http://kariera.mk

Violinisti shqiptar, Olen Çezari performon në majë të statujës së Jezu Krishtit në Rio de Janeiro

më 1.2018 - Telegrafi

Ai është një ndër ndër violinistët më të suksesshëm shqiptar që bën karrierë ndërkombëtare. Bëhet fjalë për Olen Çezarin, i cili ka arritur edhe një sukses të radhës në rrafshin personal. Artisti ka arritur...

Violinisti shqiptar, Olen Çezari performon në majë të statujës së Jezu Krishtit në Rio de Janeiro

më 1.2018 - Almakos

Ai është një ndër ndër violinistët më të suksesshëm shqiptar që bën karrierë ndërkombëtare. Bëhet fjalë për Olen Çezarin, i cili ka arritur edhe një sukses të radhës në rrafshin personal. Artisti ka arritur...

Violinisti shqiptar performon në majë të statujës së Jezu Krishtit në Rio de Janeiro

më 1.2018 - Koha.net

Violinisti i famshëm shqiptar Olen Çezari ka perfomuar këngën “Ave Maria” në majë të statujës së Jezu Krishtit në Rio de Janeiro Ky është projekti më i ri i Olen Çezarit. Videoklipi është realizuar në...

Violinisti shqiptar performon në majë të statujës së Jezu Krishtit në Rio

më 1.2018 - Albinfo

Violinisti i njohur shqiptar, Olen Çezari ka perfomuar këngën “Ave Maria” në majë të statujës së Jezu Krishtit në Rio de Janeiro të Brazilit. Ky është projekti më i ri i Olen Çezarit. Videoklipi është...

Violinisti shqiptar performon në majë të statujës së Jezu Krishtit në Rio de Janeiro

më 1.2018 - Insajderi

Violinisti i famshëm shqiptar Olen Çezari ka perfomuar këngën “Ave Maria” në majë të statujës së Jezu Krishtit në Rio de Janeiro Ky është projekti më i ri i Olen Çezarit. Videoklipi është realizuar në...

Video emocionuese/ Violinisti shqiptar mahnit me violinë nga statuja e Krishtit në Brazil

më 1.2018 - Opinion

Violinisti shqiptar Olen Çezari me anë të një projekti spektakolar ka bërë që të gjithë të kthejnë sytë nga Shqipëria. Ai është ngjitur në statujën e lartë të Jezu Krishtit në brazil, dhe ka dhuruar spektakël...

Mahnitëse - Violinisti shqiptar performon te Statuja e Lirisë në Brazil!

më 1.2018 - Gazeta Express

Projekti i ri që është realizuar nga violinisti shqiptar, Olen Çezari do të kthejë sytë e botën edhe nga Shqipëria. Violinisti shqiptar ka performuar me violinë në statujën e Krishtit në Brazil. “Është...

VIDEO/ Olen Cezari magjeps me violinën e tij, në statujën e famshme në Rio de Zhaneiro

më 1.2018 - Java News

Artisti shqiptar i njohur ndërkombëtarisht Olen Cesari ka publikuar projektin më të ri muzikor të cilin e ka xhiruar në statujën e “Krishtit” në Rio De Zhanjero, Brazil. Ai prej kohësh tashmë ka lajmëruar...

Violinisti Olen Çesari magjeps me violinën e tij në Rio de Zhanerio

më 1.2018 - Shqiptarja

Violinisti i talentuar shqiptar Olen Çesari ka publikuar projektin më të ri muzikor të cilën e ka xhiruar në statujën e "Krishtit” në Rio De Zhanjero, Brazil. Pra disa muajsh e ka bërë publik lajmin se...

Mahnitëse – Violinisti shqiptar performon te Statuja e Lirisë në Brazil!

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Projekti i ri që është realizuar nga violinisti shqiptar, Olen Çezari do të kthejë sytë e botën edhe nga Shqipëria. Violinisti shqiptar ka performuar me violinë në statujën e Krishtit në Brazil. “Është...

Mahnitëse – Violinisti shqiptar performon te Statuja e Lirisë në Brazil!

më 1.2018 - Sovrani

Projekti i ri që është realizuar nga violinisti shqiptar, Olen Çezari do të kthejë sytë e botën edhe nga Shqipëria. Violinisti shqiptar ka performuar me violinë në statujën e Krishtit në Brazil. “Është...

FOTOT: Mahnit artisti shqiptar, luan me violinë në krahët e statujës së Krishtit në Brazil

më 1.2018 - Gazeta Tema

Artisti shqiptar Olen Çezari ka luajtur me violinë në krahët e Statujës së Krishtit në Brazil. Ai sjell me instrumentin e tij tingujt e magjishëm të “Ave Maria” që flasin për dashurinë hyjnore të nënës...

Olen Cezari magjeps me violinën e tij, tinguj në statujën e famshme në Rio de Zhaneiro

më 1.2018 - Albeu

Artisti shqiptar i njohur ndërkombëtarisht Olen Cesari ka publikuar projektin më të ri muzikor të cilin e ka xhiruar në statujën e " Krishtit ” në Rio De Zhanjero, Brazil. Ai prej kohësh tashmë ka lajmëruar...

Violinisti Olen Cezari “koncert” mbresëlënës në statujën e famshme në Rio de Zhaneiro

më 1.2018 - BalkanWeb

BRAZIL – Violinisti i njohur shqiptar Olen Cezari surprizon me një performancë fantastike nga Statuja e Krishtit në Brazil. Nën tingujt magjepsës të violinës, artisti shqiptar shfaqet në krah të statujës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK