http://kariera.mk

Facebook ka të dhënat tuaja edhe nëse nuk keni pasur asnjëherë llogari

para 8 muajve - Ina

Drejtori i Facebook, Mark Zuckerberg, ka zbuluar një fakt që me siguri mund të shqetësojë ata që nuk e përdorin fare këtë rrjet social. Sipas tij, Facebook mbledh të dhëna nga ata që nuk e përdorin rrjetin...

Facebook që nga viti 2015 ka shpenzuar 20 milionë dollarë për sigurinë e Mark Zuckerbergut

para 8 muajve - Telegrafi

Shefi ekzekutiv i Facebook, Mark Zuckerberg, me pagën e tij vjetore, vitin e kaluar bleu një shtëpi për një milion euro, por kompania i ndau gati 9 milionë dollarë shtesë për sigurinë dhe aeroplanët e...

Facebook që nga viti 2015 ka shpenzuar 20 milionë dollarë për sigurinë e Mark Zuckerbergut

para 8 muajve - Almakos

Shefi ekzekutiv i Facebook, Mark Zuckerberg, me pagën e tij vjetore, vitin e kaluar bleu një shtëpi për një milion euro, por kompania i ndau gati 9 milionë dollarë shtesë për sigurinë dhe aeroplanët e...

Facebook ka të dhënat tuaja edhe nëse nuk keni pasur asnjëherë llogari

para 8 muajve - Medial

Drejtori i Facebook, Mark Zuckerberg, ka zbuluar një fakt që me siguri mund të shqetësojë ata që nuk e përdorin fare këtë rrjet social. Sipas tij, Facebook mbledh të dhëna nga ata që nuk e përdorin rrjetin...

Facebook ka të dhënat tuaja edhe nëse nuk keni pasur asnjëherë llogari

para 8 muajve - Gazeta Express

Facebook mbledh të dhëna nga ata që nuk e përdorin rrjetin social. Drejtori i Facebook, Mark Zuckerberg, ka zbuluar një fakt që me siguri mund të shqetësojë ata që nuk e përdorin fare këtë rrjet social....

Facebook ka të dhënat tuaja edhe nëse nuk keni pasur asnjëherë llogari

para 8 muajve - Lajmi.net

Facebook mbledh të dhëna nga ata që nuk e përdorin rrjetin social. Drejtori i Facebook, Mark Zuckerberg, ka zbuluar një fakt që me siguri mund të shqetësojë ata që nuk e përdorin fare këtë rrjet social....

Facebook ka të dhënat tuaja edhe nëse nuk keni pasur asnjëherë llogari

para 8 muajve - Tetova Sot

Facebook mbledh të dhëna nga ata që nuk e përdorin rrjetin social. Drejtori i Facebook, Mark Zuckerberg, ka zbuluar një fakt që me siguri mund të shqetësojë ata që nuk e përdorin fare këtë rrjet social....

Facebook ka të dhënat tuaja edhe nëse nuk keni pasur asnjëherë llogari

para 8 muajve - Infokusi

Facebook mbledh të dhëna nga ata që nuk e përdorin rrjetin social. Drejtori i Facebook, Mark Zuckerberg, ka zbuluar një fakt që me siguri mund të shqetësojë ata që nuk e përdorin fare këtë rrjet social....

Mark Zuckerberg: Ne mbledhim edhe të dhënat e atyre që nuk janë në Facebook

para 8 muajve - Periskopi

Facebook mbledh të dhëna nga ata që nuk e përdorin rrjetin social. Drejtori i Facebook, Mark Zuckerberg, ka zbuluar një fakt që me siguri mund të shqetësojë ata që nuk e përdorin fare këtë rrjet social....

Facebook duhet të ndryshojë për të zgjeruar debatin politik, jo për të ngushtuar mendjen njerëzore

para 8 muajve - Sovrani

Debati i madh rreth grumbullimit të të dhënave të miliona njerëzve përmes Facebook, mund të jetë një pikë kthese e mirëpritur ndaj rritjes në dukje të papërmbajtshme të kompanive të mëdha të teknologjisë....

Facebook duhet të ndryshojë për të zgjeruar debatin politik, jo për të ngushtuar mendjen njerëzore

para 8 muajve - Telegrafi

Debati i madh rreth grumbullimit të të dhënave të miliona njerëzve përmes Facebook, mund të jetë një pikë kthese e mirëpritur ndaj rritjes në dukje të papërmbajtshme të kompanive të mëdha të teknologjisë....

Facebook ka të dhënat tuaja edhe nëse nuk keni pasur asnjëherë llogari

para 8 muajve - RTV 21

Facebook mbledh të dhëna nga ata që nuk e përdorin rrjetin social Drejtori i Facebook, Mark Zuckerberg, ka zbuluar një fakt që me siguri mund të shqetësojë ata që nuk e përdorin fare këtë rrjet social....

Facebook duhet të ndryshojë për të zgjeruar debatin politik, jo për të ngushtuar mendjen njerëzore

para 8 muajve - Almakos

Debati i madh rreth grumbullimit të të dhënave të miliona njerëzve përmes Facebook, mund të jetë një pikë kthese e mirëpritur ndaj rritjes në dukje të papërmbajtshme të kompanive të mëdha të teknologjisë....

Facebook ka të dhënat tuaja edhe nëse nuk keni pasur asnjëherë llogari

para 8 muajve - Tetova Sot

Drejtori i Facebook, Mark Zuckerberg, ka zbuluar një fakt që me siguri mund të shqetësojë ata që nuk e përdorin fare këtë rrjet social. Sipas tij, Facebook mbledh të dhëna nga ata që nuk e përdorin rrjetin...

Facebook ka të dhënat tuaja edhe nëse nuk keni pasur asnjëherë llogari

para 8 muajve - KosovaPress

Sipas tij, Facebook mbledh të dhëna nga ata që nuk e përdorin rrjetin social ose nuk kanë llogari të përdoruesit të regjistruar. "Në përgjithësi ne mbledhim informacion për njerëzit që nuk janë të regjistruar...

“Facebook” ka edhe të dhënat e atyre që nuk kanë llogari në të

para 8 muajve - Gazeta Tema

Shqetësimet në lidhje me të dhënat e përdoruesve të “Facebook”-ut janë rritur pasi themeluesi i tij, Mark Zuckerberg, tha në Senatin amerikan se rrjeti social i gjurmon edhe ata që nuk kanë llogari në...

Mark Zuckerberg

para 8 muajve - Gazeta Liria

Shkruan: Flurim Arifi Jashtë asaj që këtyre ditëve të fundit jemi duke u ballafaquar me luftën e tretë botërorë (virtuale, SHBA, Rusi, Iran, Siri. Izrael) një ngjarje tjetër që zgjoi një interesim të madhë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK