http://kariera.mk

Borë në Gjavato, në akset rrugore Lisec - Kodra e Diellit, Strazhë dhe Krushevë

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 janar - Komunikacioni në vend po zhvillohet nëpër lugë vende-vende të lagështa. Borë me intensitet të dobët bie në Gjavato, por nuk shtresohet në rrugë. Dukshmëri e zvogëluar për shkak të mjegullës...

Gjendja e rrugëve në Maqedoni

para 9 muajve - Gazeta Express

Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë (LAMM) bën të ditur se komunikacioni në Maqedoni zhvillohet nëpër rrugë me lagështi, kurse të reshura të pakta dëbore ka në Krivapallankë, Pletvar dhe Dellçevë. LAMM udhëzon...

Gjendja e rrugëve në Maqedoni

para 9 muajve - Shenja

Komunikacioni në vend po zhvillohet nëpër lugë vende-vende të lagështa. Borë me intensitet të dobët bie në Gjavato, por nuk shtresohet në rrugë. Dukshmëri e zvogëluar për shkak të mjegullës prej 30 – 40...

Zbardhet veriu i Shqipërisë, reshjet e vrullshme të dëborës pushtojnë vendin

para 9 muajve - Albeu

Pjesa veriore e Shqipërisë është përfshirë sot nga reshje intensive dëbore. I gjithë qarku i Kukësit është përfshirë nga dëbora mëngjesin e sotëm. Shtabi i Emergjencave bën me dije se reshjet e dë borës...

Ndalon shiu, nisin reshjet e dëborës në qarkun e Kukësit, ja situata

para 9 muajve - Syri

Pas reshjeve të dendura të shiut që nisën ditën e enjte, pjesa veriore e Shqipërisë është përfshirë sot nga reshje intensive dëbore. I gjithë qarku i Kukësit është përfshirë nga dëbora mëngjesin e sotëm...

Komunikacioni sot në Maqedoni

para 9 muajve - Telegrafi

Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë (LAMM) bën të ditur se komunikacioni në Maqedoni zhvillohet nëpër rrugë me lagështi, kurse të reshura të pakta dëbore ka në Krivapallankë, Pletvar dhe Dellçevë. LAMM udhëzon...

Komunikacioni sot në Maqedoni

para 9 muajve - Lajm

Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë (LAMM) bën të ditur se komunikacioni në Maqedoni zhvillohet nëpër rrugë me lagështi, kurse të reshura të pakta dëbore ka në Krivapallankë, Pletvar dhe Dellçevë. LAMM udhëzon...

Komunikacioni sot në Maqedoni

para 9 muajve - Sovrani

Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë (LAMM) bën të ditur se komunikacioni në Maqedoni zhvillohet nëpër rrugë me lagështi, kurse të reshura të pakta dëbore ka në Krivapallankë, Pletvar dhe Dellçevë. LAMM udhëzon...

Nga e hëna në Maqedoni na pret ky mot

para 9 muajve - Albeu

Ditë me borë dhe acar pritet të vijnë me përfundimin e kësaj jave dhe fillimin e javës së ardhshme. Nën ndikim të erës së ftohtë dhe masës së ajrit që pritet të godet nga nesër mbrëma, sinoptikanët parashoqin...

Ja çfarë moti na pret nga e hëna në Maqedoni

para 9 muajve - Aktuale

Ditë me borë dhe acar pritet të vijnë me përfundimin e kësaj jave dhe fillimin e javës së ardhshme. Nën ndikim të erës së ftohtë dhe masës së ajrit që pritet të godet nga nesër mbrëma, sinoptikanët parashoqin...

Ja çfarë moti na pret nga e hëna në Maqedoni

para 9 muajve - Lajm

Ditë me borë dhe acar pritet të vijnë me përfundimin e kësaj jave dhe fillimin e javës së ardhshme. Nën ndikim të erës së ftohtë dhe masës së ajrit që pritet të godet nga nesër mbrëma, sinoptikanët parashoqin...

Nga e hëna priten reshje bore

para 9 muajve - Shenja

Ditë me borë dhe acar pritet të vijnë me përfundimin e kësaj jave dhe fillimin e javës së ardhshme. Nën ndikim të erës së ftohtë dhe masës së ajrit që pritet të godet nga nesër mbrëma, sinoptikanët parashoqin...

Borë në Kodrën e Diellit, Mavrovë e Krushevë

para 9 muajve - TV Koha

Komunikacioni nëpër rrugët e vendit po zhvillohet në lagështi, borë me intensitet të dobët ka rënë në Gjavatë ndërkohë që në rrugë tjera nuk mban, dukshmëria është zvogëluar nga 30 në 40 metër për shkak...

Borë në Kodrën e Diellit, Mavrovë e Krushevë

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 janar - Komunikacioni nëpër rrugët e vendit po zhvillohet në lagështi, borë me intensitet të dobët ka rënë në Gjavatë ndërkohë që në rrugë tjera nuk mban, dukshmëria është zvogëluar nga 30 në...

Borë në Kodrën e Diellit, Mavrovë e Krushevë

para 9 muajve - Lajm

Komunikacioni nëpër rrugët e vendit po zhvillohet në lagështi, borë me intensitet të dobët ka rënë në Gjavatë ndërkohë që në rrugë tjera nuk mban, dukshmëria është zvogëluar nga 30 në 40 metër për shkak...

Gjendja e rrugëve në Maqedoni

para 9 muajve - TV Koha

Komunikacioni në rrugët shtetërore zhvillohet në korsi kryesisht të lagura. Reshje të dobëta të borës ka në Kodrën e Diellit, Mavrovë dhe Strazhë. Për shkak të paraqitjes së mjegullës shikueshmërua është...

Ja trashësia e borës në qytete të ndryshme të Maqedonisë

para 9 muajve - Aktuale

Trashësia e borës në 8 të mëngjesit të sotëm në Mavrovë arriti në 4 cm, në Krushevë 2 ndërkaq në Llazaropole  1 cm, përcjell Aktuale.mk. Më ftohtë është në Mavrovë ku temperaturat arrijnë në -2, ndërkaq...

Gjendja e rrugëve në Maqedoni

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 janar - Komunikacioni në rrugët shtetërore zhvillohet në korsi kryesisht të lagura. Reshje të dobëta të borës ka në Kodrën e Diellit, Mavrovë dhe Strazhë. Për shkak të paraqitjes së mjegullës...

Gjendja e rrugëve në Maqedoni

para 9 muajve - Telegrafi

Komunikacioni në rrugët shtetërore zhvillohet në korsi kryesisht të lagura. Reshje të dobëta të borës ka në Kodrën e Diellit, Mavrovë dhe Strazhë. Për shkak të paraqitjes së mjegullës shikueshmërua është...

Ja gjendja e rrugëve në Maqedoni

para 9 muajve - Aktuale

Trafiku në rrugët shtetërore po ralizohet në korsi të lagështa. Rreshje të pakëta të borës ka në Kodrën e Diellit, Mavrovë dhe Strazhë, përcjell Aktuale.mk. Mjegulla ka ulur dukshmërinë prej deri në 150...

Gjendja e rrugëve në Maqedoni

para 9 muajve - Gazeta Express

Komunikacioni në rrugët shtetërore zhvillohet në korsi kryesisht të lagura. Reshje të dobëta të borës ka në Kodrën e Diellit, Mavrovë dhe Strazhë. Për shkak të paraqitjes së mjegullës shikueshmërua është...

Gjendja e rrugëve në Maqedoni

para 9 muajve - Lajm

Komunikacioni në rrugët shtetërore zhvillohet në korsi kryesisht të lagura. Reshje të dobëta të borës ka në Kodrën e Diellit, Mavrovë dhe Strazhë. Për shkak të paraqitjes së mjegullës shikueshmërua është...

Gjendja e rrugëve në Maqedoni

para 9 muajve - Sovrani

Komunikacioni në rrugët shtetërore zhvillohet në korsi kryesisht të lagura. Reshje të dobëta të borës ka në Kodrën e Diellit, Mavrovë dhe Strazhë. Për shkak të paraqitjes së mjegullës shikueshmërua është...

Ja ku po bie borë në Maqedoni

para 9 muajve - Ina

Reshje të borës me intensitet të dobët ka në Mavrovë dhe në Kodrën e Diellit, por nuk shtresohet nëpër rrugë. Dukshmëri e zvogëluar prej 50 deri më 100 metra ka në drejtimet rrugore Lisec – Kodra e Diellit,...

Ja ku po bie borë në Maqedoni

para 9 muajve - AlbPortali

Reshje të borës me intensitet të dobët ka në Mavrovë dhe në Kodrën e Diellit, por nuk shtresohet nëpër rrugë. Loading... Dukshmëri e zvogëluar prej 50 deri më 100 metra ka në drejtimet rrugore Lisec –...

Ja ku po bie borë në Maqedoni

para 9 muajve - Fakti Ditor

Reshje të borës me intensitet të dobët ka në Mavrovë dhe në Kodrën e Diellit, por nuk shtresohet nëpër rrugë. Dukshmëri e zvogëluar prej 50 deri më 100 metra ka në drejtimet rrugore Lisec – Kodra e Diellit,...

Shikoni se ku bjer Bore per momentin ne Maqedoni.!?

para 9 muajve - Lajm

Reshje të borës me intensitet të dobët ka në Mavrovë dhe në Kodrën e Diellit, por nuk shtresohet nëpër rrugë. Dukshmëri e zvogëluar prej 50 deri më 100 metra ka në drejtimet rrugore Lisec – Kodra e Diellit,...

Reshje të borës në Kodrën e Diellit dhe Mavrovë, dukshmëri e zvogëluar në disa vende

para 9 muajve - Gazeta Express

Komunikacioni në vend po zhvillohet nëpër rrugë kryesisht të lagështa. Reshje të borës me intensitet të dobët ka në Mavrovë dhe në Kodrën e Diellit, por nuk shtresohet nëpër rrugë. Dukshmëri e zvogëluar...

Reshje të borës në Kodrën e Diellit dhe Mavrovë, dukshmëri e zvogëluar në disa vende

para 9 muajve - Telegrafi

Komunikacioni në vend po zhvillohet nëpër rrugë kryesisht të lagështa. Reshje të borës me intensitet të dobët ka në Mavrovë dhe në Kodrën e Diellit, por nuk shtresohet nëpër rrugë. Dukshmëri e zvogëluar...

Për shkak të aksidentit në ndërprerje aksi Kumanovë-Likovë

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Shkup, 12 janar – Komunikacioni nëpër të gjitha rrugët shtetëror po zhvillohet nëpër rrugë të lagështa. Borë me intensitet të dobët po bie në Mavrovë dhe Kodrën e Diellit i cili nuk qëndron...

Për shkak të aksidentit në ndërprerje aksi Kumanovë-Likovë

para 9 muajve - Fakti Ditor

Shkup, 12 janar – Komunikacioni nëpër të gjitha rrugët shtetëror po zhvillohet nëpër rrugë të lagështa. Borë me intensitet të dobët po bie në Mavrovë dhe Kodrën e Diellit i cili nuk qëndron në rrugë. Dukshmëri...

Për shkak të aksidentit në ndërprerje aksi Kumanovë-Likovë

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 janar - Komunikacioni nëpër të gjitha rrugët shtetëror po zhvillohet nëpër rrugë të lagështa. Borë me intensitet të dobët po bie në Mavrovë dhe Kodrën e Diellit i cili nuk qëndron në rrugë. Dukshmëri...

Reshje të borës në Kodrën e Diellit dhe Mavrovë, dukshmëri e zvogëluar në disa vende

para 9 muajve - Fol

Komunikacioni në vend po zhvillohet nëpër rrugë kryesisht të lagështa. Reshje të borës me intensitet të dobët ka në Mavrovë dhe në Kodrën e Diellit, por nuk shtresohet nëpër rrugë. Dukshmëri e zvogëluar...

Për shkak të aksidentit në ndërprerje aksi Kumanovë-Likovë, mjegull në një pjesë të rrugëve

para 9 muajve - MRT

Për shkak të aksidentit të trafikut në ndërprerje është komunikacioni në aksin rajonal Kumanovë-Likovë në urën tek Hotla, njoftoi Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë (LAMM)... Komunikacioni nëpër të gjitha rrugët...

Për shkak të aksidentit në ndërprerje aksi Kumanovë-Likovë, mjegull në një pjesë të rrugëve

para 9 muajve - Lajm

Komunikacioni nëpër të gjitha rrugët shtetëror po zhvillohet nëpër rrugë të lagështa. Borë me intensitet të dobët po bie në Mavrovë dhe Kodrën e Diellit i cili nuk qëndron në rrugë. Dukshmëri të zvogëluar...

Për shkak të aksidentit në ndërprerje aksi Kumanovë-Likovë

para 9 muajve - Fol

Komunikacioni nëpër të gjitha rrugët shtetëror po zhvillohet nëpër rrugë të lagështa. Borë me intensitet të dobët po bie në Mavrovë dhe Kodrën e Diellit i cili nuk qëndron në rrugë. Dukshmëri të zvogëluar...

Mjegull në këto qytete të Maqedonisë

para 9 muajve - Fol

Trafiku në rrugët e Maqedonisë po zhvillohet në korsi të lagështa. Mjegull e dendur që ka ulër shikueshmërinë në 50-100 metra është paraqitur në Tetovë-Kodra e Diellit, Gostivar-Strazhë dhe Mavrovë. Përndryshe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK