http://kariera.mk

Xhaxhai i vrau vëllain, motra befason me dedikimin: Je njeriu më i dashur për ne

para 11 muajve - BalkanWeb

Ngjarja e rëndë që ndodhi dje në fshatin Mushtisht, ku aksidentalisht xhaxhai vrau me armë nipin dhe u plagos vet, ka prekur shumë zemra. Festa familjare në Kosovë u kthye në tragjedi, pasi xhaxhai i 14-vjeçarit...

Vrasja aksidentale në Suharekë: Gjykata i shqipton një muaj paraburgim xhaxhait

para 11 muajve - GazetaBlic

Të shtunën e javës që lamë pas, Naim Sopaj, nga fshati Mushtisht i Suharekës, qëlloi aksidentalisht me armë zjarri nipin e tij 14 vjeçar, Edin, duke i shkaktuar kështu vdekjen. Për këtë punë, Gjykatën...

Vrasja aksidentale në Suharekë: Gjykata i shqipton një muaj paraburgim xhaxhait

para 11 muajve - Gazeta Express

Të shtunën e javës që lam pas, Naim Sopaj nga fshati Mushtisht i Suharekës, qëlloi aksidentalisht me armë zjarri nipin e tij 14 vjecar, Edin, duke i shkaktuar kështu vdekjen. Për këtë punë, Gjykatën...

Gjykata merr një vendim për vrasjen aksidentale të 14-vjeçarit në Suharekë

para 11 muajve - Lajmi.net

Sot në Gjykatën Themelore në Suharekë është shpallur vendimi fillestar për vrasjen e cila ka ndodhur aksidentalisht në ahengun e familjes Sopaj në Mushtisht të Suharekës. Xhaxhait të viktimës i cili dyshohet...

Vrasja aksidentale në Suharekë: Gjykata i shqipton një muaj paraburgim xhaxhait

para 11 muajve - Infokusi

Të shtunën e javës që lamë pas, Naim Sopaj, nga fshati Mushtisht i Suharekës, qëlloi aksidentalisht me armë zjarri nipin e tij 14 vjeçar, Edin, duke i shkaktuar kështu vdekjen. Për këtë punë, Gjykatën...

Fjalë prekëse të motrës për xhaxhin që ia vrau aksidentalisht vëllain

para 11 muajve - Medial

Motra e 14 vjeçarit, Edi Sopaj të vrarë aksidentalisht nga xhaxhai i tij të shtunën që lamë pas, ka shkruar fjalë prekëse për të. Ky incident ka ndodhur kur xhaxhai i tyre kishte shtirë me armë zjarri...

Gjykata i shqipton paraburgimin personit që vrau aksidentalisht 14 vjeçarin

para 11 muajve - Insajderi

Të shtunën e javës që lam pas, Naim Sopaj nga fshati Mushtisht i Suharekës, qëlloi aksidentalisht me armë zjarri nipin e tij 14 vjeçar, Edin, duke i shkaktuar kështu vdekjen. Për këtë punë, Gjykatën Themelore...

Vrasja aksidentale në Suharekë: Gjykata i shqipton një muaj paraburgim xhaxhait

para 11 muajve - Bota Press

\ Të shtunën e javës që lamë pas, Naim Sopaj, nga fshati Mushtisht i Suharekës, qëlloi aksidentalisht me armë zjarri nipin e tij 14 vjeçar, Edin, duke i shkaktuar kështu vdekjen. Për këtë punë, Gjykatën...

Suharekë: Gjykata merr një vendim për vrasjen aksidentale të 14-vjeçarit

para 11 muajve - Sovrani

Sot në Gjykatën Themelore në Suharekë është shpallur vendimi fillestar për vrasjen e cila ka ndodhur aksidentalisht në ahengun e familjes Sopaj në Mushtisht të Suharekës. Xhaxhait të viktimës i cili dyshohet...

Gjykata merr vendim për vrasjen aksidentale në familjen Sopaj në Mushtisht

para 11 muajve - Periskopi

Sot në Gjykatën Themelore në Suharekë ka shpallur dënimin për vrasjen e cila ka ndodhur aksidentalisht në ahengun e familjes Sopaj në Mushtisht të Suharekës, raporton Zëri.info. Xhaxhai i viktimës i cili...

Gjykata merr vendim për vrasjen aksidentale në familjes Sopaj në Mushtisht

para 11 muajve - Periskopi

Sot në Gjykatën Themelore në Suharekë ka shpallur dënimin për vrasjen e cila ka ndodhur aksidentalisht në ahengun e familjes Sopaj në Mushtisht të Suharekës, raporton Zëri.info. Xhaxhai i viktimës i cili...

Motra shkruan fjalë prekëse për xhaxhain që ia vrau vëllanë

para 11 muajve - Gazeta Express

Të shtunën e kaluar një 14 vjeçar është vrarë aksidentalisht nga xhxhai i tij. I mituri ishte vrarë gjatë një ahengu familjar, kur xhaxhai i tij kishte shtënë me armë duke plagosur edhe veten. E pavarësisht...

Motra shkruan fjalë prekëse për xhaxhanë që ia vrau vëllanë

para 11 muajve - Infokusi

Të shtunën e kaluar, një 14-vjeçar është vrarë aksidentalisht nga xhaxhai i tij. I mituri ishte vrarë gjatë një ahengu familjar, kur xhaxhai i tij kishte shtënë me armë duke plagosur edhe veten E pavarësisht...

Motra e 14-vjeçarit të vrarë aksidentalisht në Rahovec shkruan fjalë prekëse për xhaxhain

para 11 muajve - Tetova Sot

Të shtunën e kaluar një 14 vjeçar është vrarë aksidentalisht nga xhaxhai i tij. I mituri ishte vrarë gjatë një ahengu familjar, kur xhaxhai i tij kishte shtënë me armë duke plagosur edhe veten. E pavarësisht...

Fjalë prekëse të motrës për xhaxhin që ia vrau aksidentalisht vëllain

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Motra e 14 vjeçarit, Edi Sopaj të vrarë aksidentalisht nga xhaxhai i tij të shtunën që lamë pas, ka shkruar fjalë prekëse për të. Ky incident ka ndodhur kur xhaxhai i tyre kishte shtirë me armë zjarri...

Motra e 14-vjeçarit të vrarë aksidentalisht në Rahovec shkruan fjalë prekëse për xhaxhain

para 11 muajve - Periskopi

Të shtunën e kaluar një 14 vjeçar është vrarë aksidentalisht nga xhaxhai i tij. I mituri ishte vrarë gjatë një ahengu familjar, kur xhaxhai i tij kishte shtënë me armë duke plagosur edhe veten. E pavarësisht...

Motra shkruan fjalë prekëse për xhaxhain që ia vrau vëllanë

para 11 muajve - Sovrani

Të shtunën e kaluar një 14 vjeçar është vrarë aksidentalisht nga xhxhai i tij. I mituri ishte vrarë gjatë një ahengu familjar, kur xhaxhai i tij kishte shtënë me armë duke plagosur edhe veten. E pavarësisht...

Motra shkruan fjalë prekëse për xhaxhain që ia vrau vëllanë

para 11 muajve - Bota Press

Të shtunën e kaluar një 14 vjeçar është vrarë aksidentalisht nga xhxhai i tij. I mituri ishte vrarë gjatë një ahengu familjar, kur xhaxhai i tij kishte shtënë me armë duke plagosur edhe veten. E pavarësisht...

Policia jep detaje për vrasjen tragjike të 14 vjeçarit në Mushtisht

para 12 muajve - Koha.net

Dje në Mushtisht, një aheng familjar u shndërrua në tragjedi. Naim Sopaj, xhaxhai i Edinit, kishte shtënë me armë në ajër por ajo iu bllokua dhe duke provuar ta zhbllokojë, ai e kishte plagosur veten në...

Policia jep detaje për vrasjen aksidentale të 14 vjeçarit në Suharekë

para 12 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka dhënë detaje tjera për vrasjen e 14 vjeçarit në Mushtisht të Suharekës. I mituri ishte qëlluar nga xhaxhai i tij kur arma që po gjuante në një aheng, i ishte bllokuar....

Haradinaj arsyetonte gjuajtjet me armë, një 14 vjeçar vdes nga plumbat në fejesë

para 12 muajve - Albinfo

Gjuajtjet me armë nëpër festa i kanë kushtuar familjes Sopjani nga Mushtishti i Suharekës. Gjatë një ahengu familjar që kishte kjo familje, N. Sopjani kishte plagosur veten aksidentalisht, si dhe kishte...

Ky është 14-vjeçari që u vra sot nga xhaxhai i tij

para 12 muajve - Medial

Dita e festës u shndërrua në ditë zie për familjen Sopaj, ku 14-vjeçari, E.Sopaj u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij, gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës. Fillimisht personi i armatosur...

Arrestohet i dyshuari që vrau aksidentalisht nipin, konfiskohen pistoleta dhe një kallashnikov

para 12 muajve - TV Koha

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një burrë pasi i njëjti kishte vrarë aksidentalisht nipin e tij në një dasmë. Aty janë konfiskuar arma me të cilët është kryer vrasja dhe një kallashnikov....

Rrëfimi i familjarëve pas vrasjes aksidentale të 14 vjeçarit

para 12 muajve - TV Koha

Në Mushtisht të Suharekës, xhaxhai vret nipin 14 vjeçar duke festuar me armë Të premten festoi ditëlindjen me shokët e tij. E kjo ishte ditëlindja e fundit që Edi ka festuar. Mëngjesin e të shtunës, ai...

Ky është 14-vjeçari që u vra sot nga xhaxhai i tij

para 12 muajve - Tetova Sot

Dita e festës u shndërrua në ditë zie për familjen Sopaj, ku 14-vjeçari, E.Sopaj u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij, gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës. Fillimisht personi i armatosur...

Duke festuar me armë, kosovari vrau një 14-vjeçar dhe u vetëplagos

para 12 muajve - Portalb

Një 14 vjeçar mbeti i vdekur sot, pasi u qëllua aksidentalisht me revole në shtëpinë e tij në Mushtisht të Suharekës, njofton Klan Kosova. Dorasi është axha i tij i cili u vetëplagos me të njëjtin plumb,...

Duke festuar me armë, kosovari vrau një 14-vjeçar dhe u vetëplagos vetë

para 12 muajve - Portalb

Një 14 vjeçar mbeti i vdekur sot, pasi u qëllua aksidentalisht me revole në shtëpinë e tij në Mushtisht të Suharekës, njofton Klan Kosova. Dorasi është axha i tij i cili u vetëplagos me të njëjtin plumb,...

Haradinaj arsyetonte gjuajtjet me armë në ahengje – një 14 vjeçar vdiq sot nga plumbat në fejesë

para 12 muajve - Telegrafi

Një festë për zëvendëskryeministrin e Kosovës, Fatmir Limaj, ka mundur shumë lehtë të përfundojë në tragjedi ashtu siç ka përfunduar sot një fejesë në Mushtisht të Suharekës, ku një 14-vjeçar ka humbur...

Duke festuar me armë, kosovari vrau një 14-vjeçar dhe u vetplagos vetë

para 12 muajve - Portalb

Një 14 vjeçar mbeti i vdekur sot, pasi u qëllua aksidentalisht me revole në shtëpinë e tij në Mushtisht të Suharekës, njofton Klan Kosova. Dorasi është axha i tij i cili u vetëplagos me të njëjtin plumb,...

Ky është 14 vjeçari që u vra sot në Mushtisht

para 12 muajve - RTV 21

Familjarët kanë një porosi për qytetarët Në fshatin Mushtisht të Suharekës, sot rreth orës 14 është vrarë aksidentalisht nga e shtëna e armës një djalosh 14 vjeçar, Edi Sopa. Sipas Policisë së Kosovës,...

Plagosi veten dhe vrau nipin gjatë të shtënave festive

para 12 muajve - Klan Kosova

Një 14 vjeçar mbeti i vdekur sot, pasi u qëllua aksidentalisht me revole në shtëpinë e tij në Mushtisht të Suharekës, njofton Klan Kosova. Dorasi është axha i tij i cili u vetëplagos me të njëjtin plumb,...

Haradinaj arsyetonte gjuajtjet me armë në ahengje – një 14 vjeçar vdiq sot nga plumbat në fejesë

para 12 muajve - Almakos

Një festë për zëvendëskryeministrin e Kosovës, Fatmir Limaj, ka mundur shumë lehtë të përfundojë në tragjedi ashtu siç ka përfunduar sot një fejesë në Mushtisht të Suharekës, ku një 14-vjeçar ka humbur...

Plagosi veten dhe vrau nipin gjatë të shtënave festive

para 12 muajve - GazetaBlic

Një 14 vjeçar mbeti i vdekur sot, pasi u qëllua aksidentalisht me revole në shtëpinë e tij në Mushtisht të Suharekës, njofton Klan Kosova. Dorasi është axha i tij i cili u vetëplagos me të njëjtin plumb,...

Suharekë: Festa që u kthye ne tragjedi, flasin familjarët dhe kanë një porosi /VIDEO

para 12 muajve - Lajmi.net

Në Mushtisht të Suharekës, xhaxhai vret nipin 14 vjeçar duke festuar me armë. Të premten festoi ditëlindjen me shokët e tij. E kjo ishte ditëlindja e fundit që Edi ka festuar. Mëngjesin e të shtunës, ai...

Flasin familjarët pas vrasjes aksidentale të 14 vjeçarit, kanë një porosi për shqiptarët

para 12 muajve - Fol

Në Mushtisht të Suharekës, xhaxhai vret nipin 14 vjeçar duke festuar me armë. Të premten festoi ditëlindjen me shokët e tij. E kjo ishte ditëlindja e fundit që Edi ka festuar. Mëngjesin e të shtunës, ai...

Kryeministri Haradinaj kërkonte që gjuajtja me armë në ahengje të mbrohej me ligj

para 12 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, iu ishte dukur si krejt normale gjuajta me armë e zyrtarëve të shtetit në festën e Limajt. Madje Haradinaj kishte kërkuar që gjuajtja me armë në ahengje të mbrohej...

Rrëfimi i familjarëve pas vrasjes aksidentale të 14 vjeçarit

para 12 muajve - Gazeta Express

Në Mushtisht të Suharekës, xhaxhai vret nipin 14 vjeçar duke festuar me armë Të premten festoi ditëlindjen me shokët e tij. E kjo ishte ditëlindja e fundit që Edi ka festuar. Mëngjesin e të shtunës, ai...

E pabesueshme por…Haradinaj arsyetonte gjuajtjet me armë në ahengje – sot u vra një 14 vjeçar!

para 12 muajve - Bota Press

Botapress, 14 Prill- Një festë për zëvendëskryeministrin e Kosovës, Fatmir Limaj, ka mundur shumë lehtë të përfundojë në tragjedi ashtu siç ka përfunduar sot një fejesë në Mushtisht të Suharekës, ku një...

Plumbat në aheng familjar i morën jetën 14 vjeçarit në Mushtisht

para 12 muajve - Koha.net

Përdorimi i armeve të zjarrit nëpër ahengje familjare, po shkakton fatalitet. Nuk janë të rralla rastet kur festa shndërrohet në tragjedi, raporton KTV. Një e tillë ndodhi gjatë ditës së shtunë, në fshatin...

Kryeministri kërkonte mbrojtje ligjore për ‘vrasësin’ e 14-vjeçarit nga Suhareka

para 12 muajve - Insajderi

Një festë për zëvendëskryeministrin e Kosovës, Fatmir Limaj, ka mundur shumë lehtë të përfundojë në tragjedi ashtu siç ka përfunduar sot një fejesë në Mushtisht të Suharekës, ku një 14-vjeçar ka humbur...

Mësohet identiteti i të miturit që u vra aksidentalisht në Mushtisht, dje e kishte ditëlindjen

para 12 muajve - Infokusi

E.Sopaj, 14 vjeç u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës. Vrasja e të miturit ka ndodhur gjatë një ahengu familjar, ku sipas hetimeve të para të policisë...

Xhaxhai vret aksidentalisht nipin 14 vjeçar në Mushtisht

para 12 muajve - RTV 21

Policia jep detaje për tragjedinë e sotme E.S, 14 vjeç u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës. Vrasja e të miturit ka ndodhur gjatë një ahengu familjar,...

Tre të vrarë për më pak se një muaj në Suharekë

para 12 muajve - Gazeta Express

Ndonëse është një komunë mjaft e vogël nga numri i banorëve, Suhareka ka sjell brenda një muaji 3 vrasje, një prej tyre aksidentale. Sot, një 14 vjeçar mori plumbin aksidental por që i mori jetën. Ngjarja...

Statistika shqetësuese! Ja sa persona u vranë për më pak se një muaj në Suharekë!

para 12 muajve - GazetaBlic

Ndonëse është një komunë mjaft e vogël nga numri i banorëve, Suhareka ka sjell brenda një muaji 3 vrasje, një prej tyre aksidentale. Sot, një 14 vjeçar mori plumbin aksidental por që i mori jetën. Ngjarja...

Rrëfimi i familjarëve pas vrasjes aksidentale të 14 vjeçarit

para 12 muajve - Bota Press

Botapress, 14 prill -Në Mushtisht të Suharekës, xhaxhai vret nipin 14 vjeçar duke festuar me armë Të premten festoi ditëlindjen me shokët e tij. E kjo ishte ditëlindja e fundit që Edi ka festuar. Mëngjesin...

Rrëfimi i familjarëve pas vrasjes aksidentale të 14 vjeçarit

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Në Mushtisht të Suharekës, xhaxhai vret nipin 14 vjeçar duke festuar me armë Të premten festoi ditëlindjen me shokët e tij. E kjo ishte ditëlindja e fundit që Edi ka festuar. Mëngjesin e të shtunës, ai...

Xhaxhai plagos veten dhe vret aksidentalisht nipin 14 vjeçar

para 12 muajve - Portalb

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një burrë pasi i njëjti kishte vrarë aksidentalisht nipin e tij në një dasmë, transmeton Gazeta Blic . Aty janë konfiskuar arma me të cilët është kryer vrasja...

Tre të vrarë për më pak se një muaj në Suharekë

para 12 muajve - Lajmi.net

Ndonëse është një komunë mjaft e vogël nga numri i banorëve, Suhareka ka sjell brenda një muaji 3 vrasje, një prej tyre aksidentale. Sot, një 14 vjeçar mori plumbin aksidental por që i mori jetën. Ngjarja...

Tre të vrarë për më pak se një muaj në Suharekë

para 12 muajve - Telegrafi

Ndonëse është një komunë mjaft e vogël nga numri i banorëve, Suhareka ka sjell brenda një muaji 3 vrasje, një prej tyre aksidentale. Sot, një 14 vjeçar mori plumbin aksidental por që i mori jetën. Ngjarja...

Rrëfimi i familjarëve pas vrasjes aksidentale të 14 vjeçarit

para 12 muajve - Sovrani

Në Mushtisht të Suharekës, xhaxhai vret nipin 14 vjeçar duke festuar me armë. Të premten festoi ditëlindjen me shokët e tij. E kjo ishte ditëlindja e fundit që Edi ka festuar. Mëngjesin e të shtunës, ai...

Flasin familjarët e 14-vjeçarit të vrarë sot në Suharekë – kanë një porosi për kosovarët

para 12 muajve - Insajderi

Në Mushtisht të Suharekës, xhaxhai vret nipin 14 vjeçar duke festuar me armë Të premten festoi ditëlindjen me shokët e tij. E kjo ishte ditëlindja e fundit që Edi ka festuar. Mëngjesin e të shtunës, ai...

Zbulohet identiteti i të miturit që u vra në Mushtisht, dje kishte ditëlindjen

para 12 muajve - Albeu

E.Sopaj, 14 vjeç u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës. Vrasja e të miturit ka ndodhur gjatë një ahengu familjar, ku sipas hetimeve të para të policisë...

Arrestohet i dyshuari që vrau aksidentalisht nipin, konfiskohen pistoleta dhe një kallashnikov

para 12 muajve - Ina

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një burrë pasi i njëjti kishte vrarë aksidentalisht nipin e tij në një dasmë. Aty janë konfiskuar arma me të cilët është kryer vrasja dhe një kallashnikov....

Xhaxhai plagos veten dhe vret aksidentalisht nipin 14 vjeçar

para 12 muajve - Aktuale

Një aheng familjar në familjen Sopaj të Mushtishtit është kthyer në tragjedi. Xhaxhai ka plagos veten dhe ka vrarë nipin e tij 14 vjeç. I mituri nuk ka mundur t’i bëjë ballë plagëve, ai ka ndërruar jetë...

Mësohet identiteti i të miturit që u vra aksidentalisht në Mushtisht

para 12 muajve - GazetaBlic

E.Sopaj, 14 vjeç u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës. Vrasja e të miturit ka ndodhur gjatë një ahengu familjar, ku sipas hetimeve të para të policisë...

Mësohet identiteti i të miturit që u vra aksidentalisht në Mushtisht, dje e kishte ditëlindjen

para 12 muajve - Lajmi.net

E.Sopaj, 14 vjeç u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës. Vrasja e të miturit ka ndodhur gjatë një ahengu familjar, ku sipas hetimeve të para të policisë...

Mësohet identiteti i të miturit që u vra aksidentalisht në Mushtisht

para 12 muajve - Gazeta Express

E.Sopaj, 14 vjeç u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës. Vrasja e të miturit ka ndodhur gjatë një ahengu familjar, ku sipas hetimeve të para të policisë...

Ky është 14-vjeçari që u vra sot nga xhaxhai i tij në Suharekë

para 12 muajve - Periskopi

Dita e festës u shndërrua në ditë zie për familjen Sopaj, ku 14-vjeçari, E.Sopaj u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij, gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës. Fillimisht personi i armatosur...

Tre të vrarë për më pak se një muaj në Suharekë

para 12 muajve - Almakos

Ndonëse është një komunë mjaft e vogël nga numri i banorëve, Suhareka ka sjell brenda një muaji 3 vrasje, një prej tyre aksidentale. Sot, një 14 vjeçar mori plumbin aksidental por që i mori jetën. Ngjarja...

Tre të vrarë për më pak se një muaj në Suharekë

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Ndonëse është një komunë mjaft e vogël nga numri i banorëve, Suhareka ka sjell brenda një muaji 3 vrasje, një prej tyre aksidentale. Sot, një 14 vjeçar mori plumbin aksidental por që i mori jetën. Ngjarja...

Ky është 14-vjeçari që u vra sot nga xhaxhai i tij

para 12 muajve - Insajderi

Dita e festës u shndërrua në ditë zie për familjen Sopaj, ku 14-vjeçari, E.Sopaj u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij, gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës. Fillimisht personi i armatosur...

Kaq persona janë vrarë për vetëm një muaj në Suharekë

para 12 muajve - Insajderi

Ndonëse është një komunë mjaft e vogël nga numri i banorëve, Suhareka ka sjell brenda një muaji 3 vrasje, një prej tyre aksidentale. Sot, një 14 vjeçar mori plumbin aksidental por që i mori jetën. Ngjarja...

Tre persona të vrarë për më pak se një muaj në Suharekë

para 12 muajve - Periskopi

Ndonëse është një komunë mjaft e vogël nga numri i banorëve, Suhareka ka sjell brenda një muaji 3 vrasje, një prej tyre aksidentale. Sot, një 14 vjeçar mori plumbin aksidental por që i mori jetën. Ngjarja...

Ky është 14 vjeçari që u vra në Suharekë nga xhaxhai i vet

para 12 muajve - Bota Press

Botapress, 14 Prill – E.Sopaj, 14 vjeç u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës. Vrasja e të miturit ka ndodhur gjatë një ahengu familjar, ku sipas...

Mësohet identiteti i të miturit që u vra aksidentalisht në Mushtisht

para 12 muajve - Gazeta Monitor

E.Sopaj, 14 vjeç u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës. Vrasja e të miturit ka ndodhur gjatë një ahengu familjar, ku sipas hetimeve të para të policisë...

Tre të vrarë për më pak se një muaj në Suharekë

para 12 muajve - Sovrani

Ndonëse është një komunë mjaft e vogël nga numri i banorëve, Suhareka ka sjell brenda një muaji 3 vrasje, një prej tyre aksidentale. Sot, një 14 vjeçar mori plumbin aksidental por që i mori jetën. Ngjarja...

Për një muaj, 3 vrasje në Suharekë

para 12 muajve - Bota Press

Botapress, 14 Prill- Ndonëse është një komunë mjaft e vogël nga numri i banorëve, Suhareka ka sjell brenda një muaji 3 vrasje, një prej tyre aksidentale. Sot, një 14 vjeçar mori plumbin aksidental por...

Ky është identiteti i 14-vjeçarit që u vra sot aksidentalisht në Suharekë

para 12 muajve - Periskopi

E.Sopaj, 14 vjeç u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës. Vrasja e të miturit ka ndodhur gjatë një ahengu familjar, ku sipas hetimeve të para të policisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK