http://kariera.mk

Qeveria Ndan 600 Mijë Euro për Përvjetorin e Pavarësisë e 100 Mijë për Epopenë e UÇK-së

para 11 muajve - Kallxo

Qeveria e Kosovës ka ndarë mjete financiare në vlerë prej 600 mijë euro për shënimin e 10 vjetorit të pavarësisë dhe 100 mijë euro për themelimin e këshillit organizues për shënimin e Epopesë së UÇK-së....

Qeveria ndan 600 mijë euro për shënimin e 10-vjetorit të Pavarësisë

para 11 muajve - Telegrafi

Qeveria ka ndarë mjete financiare në vlerë prej 600 mijë euro për shënimin e 10 vjetorit të Pavarësisë. Qeveria po ashtu ka themeluar Këshillin organizativ për manifestimin gjithëpopullor për shënimin...

Qeveria ndan 600 mijë euro për shënimin e 10-vjetorit të Pavarësisë

para 11 muajve - GazetaBlic

Qeveria ka ndarë mjete financiare në vlerë prej 600 mijë euro për shënimin e 10 vjetorit të Pavarësisë. Qeveria po ashtu ka themeluar Këshillin organizativ për manifestimin gjithëpopullor për shënimin...

Ndahen 600 mijë euro për festimet e pavarësisë

para 11 muajve - Albeu

Qeveria e Kosovës ka ndarë 600 mijë euro për shënimin e 10 vjetorit të Pavarësisë. Këto mjete janë ndarë nga Fondi i Rezervave dhe deponohen te Ministria e Kulturës. Ministri i Financave Bedri Hamza ka...

Qeveria ndan 600 mijë euro për shënimin e 10-vjetorit të Pavarësisë

para 11 muajve - RTV 21

Haradinaj: Kësaj here Epopeja është jubilare Qeveria ka ndarë mjete financiare në vlerë prej 600 mijë euro për shënimin e 10 vjetorit të Pavarësisë. Qeveria po ashtu ka themeluar Këshillin organizativ...

Qeveria ndan 600 mijë euro për dhjetëvjetorin të pavarësisë

para 11 muajve - Klan Kosova

Qeveria e Kosovës ka ndarë një pjesë të konsiderueshme të buxhetit për nder të dhjetëvjetorit të pavarësisë. Bëhet fjalë për 600 mijë euro që janë ndarë për këtë festë. Po ashtu janë ndarë edhe 100 mijë...

Qeveria ndan 600 mijë euro për nder të dhjetëvjetorit të pavarësisë

para 11 muajve - Klan Kosova

Qeveria e Kosovës ka ndarë një pjesë të konsiderueshme të buxhetit për nder të dhjetëvjetorit të pavarësisë. Bëhet fjalë për 600 mijë euro që janë ndarë për këtë festë. Po ashtu janë ndarë edhe 100 mijë...

100 mijë euro për Epopenë e UÇK-së

para 11 muajve - Lajmi.net

Qeveria ka ndarë 100 mijë euro për shënimin e Epopes së UÇK-së e cila mbahet më 5, 6 dhe 7 mars. Ky manifestim do të mbahet nën patronatin e Qeverisë se Kosovës. Mjetet janë ndarë  nga kategoria ekonomike e rezervës./Lajmi.net/

Ndahen 600 mijë euro për shënimin e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës

para 11 muajve - Gazeta Express

Qeveria e Kosovës ka ndarë 600 mijë euro për shënimin e 10 vjetorit të Pavarësisë. Këto mjete janë ndarë nga Fondi i Rezervave dhe deponohen te Ministria e Kulturës. Ministri i Financave Bedri Hamza ka...

Qeveria ndan 600 mijë euro për 10 vjetorin e pavarësisë

para 11 muajve - Lajmi.net

Qeveria e Kosovës ka ndarë 600 mijë euro për shënimin e dhjetë vjetorit të pavarësisë. Këto mjete sipas kryeministrit, Ramush Haradinaj, do t’i ndahen Ministrisë së Kulturës në kategorinë e subvencioneve,...

Qeveria ndan 600 mijë euro për shënimin e 10 vjetorit të Pavarësisë

para 11 muajve - Koha.net

Qeveria e Kosovës ka ndarë 600 mijë euro për shënimin e 10 vjetorit të Pavarësisë. Këto mjete janë ndarë nga Fondi i Rezervave dhe deponohen te Ministria e Kulturës. Ministri i Financave Bedri Hamza ka...

Haradinaj: Në SHBA na priten si partner, nuk na dhanë detyra

para 11 muajve - KosovaPress

Ai tha se  gjatë takimeve të shumta që delegacioni kosovar kishte në Amerikë, u vë në dukje qëndrimi  i qartë se Amerika vazhdon ta përkrah Kosovën, nga e cila ka kërkuar dhe t’i kryej detyrat e shtëpisë....

Qeveria ndan 600 mijë euro për shënimin e 10-vjetorit të Pavarësisë

para 11 muajve - Almakos

Qeveria ka ndarë mjete financiare në vlerë prej 600 mijë euro për shënimin e 10 vjetorit të Pavarësisë. Qeveria po ashtu ka themeluar Këshillin organizativ për manifestimin gjithëpopullor për shënimin...

Qeveria ndan 600 mijë euro për dhjetëvjetorin të pavarësisë

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Qeveria e Kosovës ka ndarë një pjesë të konsiderueshme të buxhetit për nder të dhjetëvjetorit të pavarësisë. Bëhet fjalë për 600 mijë euro që janë ndarë për këtë festë. Po ashtu janë ndarë edhe...

Qeveria ndan 600 mijë euro për shënimin e 10-vjetorit të Pavarësisë

para 11 muajve - Insajderi

Qeveria ka ndarë mjete financiare në vlerë prej 600 mijë euro për shënimin e 10 vjetorit të Pavarësisë. Qeveria po ashtu ka themeluar Këshillin organizativ për manifestimin gjithëpopullor për shënimin...

Qeveria e Kosovës hap qesen e 10-vjetorit: 600 mijë euro për pavarësinë, 100 mijë për Epopenë e UÇK-së

para 11 muajve - Te Sheshi

Qeveria “Haradinaj” ka çelur kuletën në pragë të 10 vjetorit të pavarësisë. Për këtë ka ndarë mjete financiare në vlerë prej 600 mijë euro. Këto para sipas kryeministrit Ramush Haradinaj do t’i ndahen...

Qeveria ndan 600 mijë euro për dhjetëvjetorin të pavarësisë

para 11 muajve - Fakti Ditor

Qeveria e Kosovës ka ndarë një pjesë të konsiderueshme të buxhetit për nder të dhjetëvjetorit të pavarësisë. Bëhet fjalë për 600 mijë euro që janë ndarë për këtë festë. Po ashtu janë ndarë edhe 100 mijë...

Qeveria ndan 600 mijë euro për shënimin e 10-vjetorit të Pavarësisë

para 11 muajve - Gazeta e re

Qeveria ka ndarë mjete financiare në vlerë prej 600 mijë euro për shënimin e 10 vjetorit të Pavarësisë. Qeveria po ashtu ka themeluar Këshillin organizativ për manifestimin gjithëpopullor për shënimin...

Qeveria ndan 600 mijë euro për shënimin e 10-vjetorit të Pavarësisë

para 11 muajve - Bota Press

Qeveria ka ndarë mjete financiare në vlerë prej 600 mijë euro për shënimin e 10 vjetorit të Pavarësisë. Qeveria po ashtu ka themeluar Këshillin organizativ për manifestimin gjithëpopullor për shënimin...

100 mijë euro për Epopenë e UÇK-së

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Qeveria e Kosovës ka ndarë 100 mijë euro për shënimin e Epopesë së UÇK-së. Ministri i financave Bedri Hamza ka bërë ndarjen e buxhetit për shënimin e përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Në mbledhjen...

Ndahen 600 mijë euro për shënimin e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës

para 11 muajve - Sovrani

Qeveria e Kosovës ka ndarë 600 mijë euro për shënimin e 10 vjetorit të Pavarësisë. Këto mjete janë ndarë nga Fondi i Rezervave dhe deponohen te Ministria e Kulturës. Ministri i Financave Bedri Hamza ka...

Qeveria ndan mijëra euro për shënimin e 10-vjetori të Pavarësisë

para 11 muajve - Insajderi

Qeveria e Kosovës ka ndarë 600 mijë euro për shënimin e 10-vjetorit të Pavarësisë. Këto mjete janë ndarë nga Fondi i Rezervave dhe deponohen te Ministria e Kulturës. Ministri i Financave Bedri Hamza ka...

Qeveria ndan 600 mijë euro për shënimin e 10-vjetorit të Pavarësisë

para 11 muajve - Periskopi

Qeveria ka ndarë mjete financiare në vlerë prej 600 mijë euro për shënimin e 10 vjetorit të Pavarësisë. Qeveria po ashtu ka themeluar Këshillin organizativ për manifestimin gjithëpopullor për shënimin...

Qeveria ndan 600 mijë euro për shënimin e 10-vjetorit të Pavarësisë

para 11 muajve - KosovaPress

Qeveria po ashtu ka themeluar Këshillin organizativ për manifestimin gjithëpopullor për shënimin e Epopesë së UÇK së. Për këtë Këshill ndahen mjete financiare në vlerë prej 100 mijë euro. Haradinaj tha...

Qeveria miraton buxhetin prej 600 mijë euro për përvjetorin e pavarësisë

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Qeveria e Kosovës ka miratuar buxhetin prej 600 eurove për shënimin e 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Vendimi për miratimin e këtij buxheti është marrë në mbledhjen e qeverisë. Shënimi i 10 vjetorit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK