http://kariera.mk

Basha publikon pamjet e arrestimit të kuksianëve

para 11 muajve - Zhurnal

Tiranë, 16 prill - Teksa Edi Paloka i paraqiti pamjet e arrestimit të kuksianëve në deklaratën për median, ku u shpreh se nuk do të ketë qetësi për Edi Ramën derisa të lirohen, kreu i PD-së Lulzim Basha...

Basha publikon pamjet e arrestimit të kuksianëve

para 11 muajve - Telegrafi

Teksa Edi Paloka i paraqiti pamjet e arrestimit të kuksianëve në deklaratën për median, ku u shpreh se nuk do të ketë qetësi për Edi Ramën derisa të lirohen, kreu i PD-së Lulzim Basha i ka postuar këto...

Arrestimet e kuksianëve, Basha: Thirrje për reagim popullor

para 11 muajve - Zhurnal

Tiranë, 16 prill - Kryetari i Partisë Demokartike, Lulzim Basha ka publikuar ditën e sotme një video ku tregohen pamjet që vërtetojnë rrëmbimin e qytetarëve kuksianë në mes të natës dhe sipas tij dëshmojnë...

Basha publikon pamjet e arrestimit të kuksianëve

para 11 muajve - Almakos

Teksa Edi Paloka i paraqiti pamjet e arrestimit të kuksianëve në deklaratën për median, ku u shpreh se nuk do të ketë qetësi për Edi Ramën derisa të lirohen, kreu i PD-së Lulzim Basha i ka postuar këto...

“Lironi djemtë tanë”, opozita denoncon me video arrestimin e kuksianëve

para 11 muajve - Te Sheshi

Opozita vijon të dënoncojë atë që e konsideron arrestim të paligjshëm të disa shtetasve kuksianë të mbajtur në burg, pas protestave të dhunshme në Rrugën e Kombit. Paligjshmëria sipas saj konsiston te...

Arrestimet e kuksianëve, Basha: Thirrje për reagim popullor

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Kryetari i Partisë Demokartike, Lulzim Basha ka publikuar ditën e sotme një video ku tregohen pamjet që vërtetojnë rrëmbimin e qytetarëve kuksianë në mes të natës dhe sipas tij dëshmojnë se arrestimet...

Basha: Kuksianët u rrëmbyen, ky regjim duhet të ndalet

para 11 muajve - Sot News

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shpërndarë një video në profilin e tij ne facebook ku duket arrestimi i një prej protestuesve kuksianë pas protestës në “Rrugën e Kombit”. Basha thotë se rrëmbimi...

Paloka publikon videon: Si u rrëmbyen kuksianët në mes të natës

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka përmes një konference për shtyp pas mbledhjes së grupit të Partisë Demokratike publikoi një video, që tregon momente nga arrestimi i protestuesve për taksën në...

“Thirrje për një reagim popullor”, Basha: Kuksianët u rrëmbyen. Ky regjim duhet të ndalet

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas publikimit të pamjeve ku duket arrestimi i një prej protestuesve kuksianë të arrestuar pas protestës në “Rrugën e Kombit”. Basha thotë se...

Paloka: Si u falsifikua ora pas arrestimit të kuksianëve

para 11 muajve - Gazeta Express

Në një dalje për mediat nënkryetari demokrat i Kuvendit, Edi Paloka tha se prokuroria ka falsifikuar provat në lidhje me arrestimin e 23 kuksianëve pas protestës në rrugën e Kombit. Sipas Palokës ata janë...

Paloka: Nuk ka qetësi për Edi Ramën, pa lirimin e kuksianëve

para 11 muajve - Mapo

Kreu i grupit parlamentar Edi Paloka tha se “nuk do të ketë qetësi për Edi Ramën, deri në lirimin e kuksianëve që mbahen në burg”. Pas mbledhjes së grupit, ai komentoi dhe deklaratën e ministrit të Brendshëm...

Paloka publikon videon: Ja si u rrëmbyen kuksianët në mes të natës

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka përmes një konference për shtyp pas mbledhjes së grupit të Partisë Demokratike publikoi një video, që tregon momente nga arrestimi i protestuesve për...

Basha: Ja videoja ime që vërteton rrëmbimin e kuksianëve, tani duhet një reagim popullor

para 11 muajve - Gazeta Tema

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar një video e cila sipas tij vërteton rrëmbimin e qytetarëve kuksianë në mes të natës. Këto arrestime Basha i cilëson si një krim shtetëror i kryer me...

Basha: Prokuroria falsifikoi orën e arrestimit, si u rrëmbyen kuksianët në mes të natës

para 11 muajve - NOA

Kryetari i Partisë Demokartike, Lulzim Basha ka publikuar ditën e sotme një video ku tregohen pamjet që vërtetojnë rrëmbimin e qytetarëve kuksianë në mes të natës dhe sipas tij dëshmojnë se arrestimet...

Paloka: Nuk ka qetësi për Edi Ramën, pa lirimin e kuksianëve

para 11 muajve - Lajmi.net

Kreu i grupit parlamentar Edi Paloka tha se “nuk do të ketë qetësi për Edi Ramën, deri në lirimin e kuksianëve që mbahen në burg”. Pas mbledhjes së grupit, ai komentoi dhe deklaratën e ministrit të Brendshëm...

Del videoja, kuksianët u morën në mes të natës

para 11 muajve - Albeu

Pavarësisht se në procesverbalet e ndalimit thuhej se kuksianët që protestuan në Kalimash u morën në orët e para të paradites, e vërteta është ndryshe. Partia Demokratike ka publikuar një video , në të...

Basha: Ja video që vërteton rrëmbimin e kuksianëve, tani duhet një reagim popullor

para 11 muajve - Gazeta Tema

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar një video e cila sipas tij vërtetojnë sipas tij rrëmbimin e qytetarëve kuksianë në mes të natës. Këto arrestime Basha i cilëson si një krim shtetëror...

Edi Paloka kërcenon Ramën për “ditë të zeza”: Nuk ka qetësi pa lirimin e kuksianëve

para 11 muajve - Gazeta Tema

Nënkryetari i Kuvendit Edi Paloka ka kërcenuar haptas kryeministrin Edi Rama ku nënvizon se nuk do të ketë qetësi për të. Teksa komenton mbledhjen e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, deputeti demokrat...

PD publikon videon: Ja si u rrëmbyen kuksianët në mes të natës

para 11 muajve - Mapo

Partia Demokratike publikoi disa pamje, që sipas saj tregojnë se protestuesit kuksianë janë arrestuar natën. Pamjet u publikuan në një konferencë për shtyp nga nënkryetari Edi Paloka, por edhe në faqen...

Basha shpërthen ndaj Ramës: Ky është krim shtetëror

para 11 muajve - Gazeta Express

Kreu i PD-së Lulzim Basha, duke publikuar disa pamje nga arrestimi i kuksianëve disa javë më parë, ka shpërthyer në akuza ndaj policisë dhe prokurorisë. Kryedemokrati thotë se arrestimi i tyre është bërë...

Basha nxjerr videon: Krim shtetëror, si u arrestuan kuksianët në mes të natës

para 11 muajve - Java News

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas publikimit të një videoje ku tregohen momentet e shoqërimit të protestuesve në Kukës. Referuar pamjeve filmike, Basha shkruan se arresitmi i tyre...

PD kërcënon Ramën: Nuk do kesh qetësi pa liruar kuksianët!

para 11 muajve - Java News

Kreu i grupit parlamentar Edi Paloka tha se “nuk do të ketë qetësi për Edi Ramën, deri në lirimin e kuksianëve që mbahen në burg”. Pas mbledhjes së grupit, ai komentoi dhe deklaratën e ministrit të Brendshëm...

Kështu u arrestuan personat që dogjën pikën e pakesës në Rrugën e Kombit

para 11 muajve - Shenja

Kreu i Partisë Dekokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha ka shpërndarë në profilin e tij në rrjetet sociale videon se si janë arrestuar personat e akuzuar për djegien e pikës së pagesave në Rrugën e Kombit....

Basha thirrje për reagim popullor

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas publikimit të pamjeve ku duket arrestimi i një prej protestuesve kuksianë të arrestuar pas protestës në “Rrugën e Kombit”. Basha thotë se rrëmbimi...

Paloka publikon videon: Ja si u rrëmbyen kuksianët në mes të natës

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka përmes një konference për shtyp pas mbledhjes së grupit të Partisë Demokratike publikoi një video, që tregon momente nga arrestimi i protestuesve për taksën në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK