http://kariera.mk

Moti i keq, ja situata në qarqet e vendit sipas EC-së

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Emergjencat civile bëjnë një bilanc të situatës në të cilen ndodhet vendi pas reshjeve të shumta shiut dhe dëborës në shumë zona të vendit. Sipas komunikimit me specialistet e Emergjencave Civile ne qarqe,...

Reshjet dhe moti i keq, Emergjencat Civile raportojnë për situatën: Rrugët ku kalohet me vështirësi

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Reshjet e shiut dhe dëborës dhe temperaturat e ulëta që kanë përfshirë vendin përgjatë 24 orëve të fundit kanë sjellë përkeqësim të qarkullimi të mjeteve në disa akse rrugore të vendit kryesisht...

Moti i keq, Emergjencat Civile raportojnë situatën: Rrugët ku kalohet me vështirësi

para 11 muajve - NOA

Reshjet e shiut dhe dëborës si dhe temperaturat e ulëta që kanë përfshirë vendin përgjatë këtyre ditëve të fundit kanë sjellë përkeqësim të qarkullimit të mjeteve në disa akse rrugore të vendit kryesisht...

Moti i keq, Emergjencat Civile: Situata nën kontrol

para 11 muajve - Gazeta Tema

Emergjencave Civile bëjnë me dije se si pasjonë e rreshjeve të shumta të shiut situata në vend nuk paraqet promble. Sipas komunikimit me specialistet e Emergjencave Civile ne qarqe, situata deri ne oren...

Moti i keq, këto janë zonat më problematike të vendit

para 11 muajve - Sot News

Ministria e Mbrojtjes ka publikuar buletinin e emërgjencave civili për situatën e motit në qarqet e vendit. Sipas të dhënave të ministrisë, vetëm  qarku i Shkodrës, Dibrës, Kukësit dhe Elbasanit, paraqiten...

Reshjet e shiut dhe të dëborës, Emergjencat civile: Kjo është situata më e fundit

para 11 muajve - Gazeta Express

Emergjencat civile bëjnë një bilanc të situatës në të cilen ndodhet vendi pas reshjeve të shumta shiut dhe dëborës në shumë zona të vendit. Sipas komunikimit me specialistet e Emergjencave Civile ne qarqe,...

Reshjet intensive, Emergjencat Civile: Ja situata sipas qarqeve

para 11 muajve - Java News

Reshjet e shiut dhe dëborës dhe temperaturat e ulëta që kanë përfshirë vendin përgjatë 24 orëve të fundit kanë sjellë përkeqësim të qarkullimi të mjeteve në disa akse rrugore të vendit kryesisht në verilindje....

Emergjencat civile, situata e reshjeve në të gjithë vendin, ja rruget e bllokuara

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Emergjencat civile bëjnë një bilanc të situatës në të cilen ndodhet vendi pas reshjeve të shumta shiut dhe dëborës në shumë zona të vendit. Sipas komunikimit me specialistet e Emergjencave Civile ne qarqe,...

Acar në Dibër, rrugët bëhen të pakalueshme

para 11 muajve - Syri

Në qarkun e Dibrës po bën acar. Ulja e temperaturave është shoqëruar me reshje bore, të cilat janë shkaktuar probleme në shumë rrugë. Ulja e temperaturave deri ne minus 5 gradë u shoqërua me reshje dëbore...

Acar në Dibër, rrugët bëhen të pakalueshme

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Në qarkun e Dibrës po bën acar. Ulja e temperaturave është shoqëruar me reshje bore, të cilat janë shkaktuar probleme në shumë rrugë. Ulja e temperaturave deri ne minus 5 gradë u shoqërua me reshje dëbore...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK