria në gjendje të mjerueshme, dy fëmijë në një shtrat

më 1.2018 - Gazeta Express

Në repartin e pediatrisë nuk ka shtretër të mjaftueshëm për fëmijët të cilët gripi ju ka shkaktuar komplikacione. Në një shtrat po qëndrojnë 2 fëmijë, madje edhe prindërit e tyre. Një nënë tjetër thotë...

Pediatria në gjendje të mjerueshme, dy fëmijë shtrihen në një shtrat

më 1.2018 - Gazeta Express

Në repartin e pediatrisë nuk ka shtretër të mjaftueshëm për fëmijët të cilët gripi ju ka shkaktuar komplikacione. Në një shtrat po qëndrojnë 2 fëmijë, madje edhe prindërit e tyre. Një nënë tjetër thotë...

Pediatria në gjendje të mjerueshme, dy fëmijë shtrihen në një shtrat

më 1.2018 - Infokusi

Në repartin e pediatrisë nuk ka shtretër të mjaftueshëm për fëmijët të cilët gripi ju ka shkaktuar komplikacione. Në një shtrat po qëndrojnë 2 fëmijë, madje edhe prindërit e tyre. Një nënë tjetër thotë...

Pediatria në gjendje të mjerueshme, dy fëmijë shtrihen në një shtrat

më 1.2018 - Fakti Ditor

Në repartin e pediatrisë nuk ka shtretër të mjaftueshëm për fëmijët të cilët gripi ju ka shkaktuar komplikacione. Në një shtrat po qëndrojnë 2 fëmijë, madje edhe prindërit e tyre. Një nënë tjetër thotë...

Pediatria në gjendje të mjerueshme, dy fëmijë shtrihen në një shtrat

më 1.2018 - Sovrani

Në repartin e pediatrisë nuk ka shtretër të mjaftueshëm për fëmijët të cilët gripi ju ka shkaktuar komplikacione. Në një shtrat po qëndrojnë 2 fëmijë, madje edhe prindërit e tyre. Një nënë tjetër thotë...

Në Pediatri dy fëmijë në një shtrat

më 1.2018 - GazetaBlic

Në repartin e pediatrisë nuk ka shtretër të mjaftueshëm për fëmijët të cilët gripi ju ka shkaktuar komplikacione. Në një shtrat po qëndrojnë 2 fëmijë, madje edhe prindërit e tyre. Një nënë tjetër thotë...

Në pediatri dy fëmijë në një shtrat

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Në repartin e pediatrisë nuk ka shtretër të mjaftueshëm për fëmijët të cilët gripi ju ka shkaktuar komplikacione. Në një shtrat po qëndrojnë 2 fëmijë, madje edhe prindërit e tyre. Një nënë tjetër thotë...

Në pediatri dy fëmijë në një shtrat

më 1.2018 - Insajderi

Në repartin e pediatrisë nuk ka shtretër të mjaftueshëm për fëmijët të cilët gripi ju ka shkaktuar komplikacione. Në një shtrat po qëndrojnë 2 fëmijë, madje edhe prindërit e tyre. Një nënë tjetër thotë...

Ndodh edhe kjo: Në pediatri dy fëmijë në një shtrat

më 1.2018 - Periskopi

Në repartin e pediatrisë nuk ka shtretër të mjaftueshëm për fëmijët të cilët gripi ju ka shkaktuar komplikacione. Në një shtrat po qëndrojnë 2 fëmijë, madje edhe prindërit e tyre. Një nënë tjetër thotë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK