http://kariera.mk

Ndryshimet e fundit në Facebook, Zuckerberg humb 3.3 miliardë dollarë

më 1.2018 - BalkanWeb

Shefi i rrjetit social më të madh në botë, Mark Zuckerbergut, ka humbur 3.3 miliardë dollarë (2.71 miliardë euro) të vlerës së tij 76.4 miliardë dollarëshe. E gjithë kjo, pasi së fundi Zuckerberg, ka marrë...

Ndryshimet e fundit në Facebook, vendimi që i kushtoi Zuckerbergut 3.3 miliardë dollarë

më 1.2018 - Opinion

Vendimi i Mark Zuckerbergut për të vënë në prioritet postimet e familjarëve e shokëve mbi përmbajtjet tjera në murin e Facebookut i ka kushtuar atij një pasuri ‘të vogël’. Shefi i rrjetit social më të...

Zuckerberg humb 3.3 miliardë dollarë pas ndryshimeve të fundit në Facebook

më 1.2018 - Telegrafi

Shefi i rrjetit social më të madh në botë, Mark Zuckerbergut, ka humbur 3.3 miliardë dollarë të vlerës së tij neto. E gjithë kjo, pasi së fundi Zuckerbergut, ka marrë vendim që t’i ndryshojë disa rregulla...

Ndryshimet në Facebook i shkaktojnë humbje prej 3.3 miliardë dollarësh Zuckerbergut

më 1.2018 - Gazeta Express

Vendimi i Mark Zuckerbergut për të vënë në prioritet postimet e familjarëve e shokëve mbi përmbajtjet tjera në murin e Facebookut i ka kushtuar atij një pasuri ‘të vogël’. Shefi i rrjetit social më të...

Zuckerberg humb 3.3 miliardë dollarë “falë” ndryshimeve të fundit në Facebook

më 1.2018 - Koha.net

Vendimi i Mark Zuckerbergut për të vënë në prioritet postimet e familjarëve e shokëve mbi përmbajtjet tjera në murin e Facebook-ut i ka kushtuar atij një pasuri ‘të vogël’. Shefi i rrjetit social më të...

Zuckerberg humb 3.3 miliardë dollarë pas ndryshimeve të fundit në Facebook

më 1.2018 - Shenja

Shefi i rrjetit social më të madh në botë, Mark Zuckerbergut, ka humbur 3.3 miliardë dollarë të vlerës së tij 76.4 miliardë dollarë-she. E gjithë kjo, pasi së fundi Zuckerberg, ka marrë vendim që t’i ndryshojë...

Zuckerberg humb 3.3 miliardë dollarë pas ndryshimeve të fundit në Facebook

më 1.2018 - Almakos

Shefi i rrjetit social më të madh në botë, Mark Zuckerbergut, ka humbur 3.3 miliardë dollarë të vlerës së tij neto. E gjithë kjo, pasi së fundi Zuckerbergut, ka marrë vendim që t’i ndryshojë disa rregulla...

Zuckerberg humb 3.3 miliardë dollarë “falë” ndryshimeve të fundit në Facebook

më 1.2018 - Insajderi

Zuckerberg humb 3.3 miliardë dollarë “falë” ndryshimeve të fundit në Facebook Vendimi i Mark Zuckerbergut për të vënë në prioritet postimet e familjarëve e shokëve mbi përmbajtjet tjera në murin e Facebook-ut...

Ky ishte njeriu i parë me ngjyrë në kabinetin e Presidentit amerikan

më 1.2018 - Telegrafi

Para 52 viteve, konkretisht më 13 janar të vitit 1966, Presidenti amerikan Lyndon Johonson, emëroi zezakun e parë amerikan në kabinet. Me rastin e emërimit të Robert C. Weaver-it në kabinet, presidenti...

Njeriu i parë me ngjyrë në kabinetin e Presidentit amerikan

më 1.2018 - RTV 21

Robert C. Weaver-it në kabinetin e presidentit Johonson Para 52 viteve, konkretisht më 13 janar të vitit 1966, Presidenti amerikan Lyndon Johonson, emëroi njeriun e parë me ngjyrë amerikan në kabinetin...

I pari person me ngjyrë që kishte post në kabinetin e Presidentit amerikan

më 1.2018 - Periskopi

Para 52 viteve, konkretisht më 13 janar të vitit 1966, Presidenti amerikan Lyndon Johonson, emëroi për herë të parë një person me gjyrë në kabinetin e tij. Me rastin e emërimit të Robert C. Weaver-it në...

Zezaku i parë në kabinetin e Presidentit amerikan

më 1.2018 - Gazeta e re

Para 52 viteve, konkretisht më 13 janar të vitit 1966, Presidenti amerikan Lyndon Johonson, emëroi zezakun e parë amerikan në kabinet. Me rastin e emërimit të Robert C. Weaver-it në kabinet, presidenti...

Ky ishte njeriu i parë me ngjyrë në kabinetin e Presidentit amerikan

më 1.2018 - Gazeta Liria

Para 52 viteve, konkretisht më 13 janar të vitit 1966, Presidenti amerikan Lyndon Johonson, emëroi zezakun e parë amerikan në kabinet. Me rastin e emërimit të Robert C. Weaver-it në kabinet, presidenti...

Zezaku i parë në kabinetin e Presidentit amerikan

më 1.2018 - KosovaPress

Me rastin e emërimit të Robert C. Weaver-it në kabinet, presidenti Johonson e përshkroi ekonomistin e universitetit Harvard si njeriun më të përshtatshëm për të drejtuar Departamentin e Strehimit dhe Zhvillimit...

KE do të ofrojë 1 miliard euro për zhvillimin e superkompjuterëve

më 1.2018 - Ina

Komisioni Evropian (KE) sot njoftoi se do të investojë 1 miliard euro në zhvillimin e kompjuterëve me performancë të lartë deri në vitin 2020, në një përpjekje për të garuar me Shtetet e Bashkuara dhe...

1 miliard euro për zhvillimin e superkompjuterëve

më 1.2018 - Bota.al

Komisioni Evropian (KE) sot njoftoi se do të investojë 1 miliard euro në zhvillimin e kompjuterëve me performancë të lartë deri në vitin 2020, në një përpjekje për të garuar me Shtetet e Bashkuara dhe...

KE investon 1 miliard euro për zhvillimin e superkompjuterëve

më 1.2018 - Insajderi

Komisioni Evropian (KE) njoftoi se do të investojë 1 miliard euro në zhvillimin e kompjuterëve me performancë të lartë deri në vitin 2020, në një përpjekje për të garuar me Shtetet e Bashkuara dhe Kinën....

KE do të ofrojë 1 miliard euro për zhvillimin e superkompjuterëve

më 1.2018 - Telegrafi

Komisioni Evropian (KE) sot njoftoi se do të investojë 1 miliard euro në zhvillimin e kompjuterëve me performancë të lartë deri në vitin 2020, në një përpjekje për të garuar me Shtetet e Bashkuara dhe...

KE do të ofrojë 1 miliard euro për zhvillimin e superkompjuterëve

më 1.2018 - Almakos

Komisioni Evropian (KE) sot njoftoi se do të investojë 1 miliard euro në zhvillimin e kompjuterëve me performancë të lartë deri në vitin 2020, në një përpjekje për të garuar me Shtetet e Bashkuara dhe...

Komisioni Evropian do të ofrojë 1 miliard euro për zhvillimin e superkompjuterëve

më 1.2018 - Periskopi

Komisioni Evropian (KE) sot njoftoi se do të investojë 1 miliard euro në zhvillimin e kompjuterëve me performancë të lartë deri në vitin 2020, në një përpjekje për të garuar me Shtetet e Bashkuara dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK