http://kariera.mk

Lufta tregtare temë kryesore në takimin pranveror të Fondit Monetar dhe Bankës Botërore

para 11 muajve - Telegrafi

Nga Siria te mediet sociale, udhëheqësit e botës kanë shumë çështje urgjente për të diskutuar gjatë mbledhjeve të tyre ndërkombëtare. Por mendohet se kërcënimi për ekonominë botërore nga mosmarrëveshja...

Deputetet e LDK-së pjesë e konferencës së FMN-së dhe BB-së

para 11 muajve - Klan Kosova

Deputetet e Grupit Parlamentar të LDK-së, Vjosa Osmani dhe Doruntinë Maloku, po marrin pjesë në takimin vjetor të Konferencës Globale Parlamentare të Fondit Monetar Ndërkombëtar dhe Bankës Botërore, e...

Guvernatori Mehmeti merr pjesë në takimet pranverore të Fondit Monetar dhe Bankës Botërore

para 11 muajve - Telegrafi

Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës (BQK), Fehmi Mehmeti, do të marrë pjesë në takimet e rregullta pranverore vjetore të Fondit Monetar Ndërkombëtar (FMN) dhe të Bankës Botërore (BB), të cilat do...

Deputetet Osmani e Maloku, pjesë e Konferencës Globale Parlamentare të Fondit Monetar Ndërkombëtar dhe Bankës Botërore

para 11 muajve - GazetaBlic

Deputetet e Grupit Parlamentar të LDK-së, Vjosa Osmani dhe Doruntinë Maloku  po marrin pjesë në Konferencën Globale Parlamentare të Fondit Monetar Ndërkombëtar dhe Bankës Botërore, njofton Gazeta Blic....

LDK pjesëmarrëse në Konferencën Globale Parlamentare të Fondit Monetar

para 11 muajve - Koha.net

Deputetet e Grupit Parlamentar të LDK-së, Vjosa Osmani dhe Doruntinë Maloku, po marrin pjesë në takimin vjetor të Konferencës Globale Parlamentare të Fondit Monetar Ndërkombëtar dhe Bankës Botërore, e...

Vjosa Osmani e Doruntinë Maloku në Konferencën Globale Parlamentare në Uashington

para 11 muajve - Bota Press

Deputet Vjosa Osmani dhe Doruntinë Maloku po marrin pjesë në Konferencën Globale Parlamentare të Fondit Monetar Ndërkombëtar dhe Bankës Botërore Deputetet e Grupit Parlamentar të LDK-së, znj. Vjosa Osmani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK