http://kariera.mk

Zaev ia kujton Ivanovit Ligjin për përdorimin e gjuhëve

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 16 prill - Kryeministri Zoran Zaev i ka bërë apel edhe një herë presidentit Ivanov që ta nënshkruajë Ligjin për Gjuhët. “Ligji tre herë është votuar në Kuvend, dhe me këtë po degradohet dhe shkatërrohet...

Zaev apel Ivanovit që të nënshkruajë Ligjin për Gjuhët

para 11 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev i ka bërë apel edhe një herë presidentit Ivanov që ta nënshkruajë Ligjin për Gjuhët. “Ligji tre herë është votuar në Kuvend, dhe me këtë po degradohet dheshkatërrohet...

Zaev apel Ivanovit që të nënshkruajë Ligjin për Gjuhët

para 11 muajve - Klan

Kryeministri Zoran Zaev i ka bërë apel edhe një herë presidentit Ivanov që ta nënshkruajë Ligjin për Gjuhët. “Ligji tre herë është votuar në Kuvend, dhe me këtë po degradohet dhe shkatërrohet funksioni...

Zaev apel Ivanovit që të nënshkruajë Ligjin për Gjuhët

para 11 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev i ka bërë apel edhe një herë presidentit Ivanov që ta nënshkruajë Ligjin për Gjuhët. “Ligji tre herë është votuar në Kuvend, dhe me këtë po degradohet dheshkatërrohet...

Zaev ia kujton Ivanovit Ligjin për përdorimin e gjuhës shqipe

para 11 muajve - Aktuale

Kryeministri Zoran Zaev i ka bërë apel edhe një herë presidentit Ivanov që ta nënshkruajë Ligjin për Gjuhët. “Ligji tre herë është votuar në Kuvend, dhe me këtë po degradohet dhe shkatërrohet funksioni...

Zaev del kundër Osmanit për shqipen

para 11 muajve - Ina

Kryeministri Zoran Zaev ka dalë kundër zv/kryeministrit Bujar Osmani për Ligjin e gjuhëve. Pas ultimatumit që Osmani i’a dha presidentit Ivanov se nëse për disa ditë nuk do ta nënshkruajë Ligjin për gjuhët...

Kryeministri Zaev ia kujton Ivanovit Ligjin për përdorimin e gjuhës shqipe

para 11 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Zoran Zaev i ka bërë apel edhe një herë presidentit Ivanov që ta nënshkruajë Ligjin për Gjuhët. “Ligji tre herë është votuar në Kuvend, dhe me këtë po degradohet dhe shkatërrohet funksioni...

Zaev ia kujton Ivanovit Ligjin për përdorimin e gjuhës shqipe

para 11 muajve - Ina

Kryeministri Zoran Zaev i ka bërë apel edhe një herë presidentit Ivanov që ta nënshkruajë Ligjin për Gjuhët. “Ligji tre herë është votuar në Kuvend, dhe me këtë po degradohet dhe shkatërrohet funksioni...

Zaev del kundër Osmanit për shqipen

para 11 muajve - Albeu

Kryeministri Zoran Zaev ka dalë kundër zv/kryeministrit Bujar Osmani për Ligjin e gjuhëve. Pas ultimatumit që Osmani i'a dha presidentit Ivanov se nëse për disa ditë nuk do ta nënshkruajë Ligjin për gjuhët...

Zaev del kundër zv.kryeministrit Bujar Osmani

para 11 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Zoran Zaev ka dalë kundër zv/kryeministrit Bujar Osmani për Ligjin e gjuhëve. Pas ultimatumit që Osmani ia dha presidentit Ivanov se nëse për disa ditë nuk do ta nënshkruajë Ligjin për gjuhët...

Zaev: Me Ligjin për Gjuhët, të përmbyllim temat ndëretnike

para 11 muajve - Shenja

Nëse Ligji për Gjuhët hyn në fuqi do të shohin se nuk ka dhimbje në të, por do të hiqet ngarkesa në planin ndëretnik që ekziston në shtet që nga pavarësia e saj. Kështu ka deklaruar Kryeministri Zoran...

Zaev ia kujton Ivanovit Ligjin për përdorimin e gjuhës shqipe

para 11 muajve - Tetova Sot

Kryeministri Zoran Zaev i ka bërë apel edhe një herë presidentit Ivanov që ta nënshkruajë Ligjin për Gjuhët. “Ligji tre herë është votuar në Kuvend, dhe me këtë po degradohet dhe shkatërrohet funksioni...

Zaev: As në videot e as në bisedat nuk ka prova se kam kërkuar mito

para 11 muajve - Almakos

Pa prezencën e opinionit në Gjykatën Penale u mbajt seanca e radhës për rastin “Mitmarrja”, në të cilën i akuzuar është kryeministri Zoran Zaev. Në seancë sot u dëgjuan dëgjuan të gjitha bisedat e siguruar...

Zoran Zaev “kundërshton” Bujar Osmanin: Disa punë nuk zgjidhen me afate!

para 11 muajve - Almakos

Kryeministri Zoran Zaev ka dalë kundër zv/kryeministrit Bujar Osmani për Ligjin e gjuhëve. Pas ultimatumit që Osmani ia dha presidentit Ivanov se nëse për disa ditë nuk do ta nënshkruajë Ligjin për gjuhët...

Zaev përsëri apel Ivanovit që të nënshkruajë Ligjin për Gjuhët

para 11 muajve - Nezavisen

Kryeministri Zoran Zaev edhe një herë i ka bërë thirrje  presidentit të shtetit Gjorgje Ivanov që ta nënshkruajë Ligjin për Gjuhët. “Ligji tre herë është votuar në Kuvend, dhe me këtë po degradohet dhe...

Zaev ia kujton Ivanovit Ligjin për përdorimin e gjuhës shqipe

para 11 muajve - Almakos

Kryeministri Zoran Zaev i ka bërë apel edhe një herë presidentit Ivanov që ta nënshkruajë Ligjin për Gjuhët. “Ligji tre herë është votuar në Kuvend, dhe me këtë po degradohet dhe shkatërrohet funksioni...

Zaev i bën thirrje sërish Ivanovit që ta nënshkruajë Ligjin për Gjuhët

para 11 muajve - Shenja

Kryeministri Zoran Zaev i ka bërë apel edhe një herë presidentit Ivanov që ta nënshkruajë Ligjin për Gjuhët. “Ligji tre herë është votuar në Kuvend, dhe me këtë po degradohet dhe shkatërrohet funksioni...

Zaev ia tregon vendin Bujar Osmanit, i thotë të mos japë afate kokë më vete!

para 11 muajve - Fol

Kryeministri Zoran Zaev ka dalë kundër zv/kryeministrit Bujar Osmani për Ligjin e gjuhëve. Pas ultimatumit që Osmani ia dha presidentit Ivanov se nëse për disa ditë nuk do ta nënshkruajë Ligjin për gjuhët...

Zaev del kundër Osmanit për shqipen

para 11 muajve - Nezavisen

Kryeministri Zoran Zaev ka dalë kundër zv/kryeministrit Bujar Osmani për Ligjin e gjuhëve. Pas ultimatumit që Osmani i'a dha presidentit Ivanov se nëse për disa ditë nuk do ta nënshkruajë Ligjin për gjuhët...

Vula e Gjykatës Kushtetuese më e vlefshme se nënshkrimi i Ivanovit?

para 11 muajve - Nezavisen

Ligji për gjuhët ngelet në labirintet juridik, por Gjykatësi kushtetues mendon se vula e gjykatës kushtetuese është më e vlefshme se nënshkrimi i kryetarit Gjorgje Ivanov dhe se në fakt vula zavendëson...

A po e pret ligjin e gjuhëve fati i ligjit të ‘branitellave’?

para 12 muajve - Portalb

Zvarritja dhe vendimi i presidentit Gjorge Ivanov që të mos e dekretojë ligjin për përdorimin e gjuhëve , ka hapur mjaft pyetje rreth hyrjes në fuqi të të njejtit. Shtrohet pyetja se a mund të humb edhe...

A po e pret ligjin e gjuhëve fati i ligjit të ‘branitellave’?

para 12 muajve - Nezavisen

Zvarritja dhe vendimi i presidentit Gjorge Ivanov që të mos e dekretojë ligjin për përdorimin e gjuhëve, ka hapur mjaft pyetje rreth hyrjes në fuqi të të njejtit. Shtrohet pyetja se a mund të humb edhe...

Osmani shuplakë Gjorgje Ivanovit

para 12 muajve - Albeu

Bujar Osmani akuzoi presidentin Gjorgje Ivanov se është duke e shkelur në mënyrë flagrante Kushtetutën. “Ivanov e kishte shansin e fundit në muajt e fundit nga mandati i tij që të le gjurmën më të vogël...

Osmani ‘shuplakë’ Gjorgje Ivanovit

para 12 muajve - Aktuale

Bujar Osmani akuzoi presidentin Gjorgje Ivanov se është duke e shkelur në mënyrë flagrante Kushtetutën. “Ivanov e kishte shansin e fundit në muajt e fundit nga mandati i tij që të le gjurmën më të vogël...

Osmani: Ivanov në mënyrë më flagrante po e shkel kushtetutën

para 12 muajve - MRT

Zëvendëskryeministri për çështje evropiane Bujar Osmani akuzoi presidentin Gjorgje Ivanov.... Zëvendëskryeministri për çështje evropiane Bujar Osmani akuzoi presidentin Gjorgje Ivanov se është duke e shkelur...

Osmani: Ivanovi po e shkel Kushtetutën

para 12 muajve - RTV 21

Osmani: Ligji për gjuhët i kidnapuar Tre herë shumica parlamentare votoi pro ligjit për përdorimin e gjuhëve në Maqedoni. Dy herë me 69 dhe njëherë me 64 vota, megjithatë procesi ka ngecur për shkak të...

Osmani ‘shuplakë’ Gjorgje Ivanovit

para 12 muajve - Tetova Sot

Bujar Osmani akuzoi presidentin Gjorgje Ivanov se është duke e shkelur në mënyrë flagrante Kushtetutën. “Ivanov e kishte shansin e fundit në muajt e fundit nga mandati i tij që të le gjurmën më të vogël...

Osmani ‘shuplakë’ Gjorgje Ivanovit

para 12 muajve - Fol

Bujar Osmani akuzoi presidentin Gjorgje Ivanov se është duke e shkelur në mënyrë flagrante Kushtetutën. “Ivanov e kishte shansin e fundit në muajt e fundit nga mandati i tij që të le gjurmën më të vogël...

Osmani: Ivanov në mënyrë më flagrante po e shkel kushtetutën

para 12 muajve - Fakti Ditor

Zëvendëskryeministri për çështje evropiane Bujar Osmani akuzoi presidentin Gjorgje Ivanov…. Zëvendëskryeministri për çështje evropiane Bujar Osmani akuzoi presidentin Gjorgje Ivanov se është duke e shkelur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK