http://kariera.mk

Një vit pa rrymë elektrike, familja nga Merova ushqehet me bukë e çaj

para 9 muajve - Albeu

Familja Salihi nga fshati Merovë tashmë ka një vit është pa rrymë elektrike . Për shkak kushteve të vështira financiare, nuk kanë mundur të paguajnë faturat,prandaj u është ndërprerë rryma elektrike ....

Një vit pa rrymë elektrike, familja nga Merova ushqehet me bukë e çaj

para 9 muajve - Almakos

Familja Salihi nga fshati Merovë tashmë ka një vit është pa rrymë elektrike . Për shkak kushteve të vështira financiare, nuk kanë mundur të paguajnë faturat,prandaj u është ndërprerë rryma elektrike ....

Një vit pa rrymë elektrike, familja nga Merova ushqehet me bukë e çaj

para 9 muajve - Fol

Familja Salihi nga fshati Merovë tashmë një vit është pa rrymë elektrike. Për shkak kushteve të vështira financiare, nuk kanë mundur të paguajnë faturat, andaj janë shkyçur nga rrjeti elektrik. E vetmja...

« Sociale » Një vit pa rrymë elektrike, familja nga Merova ushqehet me bukë e çaj

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Familja Salihi nga fshati Merovë tashmë një vit është pa rrymë elektrike. Për shkak kushteve të vështira financiare, nuk kanë mundur të paguajnë faturat, andaj janë shkyçur nga rrjeti elektrik....

« Sociale » Një vit pa rrymë elektrike, familja nga Merova ushqehet me bukë e çaj

para 9 muajve - Fakti Ditor

Familja Salihi nga fshati Merovë tashmë një vit është pa rrymë elektrike. Për shkak kushteve të vështira financiare, nuk kanë mundur të paguajnë faturat, andaj janë shkyçur nga rrjeti elektrik. E vetmja...

Një vit pa rrymë elektrike, familja nga Merova ushqehet me bukë e çaj

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 janar - Familja Salihi nga fshati Merovë tashmë një vit është pa rrymë elektrike. Për shkak kushteve të vështira financiare, nuk kanë mundur të paguajnë faturat, andaj janë shkyçur nga rrjeti...

« Sociale » Një vit pa rrymë elektrike, familja nga Merova ushqehet me bukë e çaj

para 9 muajve - TV Koha

Familja Salihi nga fshati Merovë tashmë një vit është pa rrymë elektrike. Për shkak kushteve të vështira financiare, nuk kanë mundur të paguajnë faturat, andaj janë shkyçur nga rrjeti elektrik. E vetmja...

Një vit pa rrymë elektrike, familja nga Merova ushqehet me bukë e çaj

para 9 muajve - Medial

Familja Salihi nga fshati Merovë tashmë një vit është pa rrymë elektrike. Për shkak kushteve të vështira financiare, nuk kanë mundur të paguajnë faturat, andaj janë shkyçur nga rrjeti elektrik. E vetmja...

Një vit pa rrymë elektrike, familja nga Merova ushqehet me bukë e çaj

para 9 muajve - GazetaBlic

Familja Salihi nga fshati Merovë tashmë një vit është pa rrymë elektrike. Për shkak kushteve të vështira financiare, nuk kanë mundur të paguajnë faturat, andaj janë shkyçur nga rrjeti elektrik. E vetmja...

Një vit pa rrymë elektrike, familja nga Merova ushqehet me bukë e çaj

para 9 muajve - Ina

Familja Salihi nga fshati Merovë tashmë një vit është pa rrymë elektrike. Për shkak kushteve të vështira financiare, nuk kanë mundur të paguajnë faturat, andaj janë shkyçur nga rrjeti elektrik. E vetmja...

Një vit pa rrymë elektrike, familja nga Merova ushqehet me bukë e çaj

para 9 muajve - Infokusi

Familja Salihi nga fshati Merovë tashmë një vit është pa rrymë elektrike. Për shkak kushteve të vështira financiare, nuk kanë mundur të paguajnë faturat, andaj janë shkyçur nga rrjeti elektrik. E vetmja...

Një vit pa rrymë elektrike, familja nga Merova ushqehet me bukë e çaj

para 9 muajve - Lajm

Familja Salihi nga fshati Merovë tashmë një vit është pa rrymë elektrike. Për shkak kushteve të vështira financiare, nuk kanë mundur të paguajnë faturat, andaj janë shkyçur nga rrjeti elektrik. E vetmja...

Një vit pa rrymë elektrike familja skamnore ushqehet me bukë dhe çaj

para 9 muajve - RTV 21

Familja Salihi nga fshati Merovë tashmë një vit është pa rrymë elektrike Për shkak kushteve të vështira financiare, nuk kanë mundur të paguajnë faturat, andaj janë shkyçur nga rrjeti elektrik. E vetmja...

EDHE UNË JAM KËTU – NJË VIT PA RRYMË ELEKTRIKE FAMILJA SKAMNORE USHQEHET ME BUKË DHE ÇAJ

para 9 muajve - TV21

Familja Salihi nga fshati Merovë tashmë një vit është pa rrymë elektrike. Për shkak kushteve të vështira financiare, nuk kanë mundur të paguajnë faturat, andaj janë shkyçur nga rrjeti elektrik. E vetmja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK