http://kariera.mk

Kuvendi nuk miraton emrat e ri të Agjencisë së Akreditimit

para 11 muajve - RTV 21

Nuk miratohen emrat e ri që janë propozuar nga Qeveria Kuvendi i Kosovës nuk i ka miratuar emrat për anëtarë të Këshillit Shtetëror për Cilësi pasi që kishte mungesë kuorumi. Para se të hidhej në votim...

Kuvendi nuk arrin të miratoi emrat e ri të Agjencisë së Akreditimit

para 11 muajve - Telegrafi

Kuvendi i Kosovës nuk arritur të miratoi emrat e ri që janë propozuar nga qeveria për Këshillin Shtetëror të Cilësisë së Arsimit. Në seancën plenare e cila është duke vazhduar, në momentin e hedhjes në...

Kuvendi nuk miraton emrat e ri të Agjencisë së Akreditimit

para 11 muajve - Lajmi.net

Kuvendi i Kosovës nuk ka miratuar emrat e ri që janë propozuar nga qeveria për Këshillin Shtetëror të Cilësisë së Arsimit. Në votim madje nuk pati as kuorum, ku votuan vetëm 48 deputetë. Në votimin për...

Dërgohen në Kuvend emrat e ri për Këshillin Shtetëror të Cilësisë

para 11 muajve - GazetaBlic

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyçi në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës ka bërë të ditur që është paraqitur lista prej nëntë anëtarëve të ri të Këshillit Shtetëror të Cilësisë...

Dërgohen në Kuvend emrat e ri për Këshillin Shtetëror të Cilësisë

para 11 muajve - Lajmi.net

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyçi në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës ka bërë të ditur që është paraqitur lista prej nëntë anëtarëve të ri të Këshillit Shtetëror të Cilësisë...

Kuvendi nuk miratoi emrat e ri të Agjencisë së Akreditimit

para 11 muajve - Sovrani

Kuvendi i Republikës së Kosovës nuk miratoi emrat e ri që u propozuan nga qeveria për Këshillin Shtetëror të Cilësisë së Arsimit. Njëra ndër arsyet është edhe mungesa e kuorumit sepse gjatë seancës të...

Kuvendi nuk ratifikon emrat për anëtarë të KSHC

para 11 muajve - KosovaPress

Para se të hidhej në votim ratifikimi i këtyre emrave, ministri i Arsimit Shyqyri Bytyqi ka arsyetuar vendimin e tij duke thënë se   pas përfundimit  të afatit të publikimit dhe shpalljes publike për thirrje...

Ministri i Arsimit solli emrat e përzgjedhur të Këshillit Shtetëror të Cilësisë në Kuvend

para 11 muajve - Sovrani

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi gjatë seancës së sotme tregoi edhe mënyrën e përzgjedhjes së kandidatëve për Këshill Shtetëror të Cilësisë së Arsimit në Agjencinë e Akreditimit...

Me dyer të mbyllura Bytyqi raportoi për shkarkimet në Agjencinë e Akreditimit

para 11 muajve - Koha.net

Me dyer të mbyllura dhe larg syrit të mediave ka raportuar 3 ditë më parë ministri Shyqiri Bytyqi në Komisionin parlamentar për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi...

Me dyer të mbyllura Bytyqi raportoi për shkarkimet në Agjencinë e Akreditimit

para 11 muajve - Infokusi

Me dyer të mbyllura dhe larg syrit të mediave ka raportuar 3 ditë më parë ministri Shyqiri Bytyqi në Komisionin parlamentar për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK