http://kariera.mk

Stoltenberg mesazh nga Turqia: Bombardimet në Siri e vetmja zgjedhje për Perëndimin

para 11 muajve - BalkanWeb

ANKARA – Rusia ka penguar vazhdimisht një hetim të pavarur të Kombeve të Bashkuara mbi armët kimike në Siri, duke mos i lënë anëtarëve të NATO-s “zgjedhje tjetër përveç se të veprojnë siç vepruan”, deklaroi...

“NATO mbështet transparencën e Turqisë mbi operacionin në Siri”

para 11 muajve - Zhurnal

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka deklaruar se NATO përshëndet “transparencën” e Turqisë në operacionin e saj kundër-terrorist “Dega e Ullirit”, i cili zhvillohet në Afrin të Sirisë,...

“NATO mbështet transparencën e Turqisë mbi operacionin në Siri”

para 11 muajve - Medial

ANKARA (AA) – Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka deklaruar se NATO përshëndet “transparencën” e Turqisë në operacionin e saj kundër-terrorist “Dega e Ullirit”, i cili zhvillohet në...

Stoltenberg: NATO përshëndet transparencën e Turqisë mbi operacionin në Siri

para 11 muajve - Gazeta e re

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka deklaruar se NATO përshëndet transparencën e Turqisë në operacionin e saj antiterrorist “Dega e Ullirit”, i cili zhvillohet në Afrin të Sirisë. “Ministri...

Stoltenberg: “NATO mbështet transparencën e Turqisë mbi operacionin në Siri”

para 11 muajve - Gazeta e re

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka deklaruar se NATO përshëndet transparencën e Turqisë në operacionin e saj antiterrorist “Dega e Ullirit”, i cili zhvillohet në Afrin të Sirisë. “Ministri...

Stoltenberg: E mirëpresim veprimin transparent të Turqisë në operacionin ‘Dega e Ullirit’

para 11 muajve - Shenja

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg: Unë e mirëpres veprimin transparent të Turqisë në operacionin ‘Dega e Ullirit’, raporton AA. “Asnjë aleat nuk ka vuajtur nga terrorizmi sa Turqia. Prania...

Shefi i NATO-s: Bombardimi i Sirisë është sinjal i qartë për Rusinë dhe Iranin

para 11 muajve - Insajderi

Bombardimi i Sirisë të cilin e kanë kryer SHBA, Franca dhe Britania e Madhe ishte sinjal për Sirinë, Rusinë dhe Iranin, ka thënë sot Jens Stoltenberg. “Operacioni ishte drejtuar në atë që të zvogëlohet...

Stoltenberg vizitë në Turqi, takim me ministrin e Mbrojtjes Canikli

para 11 muajve - Shenja

Ministri turk i Mbrojtjes, Nurettin Canikli, ka pritur në një takim në Ankara sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg, i cili po qëndron për një vizitë zyrtare në Turqi, raporton Anadolu...

Stoltenberg: “Tensionet në Egje nuk janë çështje e NATO-s”

para 11 muajve - Respublica

Sekretarini Përtgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg ndodhet sot në një vizitë zyrtare në Turqi ku siç shprehet ai do të synohet riafirmimi i marrëdhënieve dhe roli strategjik i Ankarasë. Në një konferencë...

Stoltenberg thirrje aleatëve për më shumë mbështetje ndaj Turqisë

para 12 muajve - Portalb

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, duke vënë në dukje se NATO ka një prani serioze në Turqi për ta mbështetur atë, u ka bërë thirrje të gjithë aleatëve të ofrojnë më shumë mbështetje...

NATO kërkon nga aleatët mbështetje më të madhe për Turqinë

para 12 muajve - GazetaBlic

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, duke vënë në dukje se NATO ka një prani serioze në Turqi për ta mbështetur atë, u ka bërë thirrje të gjithë aleatëve të ofrojnë më shumë mbështetje...

Stoltenberg thirrje aleatëve për më shumë mbështetje ndaj Turqisë

para 12 muajve - Klan Kosova

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, duke vënë në dukje se NATO ka një prani serioze në Turqi për ta mbështetur atë, u ka bërë thirrje të gjithë aleatëve të ofrojnë më shumë mbështetje...

Stoltenberg thirrje aleatëve për më shumë mbështetje ndaj Turqisë

para 12 muajve - Medial

BRUKSEL (AA) – Şerife Çetin Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, duke vënë në dukje se NATO ka një prani serioze në Turqi për ta mbështetur atë, u ka bërë thirrje të gjithë aleatëve të...

Stoltenberg thirrje aleatëve për më shumë mbështetje ndaj Turqisë

para 12 muajve - Shenja

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, duke vënë në dukje se NATO ka një prani serioze në Turqi për ta mbështetur atë, u ka bërë thirrje të gjithë aleatëve të ofrojnë më shumë mbështetje...

NATO ofron mbështetjen e plotë për sulmet

para 12 muajve - Klan Kosova

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka deklaruar se aleanca ushtarake “shpreh  mbështetjen e plotë” për sulmet ushtarake që ndodhën natën e kaluar, njofton Klan Kosova. Duke folur në një...

NATO ofron mbështetjen e plotë për sulmet

para 12 muajve - GazetaBlic

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka deklaruar se aleanca ushtarake “shpreh mbështetjen e plotë” për sulmet ushtarake që ndodhën natën e kaluar, njofton Klan Kosova. Duke folur në një...

Çavusoglu: Duhet të shpëtojmë Sirinë nga ky regjim

para 12 muajve - Portalb

Ministri i Jashtëm i Turqisë, Mevlüt Çavuşoğlu, në lidhje me operacionin ndaj regjimit sirian tha se, “Është një ndërhyrje ndaj një regjimi i cili përdor armë kimike. Duhet të ishte intervenuar deri tani”,...

Çavuşoğlu: Duhet të shpëtojmë Sirinë nga ky regjim

para 12 muajve - Almakos

Ministri i Jashtëm i Turqisë, Mevlüt Çavuşoğlu, në lidhje me operacionin ndaj regjimit sirian tha se, “Është një ndërhyrje ndaj një regjimi i cili përdor armë kimike. Duhet të ishte intervenuar deri tani”,...

Cili është qëndrimi i Turqisë lidhur me sulmin e SHBA-ve ndaj Sirisë

para 12 muajve - Insajderi

Ministri i Jashtëm i Turqisë, Mevlut Çavusoglu, e ka konsideruar të duhur ndërhyrjen e SHBA-së, Francës dhe Britanisë së Madhe ndaj regjimit të Bashar Al-Assadit, madje ai ka thënë se kjo ndërhyrje ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK