http://kariera.mk

Berat, makina përplas 12 vjeçarin

më 3.2018 - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në qytetin e Beratit, një i mitur vetëm 12 vjeç është shtypur nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Berat- Poshnje, ku drejtuesi Agur Kanaçi,...

Aksidentohet fëmija në rrugë, u përplas nga një makinë

më 3.2018 - NOA

Një 12-vjeçar është aksidentuar në rrugë nga një makinë tip Benz. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Beratit rreth orës 17:30, në aksin Berat-Poshnje. Drejtuesi i automjetit, Agur Kanaçi, ka aksidentuar këmbësorin,...

Aksident në Berat, makina përplas fëmijën 12-vjeç

më 3.2018 - Sot News

Një 12 vjeçar është aksidentuar nga një automjet tip Benz pasditen e sotme në Berat. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30 minuta në aksin rrugor Berat - Poshnje, ku shtetasi Një makinë...

Berat, makina përplas 12 vjeçarin

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në qytetin e Beratit, një i mitur vetëm 12 vjeç është shtypur nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Berat- Poshnje, ku drejtuesi Agur Kanaçi,...

E rëndë në Berat, makina aksidenton 12-vjeçarin, pranga shoferit

më 3.2018 - Java News

Një 12 vjeçar është aksidentuar nga një automjet tip Benz pasditen e sotme në Berat. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30 minuta në aksin rrugor Berat – Poshnje, ku shtetasi Agur...

Berat, makina përplas 12 vjeçarin

më 3.2018 - Sovrani

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në qytetin e Beratit, një i mitur vetëm 12 vjeç është shtypur nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Berat- Poshnje, ku drejtuesi Agur Kanaçi,...

Aksidenti në Skrapar, nxënëset rrëfejnë minutat e tmerrit: Minibusi u rrokullis 4 herë dhe ra në përrua

më 3.2018 - BalkanWeb

BERAT- Njëzetegjashtë nxënësit që udhëtonin me minibus drejt shkollës së mesme ku mësonin, kanë përjetuar momenti tmerri dhe paniku gjatë aksidentit të ndodhur një ditë më parë në Skrapar. Gazetarja e...

Minibusi në greminë në Skrapar, nxënësit: Përjetuam tmerr

më 3.2018 - Gazeta Express

Pas aksidentit të rëndë ditën e djeshme që për pak sa nuk u kthye në një tragjedi të vërtetë, ku 25 nxënës që po udhëtonin me një mikrobus u aksidentuan, kanë dalë edhe dëshmitë e para nga nxënësit. Sipas...

Rrëfehen nxënësit pas aksidentit në Skrapar: U rrokullisëm 4 herë, momente tmerri

më 3.2018 - NOA

Një ditë pas aksidentit të ndodhur në Skarapar, aty ku një mikrobus me nxënës shkolle u përmbys dhe solli plagosjen e 10 prej tyre, sot u arrestua edhe drejtuesi i mjetit. Disa nga nxënësit tregojnë momentet...

Nxënësit tregojnë tmerrin: U rrokullisëm 4 herë dhe përfunduam në përrua

më 3.2018 - Albeu

Ditën e djeshme një mikrobus plot me nxënës bëri aksident në Vërzhezhë të Skraparit Dy nga nxënëset e kësaj shkolle , Erika Kuqali dhe Anxhela Kapllani, njëra me frakturë në shpatull e tjetra me frakturë...

Aksidenti në Skrapar, nxënësit tregojnë ngjarjen: Minibisi u rrokullis 4 herë

më 3.2018 - Sot News

Aksidenti i ndodhur dje në Skrapar shkaktoi plagosjen e 10 nxënësve që po udhëtonin në mikrobusin e përmbysur. Nxenesit protagonistë  të aksidentit te ndodhur ne Verzhezhe te Skraparit tregojnë ngjarjen...

Flasin nxënësit e aksidentuar:Autobusi u rrokullis 4 herë, ra në greminë

më 3.2018 - Shqiptarja

Flasin nxënësit e aksidentit të ndodhur një ditë më parë në fshatin Vërzhezhë të Skraparit, ku autobusi doli nga rruga dhe përfundoi në greminë. “Makina u rrokullis katër herë, pasi doli nga rruga dhe...

Rrëzoi në greminë minibusin me 25 nxënës, arrestohet shoferi në Skrapar (Emri)

më 3.2018 - BalkanWeb

SKRAPAR- Një ditë pas aksidentit në Skrapar, ku një minibus në të cilin udhëtonin 25 nxënës doli nga rruga dhe u rrëzua 20 metra në greminë, policia ka arrestuar shoferin e mjetit. Ngjarja ndodhi mëngjesin...

U plagosën 10 nxënës, arrestohet shoferi i furgonit në Skrapar

më 3.2018 - Albeu

Policia ka vënë në pranga shtetasin Astrit Hysin, 52-vjeç, pas aksidentit në Skrapar ku u aksidentua një autobuz me nxënës. " Arrestimi i tij u bë pasi, në rrugën dytësore Vërzhezhë – Çorovodë, në vëndin...

Berat, pranga shoferit te mikrobusit

më 3.2018 - Vizion Plus

Policia e Skraparit arrestoi shoferin qe drejtonte mikrobusin i cili u përfshi ne aksident, teksa po transportonte nxënësit e shkollës. Në pranga përfundoi Astrit Hysi, 52 vjeç. Ai akuzohet për “shkelje...

Aksidenti i rëndë në Skrapar, nxënësit: “Përjetuam një tmerr, mjeti u rrotullua 4 herë dhe…”

më 3.2018 - Blitz

Një grup prej 26 nxënësish që po udhëtonin me minibus drejt shkollës ku zhvillojnë edhe mësimin kanë pësuar një aksident dhe kanë përjetuar disa momente tmerri dhe paniku një ditë më parë, në Skrapar....

Aksidenti me 10 nxënës të plagosur, arrestohet shoferi i autobusit

më 3.2018 - NOA

Vihet në prangat e policisë drejtuesi i autobusit, ku si pasojë e daljes së tij nga rruga, mbetën të plagosur 10 nxënës. Astrit Hysi, 52 vjeç, banues në fshatin Vërzhezhë, Skrapar, u arrestua nga policia,...

Arrestohet shoferi i furgonit që aksidentoi 10 nxënës në Skrapar

më 3.2018 - TV Koha

Policia e Beratit ka arrestuar  në flagrancë shoferin e minibusit që humbi kontrollin dje në Skrapar që po transpotonte nxënës shkolle.I arrestuari është shtetasi Astrit Hysi, 52 vjeç, banues në fshatin...

Aksidenti me 11 nxënës të plagosur në Skrapar, arrestohet shoferi i mikrobusit

më 3.2018 - Gazeta Express

Policia ka vënë në pranga ditën e sotme shoferin e mikrobusit që pësoi aksidentet ditën e djeshme në një fshat të Skraparit. Siç bëhet me dije, në pranga është vënë Astrit Hysi, i cili duke drejtuar mikrobusin...

Autobusi me nxënës ra në greminë, arrestohet shoferi i mjetit/Emri

më 3.2018 - Shqiptarja

Një ditë pas aksidentit në fshatin Vërzhezhë të Skraparit, ku autobusi me nxënës doli nga rruga dhe u përmbys duke lënë disa të plagosur, policia ka arrestuar shoferin e mjetit. Në pranga ka rënë shtetasi...

Arrestohet shoferi i furgonit që aksidentoi 10 nxënës në Skrapar

më 3.2018 - Sot News

Policia e Beratit ka arrestuar  në flagrancë shoferin e minibusit që humbi kontrollin dje në Skrapar që po transpotonte nxënës shkolle.I arrestuari është shtetasi Astrit Hysi, 52 vjeç, banues në fshatin...

Çorovodë/ Aksidentohet furgoni i viteve ’80 i mbushur me nxënës, 9 të plagosur

më 3.2018 - Sot News

Një ngjarje e rëndë tronditi mëngjesin e djeshëm banorët e fshatrave të Buzuqit dhe Orizajt, kur mësuan që një nga minibusët që transportonte nxënësit e shkollave 9-vjeçare dhe të mesme drejt Çorovodës...

“Makina u rrokullis disa herë pastaj…” Nxënësit tregojnë momentet e aksidentit

më 3.2018 - Java News

Nxënësit që udhëtonin me minibus drejt shkollës së mesme ku mësonin, kanë përjetuar momente tmerri dhe paniku gjatë aksidentit të ndodhur një ditë më parë në Skrapar. Gazetarja e “News24” Eneida Petova...

Mikrobusi me 25 nxënës doli nga rruga, policia arresotn shoferin

më 3.2018 - Java News

Policia e Shtetit ka arrestuar shoferin e mikrobusit që u aksidentua ditën e djeshme teksa udhëtonte me 25 nxënës. Uniformat blu kanë vënë në pranga sot drejtuesin e mjetit Astrit Hysi. Ky i fundit humbi...

Aksidenti në Skrapar, zbardhen dëshmitë e nxënësve: Makina u rrokullis 4 herë, përjetuam...

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Zbardhen disa nga dëshmitë e vajzave të aksidentuara një ditë më parë në fshatin Vëzhezhë të Skraparit. Erika Kuqali, 16 vjeçe, ka pësuar një frakture në shpatull dhe është një prej 10 nxënësve që udhëtonin...

Aksidenti me 11 nxënës të plagosur në Skrapar, arrestohet shoferi i mikrobusit

më 3.2018 - AlbPress

Share This Tags Policia ka vënë në pranga ditën e sotme shoferin e mikrobusit që pësoi aksidentet ditën e djeshme në një fshat të Skraparit. Siç bëhet me dije, në pranga është vënë Astrit Hysi, i cili...

Skrapar, aksidentoi nxënësit, arrestohet shoferi i furgonit

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Arrestohet shoferi i mikrobusit që shkaktoi aksident gjatë mëngjesit të djeshem në një fshat të Skraparit. Astrit Hysi është arrestuar gjatë ditës së sotme nga ana e policisë pas aksidentit të makinës...

U plagosën 10 nxënës shkolle, arrestohet shoferi i furgonit në Skrapar

më 3.2018 - Periskopi

Një ditë pas aksidentit në Skrapar, kur autobusi me nxënës shkolle doli nga rruga dhe 10 prej tyre përfunduan te plagosur, policia arreston drejtuesin e mjetit. Policia ka njoftuar se ka arrestuar shtetasin Astrit...

Meta viziton nxënësit e aksidentuar sot në Skrapar: Shërim të shpejtë

më 3.2018 - BalkanWeb

TIRANE- Presidenti Ilir Meta ka vizituar pasditen e sotme nxënësit e aksidentuar në Vëzhëzhë të Skraparit, të cilët ndodhen të shtruar në Spitalin e Traumës. Meta u ka uruar gjimnazistëve shërim sa më të shpejtë. vijon…

Aksidenti në Skrapar, Meta viziton në spital të lënduarit

më 3.2018 - Shqiptarja

Presidenti i shtetit Ilir Meta ka vizituar gjatë pasdites në spitalin e Traumës, nxënësit e aksidentuar sot në Skrapar. Autobusi që po transportonte nxënësit e shkollës 9-vjeçare dhe të mesme nga fshatrat...

NIkolla viziton nxënësen e aksidentuar në Skrapar, ka një apel për mjekët Spitalit të Traumës

më 3.2018 - BalkanWeb

TIRANE- Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla ka vizituar në spitalin e Traumës gjimnazisten e aksidentuar në Skrapar, pasi minibusi me të cilin ajo udhëtonte për në shkollë së bashku me nxënës të tjerë...

FOTO/Vajza e aksidentuar nëspital,vizitohet nga ministrja Nikolla

më 3.2018 - Shqiptarja

Gjatë ditës së sotme një aksident me nxënës është aksidentuar në fshatin e Vërzhezhë, Skrapar, duke rënë rreth 20 metra në greminë, por famirësisht nuk ka viktima, vetëm lëndime. Një gjimnaziste është...

Lindita Nikolla viziton në spital gjimnazisten e plagosur në Skrapar

më 3.2018 - Sot News

Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla ka vizituar në spitalin e Traumës në Tiranë gjimnazisten e aksidentuar në Skrapar mëngjesin e kësaj të hëne. Mjekët e informuan ministren për gjendjen e vajzës e cila...

Aksidenti në Skrapar, Nikolla viziton nxënësen e plagosur në spitalin e Traumës

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Ministrja e Arsimit vizitoi në spitalin e Traumës gjimnazisten e aksidentuar në Skrapar. Nikolla komunikoi me vajzën e plagosur ne sallën e Reanimacionit, ndërkohë mjekët informuan ministren për gjendjen...

Minibusi me nxënës bie në greminë, 16-vjeçarja e plagosur niset drejt Tiranës

më 3.2018 - BalkanWeb

SKRAPAR – Udhëtonin si çdo mëngjes për të mbërritur në shkollën e mesme të përgjithshme të Çorovodës, por mikrobusi përfundoi në humnerë. Automjeti me targa AA 445 KE me drejtues Astrit Hysin ku ndodheshin...

Këta janë gjimnazistët që u rrëzuan me furgon sot në Skrapar

më 3.2018 - Sot News

Këta janë gjimnazistët e shtruar në Spitalin Rajonal të Beratit, që u aksidentuan nga furgoni me të cilin po shkonin në shkollë. Kryetari i Bashkisë së Beratit, Petrit Sinaj, i vizitoi sot paradite të...

Këta janë nxënësit që u aksidentuan me furgon sot në Skrapar (FOTO LAJM)

më 3.2018 - Albeu

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar. Një furgon i cili transportonte fëmijët në shkollë, ka dalë nga rruga ne fshatin Verzhezhë dhe është përmbysur duke lënë të plagosur 10 nxënës , një...

Aksidenti në Skrapar, MSH: Nxënësit janë jashtë rrezikut për jetën

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Ministria e Shëndetësisë ka reaguar në lidhje me aksidentin e ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar. Sipas ministrisë, janë plagosur 9 nxënës, të cilët janë jashtë rrezikut për jetën. Ata po kurohen në...

Aksidenti në Skrapar, Ministria e Shëndetësisë: Nëntë nxënësit e plagosur, jashtë rrezikut për jetën

më 3.2018 - BalkanWeb

TIRANE – Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka dhënë detaje mbi gjedjen e nxënësve të plagosur ditën e sotme në Skrapar. Duke theksuar se kjo ministri po ndjek nga afër gjendjen e të plagosurve...

17-vjeçarja e aksidentuar në Skrapar, flet mjeku: S’ka rrezik për jetën

më 3.2018 - Gazeta Express

Nga aksidenti i ndodhur ditën e sotme në Skrapar, një 17-vjeçare është transportuar për në Spitalin e Traumës në Tiranë, e cila mund të operohet për shkak të plagëve të marra. Në një prononcim për mediat,...

Aksidentohet furgoni me nxënës, 10 të lënduar

më 3.2018 - Zhurnal

Tiranë, 12 mars - Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Mjeti ka dalë nga rruga kur po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe Orizaj për...

Nikolla viziton në spital gjimnazisten e aksidentuar në Skrapar: Nuk ka rrezik për jetën!

më 3.2018 - Java News

Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla ka vizituar në spitalin e Traumës në Tiranë gjimnazisten e aksidentuar në Skrapar mëngjesin e kësaj të hëne. Mjekët e informuan ministren për gjendjen e vajzës e cila...

Berat, rrëzohet mikrobusi me nxënës

më 3.2018 - Vizion Plus

Aksidentohen 9 nxënës rrugës duke shkuar ne shkolle. Ngjarja e rende ka ndodhur mëngjesin e kësaj te hene ne  aksin Berat –Skrapar. Mikrobusi qe po udhëtonin fëmijët nga fshati Buzuk dhe Orizaj drejt shkolle...

Shqipëri, fugoni me nxënës del nga rruga, plagosen 10 fëmijë

më 3.2018 - Alsat-M

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar në Jug të Shqipërisë, ku një fugon që transportonte nxënës shkolle ka dalë nga rruga dhe për pasojë 10 nxënës janë plagosur, raporton televizioni...

Aksidenti me 10 nxënës të plagosur, MSH jep informacion të detajuar

më 3.2018 - NOA

Ministria e Shëndetësisë del me deklaratë lidhur me aksidentin e ndodhur paraditen e sotme në Skrapar, ku dalja e një furgoni nga rruga, bëri që 10 nxënës të plagosen. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes...

Përmbyset furgoni me nxënës, ja çfarë deklaron mjeku i Traumës në Tiranë

më 3.2018 - NOA

Mëngjesin e sotëm një furgon që transportonte 10 fëmijë u aksidentua në Skrapar. Si pasojë e përplasjes një vajzë 17 vjeçare u dërgua më emergjencë në spitalin e Traumës. Furgoni që transportonte nxënës...

Aksidenti në Skrapar, Ministria e Shëndetësisë jep detajet

më 3.2018 - Sot News

Pas aksidentit në Skrapar ku një furgon nxënësish ka dalë nga rruga me pasojë plagosjen e pasagjerëve, ka reaguar edhe ministria e Shëndetësisë. Në një njoftim zyrtar, ministria sqaron se aksidenti ka...

Berat, aksidentohet furgoni që transportonte nxënës,10 të plagosur

më 3.2018 - Portalb

Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Mjeti ka dalë nga rruga kur po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe Orizaj për në shkollën e Çorovodës,...

Pamjet e autobusit të përmbysur me 10 nxënës në Skrapar/ VD

më 3.2018 - Shqiptarja

REPORT TV siguron pamjet e autobusit me 10 nxënës që u përmbys në Skrapar mëngjesin e sotëm.

Berat: Aksidentohet furgoni që transportonte nxënës, 10 të lënduar

më 3.2018 - Klan Kosova

Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Mjeti ka dalë nga rruga kur po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe Orizaj për në shkollën e Çorovodës....

Lëndohen 10 nxënës në një aksident në Shqipëri

më 3.2018 - Koha.net

10 nxënës janë lënduar në Berat të Shqipërisë pasi që furgoni që po i barte ka dal nga rruga në fshatin Vërzhezhë. Një nxënëse 18 vjeçare është bartur në Spitalin e Traumës në Tiranë derisa 5 të tjerë...

Aksidentohet furgoni me nxënës, 10 të lënduar

më 3.2018 - Telegrafi

Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Mjeti ka dalë nga rruga kur po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe Orizaj për në shkollën e Çorovodës....

Aksident trafiku, lëndohen 10 nxënës

më 3.2018 - RTV 21

Në furgon ishin 25 nxënës Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Mjeti ka dalë nga rruga kur po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe...

Berat, aksidentohet furgoni që transportonte nxënës

më 3.2018 - Aktuale

Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Mjeti ka dalë nga rruga kur po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe Orizaj për në shkollën e Çorovodës....

Përmbyset furgoni me nxënës, një adoleshente dërgohet tek Trauma

më 3.2018 - Albeu

Një furgon me nxënës shkolle është aksidentuar mëngjesin e sotëm në Skrapar. Mësohet se nga aksidenti i ndodhur në fshatin Vërzhezhë, janë plagosur 10 persona. Policia sqaron se 4 nxënës 17-vjeçarë janë...

Aksidentohet busi i cili transportonte fëmijët në shkollë, lëndohen 10 prej tyre

më 3.2018 - GazetaBlic

Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Mjeti ka dalë nga rruga kur po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe Orizaj për në shkollën e Çorovodës....

LAJM I FUNDIT/ Minibusi me pasagjerë del nga rruga në Berat, disa të plagosur

më 3.2018 - BalkanWeb

BERAT – Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm një Berat. Një minibus me pasagjerë ka dalë nga rruga, dhe për pasojë është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Vërzhezhë. Nga...

Aksidenti në Skrapar, 10 te lënduar, një i plagosur drejt Tiranës, detajet

më 3.2018 - Ina

Aksidenti në Skrapar, 10 te lënduar, një i plagosur drejt Tiranës Një nxënes po transportohet në drejtim të Tiranës me helikopter pas aksidentit të mengjesit të sotshëm në një fshat të qarkut të Beratit....

Minibusi me nxënës del nga rruga në Skrapar, pesë të plagosur. Njëri niset drejt Tiranës

më 3.2018 - Medial

BERAT – Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm një Skrapar. Një minibus me nxënës ka dalë nga rruga, dhe për pasojë është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Vërzhezhë, ku miniburi...

Aksidenti në Skrapar, ja kush janë të plagosurit

më 3.2018 - Albeu

Një aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar. Një furgon ka dalë nga rruga ne fshatintin Verzhezhë, sipas njftimeve ka disa të plagosur të cilët po dërgohen në spitalin e Beratit. Furgoni ka qenë...

Jashtë rrezikut 17-vjeçarja e plagosur në Skrapar, flet mjeku i Traumës

më 3.2018 - Java News

Nga aksidenti i ndodhur ditën e sotme në Skrapar, një 17-vjeçare është transportuar për në Spitalin e Traumës në Tiranë, e cila mund të operohet për shkak të plagëve të marra. Në një prononcim për mediat,...

Skrapar, furgoni me nxënës del nga rruga, 10 të plagosur

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Një mikrobus me nxënës shkolle është aksidentuar mëngjesin e sotëm në Skrapar. Raportohet se nga aksidenti i ndodhur në fshatin Vërzhezhë, janë plagosur 10 persona. Policia sqaron se 4 nxënës 17-vjeçarë...

Aksidentohet mikrobusi me nxënës në Berat, disa të plagosur

më 3.2018 - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në Berat. Mësohet se një minibus me nxënës ka humbur kontrollin, duke dalë nga rruga. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Vërzhezhë, ndërsa nga aksidenti...

Furgoni me nxënës del nga rruga, plagosen 6 persona

më 3.2018 - NOA

Një furgon me të cilin udhëtonin një grup nxënësish, ka dalë nga rruga në fshatin Vërzhezh të Skraparit. Aksidenti është shënuar mëngjesin e sotëm, ku nga të dhënat paraprake flitet për 6 persona të plagosur....

Dalja e furgonit nga rruga, 11 nxënës të plagosur, njëra rëndë

më 3.2018 - NOA

Policia del me deklaratë lidhur me aksidentin e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku një fugon që transportonte nxënës ka dalë nga rruga. Më konkretisht në orën 07:35 të mëngjesit të sotëm,...

Berat, aksidentohet furgoni që transportonte nxënës, shkon në 10 numri i të plagosurve

më 3.2018 - Sot News

Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Mjeti ka dalë nga rruga kur po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe Orizaj për në shkollën e Çorovodës.Sipas...

Berat, aksidentohet furgoni që transportonte nxënës. Disa të plagosur

më 3.2018 - Gazeta Tema

Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Sipas informacioneve paraprake, janë plagosur 4 nxënës, të cilët janë dërguar në Spitalin e Beratit....

Aksidenti në Berat, minibusi ishte me nxënes, 6 plagosur

më 3.2018 - Sot News

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Berat. Një mikrobus ka dalë nga rruga ne fshatintin Verzhezhë, sipas njftimeve ka disa të plagosur të cilët po dërgohen në spitalin e Beratit.Mikrobusi...

Aksident në Skrapar, del nga rruga e përmbyset furgoni me nxënës

më 3.2018 - Albeu

Një furgon ka dalë nga rruga ne fshatin Verzhezhë dhe sipas njftimeve ka disa të plagosur të cilët po dërgohen në spitalin e Beratit . Furgoni ka qenë duke transportuar fëmijët për në shkollë. Policia...

Elbasan,përplasen dy mjete,njëri rrokulliset në rrugë,disa të plagosur

më 3.2018 - Shqiptarja

Një aksident rrugor është shënuar mëngjesin e sotëm në autostradën Elbasan-Metalurgji. Dy makina janë përplasur fuqishëm me njëra-tjetrën, ku për pasojë njëra ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur disa...

Aksident në Elbasan, disa të plagosur

më 3.2018 - Gazeta Express

Një aksident mësohet se ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në autostradën Elbasan-Metalurgji. Nga të dhënat e para bëhet me dije se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku si pasojë e goditjes...

Aksident në Berat, rrëzohet furgoni ka të plagosur

më 3.2018 - Sot News

Një aksident  i rëndë ka ndodhur në Berat. Një mikrobus ka dalë nga rruga ne fshatinstin Verxzhezhë të Beratit, sipas njftimeve ka disa të plagosur. Të plagosurit po dërgohen në spitalin e Beratit.

Nuk ndalen aksidentet, rrokulliset makina në Elbasan

më 3.2018 - Albeu

Një aksident mësohet se ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në autostradën Elbasan-Metalurgji. Nga të dhënat e para bëhet me dije se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku si pasojë e goditjes...

Aksident në Skrapar, furgoni me nxënës del nga rruga e përmbyset

më 3.2018 - Shqiptarja

Ndalohet riprodhimi i shkrimit!

Fugoni me nxënës në Shqipëri del nga rruga, plagosen 10 fëmijë

më 3.2018 - Shenja

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar në Jug të Shqipërisë, ku një fugon që transportonte nxënës shkolle ka dalë nga rruga dhe për pasojë 10 nxënës janë plagosur, raporton televizioni...

Shqipëri, fugoni me nxënës del nga rruga, plagosen 10 fëmijë

më 3.2018 - Tetova Sot

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar në Jug të Shqipërisë, ku një fugon që transportonte nxënës shkolle ka dalë nga rruga dhe për pasojë 10 nxënës janë plagosur, raporton televizioni...

Aksidentohet furgoni me nxënës, 10 të lënduar

më 3.2018 - Almakos

Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Mjeti ka dalë nga rruga kur po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe Orizaj për në shkollën e Çorovodës....

FOTO/ Këta janë gjimnazistët që u rrëzuan me furgon sot në Skrapar

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Këta janë gjimnazistët e shtruar në Spitalin Rajonal të Beratit, që u aksidentuan nga furgoni me të cilin po shkonin në shkollë. Kryetari i Bashkisë së Beratit, Petrit Sinaj, i vizitoi sot paradite të...

Aksident trafiku në Berat, plagosen 10 nxënës

më 3.2018 - Gazeta e re

Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Mjeti ka dalë nga rruga kur po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe Orizaj për në shkollën e Çorovodës....

Aksidentohet furgoni me nxënës, 10 të lënduar

më 3.2018 - Albinfo

Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Furgoni ka dalë nga rruga kur po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe Orizaj për në shkollën e...

Aksident trafiku në Berat, plagosen 10 nxënës

më 3.2018 - Infokusi

Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Mjeti ka dalë nga rruga kur po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe Orizaj për në shkollën e Çorovodës....

Aksidenti i të rinjve, MSH: 9 të plagosurit jashtë rrezikut për jetën

më 3.2018 - 24 ore

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale po ndjek nga afër gjendjen e të plagosurve në aksidentin e ndodhur në aksin Berat-Skrapar pranë fshtatit Vërzhezhë. 9 të rinj nga mosha 14 deri në 18 vjeç...

Aksidentohen 10 nxënës. Kush është 17 vjeçarja që u nis me helikopter drejt Tiranës?

më 3.2018 - Bota Press

Një aksident i rëndë u shënua mëngjesin e sotëm në Skrapar. Një mikrobus që transportonte nxënësit për në gjimnazin e Çorovodës ka dalë nga rruga edhe është përmbysur. Nga të dhënat e para flitet për 10...

Aksidenti në Skrapar, Ministria e Shëndetësisë: Nëntë nxënësit e plagosur, jashtë rrezikut për jetën

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka dhënë detaje mbi gjendjen e nxënësve të plagosur ditën e sotme në Skrapar. Duke theksuar se kjo ministri po ndjek nga afër gjendjen e të plagosurve në...

Mikrobusi me nxënës del nga rruga, 10 të plagosur, 18-vjeçarja rëndë

më 3.2018 - Java News

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Vërzhezhë të Skraparit pasi një mikrobus që transportonte nxënës ka dalë nga rruga. Sipas të dhënave paraprake në aksident kanë mbetur të plagosur 10 persona....

Lajm i fundit/ Rrëzohet furgoni me nxënës në Berat, plagosen 6 fëmijë

më 3.2018 - Blitz

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident në fshatin Verzhezhë të Beratit. Një furgon i cili transportonte nxënës në shkollë, ka dalë nga rruga. Sipas Syri.net dyshohet se shoferi ka humbur kontrollin...

Fugoni me nxënës në Shqipëri del nga rruga, plagosen 10 fëmijë

më 3.2018 - AlbPortali

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar në Jug të Shqipërisë, ku një fugon që transportonte nxënës shkolle ka dalë nga rruga dhe për pasojë 10 nxënës janë plagosur, raporton televizioni...

Mikrobusi me nxënës del nga rruga, 6 të plagosur, 2 drejt Tiranës me helikopter

më 3.2018 - Java News

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Vërzhezhë të Skraparit pasi një mikrobus që transportonte nxënës ka dalë nga rruga. Sipas të dhënave paraprake në aksident kanë mbetur të plagosur 6 persona....

Berat/ Mikrobusi me nxënës del nga rruga, plagosen 6 fëmijë

më 3.2018 - Java News

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Berat pasi një mikrobus që transportonte nxënës ka dalë nga rruga. Vijon…

Aksident në Elbasan, njëri prej mjeteve rrokulliset disa herë jashtë rrugës

më 3.2018 - Java News

Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji në orët e para të mëngjesit. Raportohet se dy automjete janë përplasur mes tyre ndërsa njëri ka dalë nga rruga...

Plagosen 10 nxënës nga aksidenti me furgon në Skrapar

më 3.2018 - Illyria

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar, ku një furgon që transportonte nxënës shkolle ka dalë nga rruga dhe për pasojë 10 nxënës janë plagosur. Policia sqaron se 4 nxënës 17-vjeçarë...

Aksidenti në Shqipëri, 10 nxënës të plagosur

më 3.2018 - Gazeta Monitor

Një aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar. Një furgon ka dalë nga rruga ne fshatintin Verzhezhë, sipas njftimeve ka disa të plagosur të cilët po dërgohen në spitalin e Beratit. Furgoni ka qenë...

Skrapar: furgoni me nxënës del nga rruga, disa të plagosur

më 3.2018 - Te Sheshi

Një furgon më nxënës është aksidentuar, ngjarje e ndodhur në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Automjeti ka dalë nga rruga teksa po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe Orizaj drejt shkollës së Çorovodës....

Aksidentohet mikrobusi rrugës për në Berat

më 3.2018 - Sovrani

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në Berat. Mësohet se një mikrobus me nxënës ka humbur kontrollin, duke dalë nga rruga. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Vërzhezhë, ndërsa nga aksidenti...

Aksident trafiku në Berat, plagosen 10 nxënës

më 3.2018 - KosovaPress

Sipas informacioneve paraprake, janë plagosur 10 nxënës. 4 prej tyre, të gjithë 17-vjeçarë, janë dërguar në Spitalin e Beratit. Ndërsa një vajzë 18-vjeçare po transportohet në Spitalin e Traumës në Tiranë,...

Aksidenti në Skrapar, 10 te lënduar, një i plagosur drejt Tiranës, detajet

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Aksidenti në Skrapar, 10 te lënduar, një i plagosur drejt Tiranës Një nxënes po transportohet në drejtim të Tiranës me helikopter pas aksidentit të mengjesit të sotshëm në një fshat të qarkut të Beratit....

Aksidenti në Skarpar, policia jep detaje: Ja kush janë të plagosurit

më 3.2018 - AlbPress

Share This Tags Një aksident me disa të plagosur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Vërzhezhë, në Skrapar. Dyshohet se autobusi ka rrëshqitur dhe ka dalë nga rruga. Sipas informacioneve autobusi...

Minibusi me nxënës del nga rruga në Skrapar, pesë të plagosur. Njëri niset drejt Tiranës

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm një Skrapar. Një minibus me nxënës ka dalë nga rruga, dhe për pasojë është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Vërzhezhë, ku miniburi me...

Aksidentohet mikrobusi me nxënës në Berat, 10 nxënës të lënduar

më 3.2018 - Periskopi

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në Berat. Mësohet se një minibus me nxënës ka humbur kontrollin, duke dalë nga rruga. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Vërzhezhë, ndërsa nga aksidenti...

Aksident në Berat, rrëzohet furgoni me nxënes, ka 6 plagosur

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm një Berat. Një minibus me pasagjerë ka dalë nga rruga, dhe për pasojë është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Vërzhezhë. Nga aksidenti...

Mikrobusi del nga rruga në Berat, raportohen disa të plagosur

më 3.2018 - AlbPress

Share This Tags Nje aksident me disa te plagosur ka ndodhur mengjesin e sotem ne fshatin Vërzhezhe, ne Berat. Sipas “News 24” dyshohet se mikrobusi ka dale nga rruga dhe ka rreshqitur. Flitet per disa...

Aksident në Elbasan, rrokulliset njera nga makinat

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Një aksident mësohet se ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në autostradën Elbasan-Metalurgji. Nga të dhënat e para bëhet me dije se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku si pasojë e goditjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK