http://kariera.mk

Hahn: Nuk hapen negociatat pa peshq të mëdhenj

para 8 muajve - Klan Kosova

Pa peshq të mëdhenj, mund të ndërpriten negociatat… Ky është paralajmërimi i komisionerit për Zgjerimin e Bashkimit Evropian, Johannes Hahn. Në një intervistë për të përditshmen gjermane Stuttgarter-Zeitung,...

Hahn: Nuk hapen negociatat pa peshq të mëdhenj

para 8 muajve - GazetaBlic

Pa peshq të mëdhenj, mund të ndërpriten negociatat… Ky është paralajmërimi i komisionerit për Zgjerimin e Bashkimit Evropian, Johannes Hahn. Në një intervistë për të përditshmen gjermane Stuttgarter-Zeitung,...

Hapja e negociatave, thirrja e komisionerit Hahn për Shqipërinë: Kapni “peshqit e mëdhenj”

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Në një intervistë për median ‘Stuttgarter Zeitung’ Komisioneri për negociata të zgjerimit Johannes Hahn ka folur ndër të tjera edhe për rekomandimin e KE për hapjen e negociatave. Hahn tha se duhet...

Hahn u drejtohet vendeve skeptike: Hapni negociatat për Shqipërinë

para 8 muajve - Sot News

Komisioneri Europian për Zgjerimin, Johannes Hahn, u kërkon anëtarëve skeptikë të Bashkimit Europian të mbështesin hapjen e negociatave të anëtarësimit për Shqipërinë dhe Maqedoninë. Në një intervistë...

Mesazhi i Hahn për Shqipërinë: Kapni “peshqit e mëdhenj” ose harroni integrimin në BE

para 8 muajve - Gazeta Express

Komisioneri Europian për Zgjerimin, Johannes Hahn i ka bërë një thirrje të qartë Shqipërisë që nëse kërkon me të vërtetë hapjen e negociatave dhe anëtarësimin e plotë në BE, atëherë do duhet të nisë puna...

Paralajmërimi i Hahn: Pa peshq të mëdhenj, nuk hapen negociatat

para 8 muajve - Mapo

Pa peshq të mëdhenj, mund të ndërpriten negociatat… Ky është paralajmërimi i komisionerit për Zgjerimin e Bashkimit Evropian, Johannes Hahn. Në një intervistë për të përditshmen gjermane Stuttgarter-Zeitung,...

Hahn i drejtohet Shqipërisë: Burgosni "peshqit e mëdhenj" ose harroni integrimin në BE

para 8 muajve - Nezavisen

Në një intervistë për të përditshmen gjermane Stuttgarter-Zeitung, komisioneri Hahn, tha se nëse nuk do të ketë arrestime të atyre që i quan peshq të mëdhenj, BE mund edhe të ndërpresë procesin e negociatave...

Hahn: Shqipëria të mos kursejë ‘peshqit e mëdhenj’ ose të harrojë negociatat

para 8 muajve - Java News

Komisioneri Europian për Zgjerimin, Johannes Hahn ka kërkuar nga Shqipëria rezultate konkrete për goditjen e krimit të organizuar dhe çuarjen para drejtësisë të “peshqve të mëdhenj”. Ai ka deklaruar se...

Mesazhi i Hahn: Kapni “peshqit e mëdhenj” ose harroni integrimin në BE

para 8 muajve - AlbPress

Share This Tags Komisioneri Europian për Zgjerimin, Johannes Hahn i ka bërë një thirrje të qartë Shqipërisë që nëse kërkon me të vërtetë hapjen e negociatave dhe anëtarësimin e plotë në BE, atëherë do...

Paralajmërimi i Hahn: Pa peshq të mëdhenj, rrezikohen negociatat

para 8 muajve - GazetaBlic

Pa peshq të mëdhenj, mund të ndërpriten negociatat… Ky është paralajmërimi i komisionerit për Zgjerimin e Bashkimit Evropian, Johannes Hahn. Në një intervistë për të përditshmen gjermane Stuttgarter-Zeitung,...

Hahn: Rekomandimi për Maqedoninë dhe Shqipërinë nuk ishte i nxituar

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 16 maj - Komisioneri Europian për Zgjerimin Johannes Hahn ka bërë thirrje për një perspektivë të qartë të anëtarësimit për vendet e Ballkanit Perëndimor. Eurokomisioneri është shprehur se rekomandimi...

Han: Rekomandimi për Maqedoninë dhe Shqipërinë nuk ishte i nxituar

para 8 muajve - Alsat-M

Komisioneri Europian për Zgjerimin Johannes Hahn ka bërë thirrje për një perspektivë të qartë të anëtarësimit për vendet e Ballkanit Perëndimor. Eurokomisioneri është shprehur se rekomandimi për çeljen...

Paralajmërimi i Hahn: Pa peshq të mëdhenj, rrezikohen negociatat

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Pa peshq të mëdhenj, mund të ndërpriten negociatat… Ky është paralajmërimi i komisionerit për Zgjerimin e Bashkimit Evropian, Johannes Hahn. Në një intervistë për të përditshmen gjermane Stuttgarter-Zeitung,...

Hahn përsërit, rekomandimi për Maqedoninë e Shqipërinë nuk ishte i nxituar

para 8 muajve - Koha.net

Komisioneri Europian për Zgjerimin Johannes Hahn ka bërë thirrje për një perspektivë të qartë të anëtarësimit për vendet e Ballkanit Perëndimor. Eurokomisioneri është shprehur se rekomandimi për çeljen...

Hahn: Rekomandimi për Maqedoninë dhe Shqipërinë nuk ishte i nxituar

para 8 muajve - Tetova Sot

Komisioneri Europian për Zgjerimin Johannes Hahn ka bërë thirrje për një perspektivë të qartë të anëtarësimit për vendet e Ballkanit Perëndimor. Eurokomisioneri është shprehur se rekomandimi për çeljen...

Berlin: Diskutim për Shqipërinë në Bundestag

para 8 muajve - Lajmi.net

Në një tryezë të rrumbullakët në ambientet e Parlamentit Gjerman u debatua rreth hapjes së negociatave me Shqipërinë. Debati nxorri në pah dallimet mes partive të koalicionit qeverisës. Po të qe për socialdemokratin...

Komisioneri Hahn i prerë: Arrestoni "peshqit e mëdhenj" ose mund të ndërpresim hapjen e negociatave

para 8 muajve - Zhurnal

Tiranë, 16 maj - Komisioneri për Zgjerimin në Bashkimin Europian, Johanes Hahn, është treguar skeptik për hapjen e e negociatave me Shqipërinë. Në një intervistë të dhënë për median gjermane “Stuttgarter-Zeintung”,...

Mesazhi i Hahn për Shqipërinë: Kapni “peshqit e mëdhenj” ose harroni integrimin në BE

para 8 muajve - Sovrani

Komisioneri Europian për Zgjerimin, Johannes Hahn i ka bërë një thirrje të qartë Shqipërisë që nëse kërkon me të vërtetë hapjen e negociatave dhe anëtarësimin e plotë në BE, atëherë do duhet të nisë puna...

Hahn mesazh “Bombë” për Shqipërinë: Po s’u arrestuan peshqit e mëdhenj, ndërpresim negociatat

para 8 muajve - Sot News

Komisioneri për Zgjerimin në Bashkimin Europian, Johanes Hahn jep mesazhin e qartë e të prerë për Shqipërinë e cila pret “Ok” për çeljen e negociatave nga vendet anëtare të BE. Hahn shprehet mirëkuptues...

Komisioneri Hahn i prerë: Arrestoni ‘peshqit e mëdhenj’ ose mund të ndërpresim hapjen e negociatave

para 8 muajve - Mapo

Komisioneri për Zgjerimin në Bashkimin Europian, Johanes Hahn, është treguar skeptik për hapjen e e negociatave me Shqipërinë. Në një intervistë të dhënë për median gjermane “Stuttgarter-Zeintung”, Johanes...

Përplasje në Bundestag për…Shqipërinë

para 8 muajve - Gazeta Express

Në një tryezë të rrumbullakët në ambientet e Parlamentit Gjerman u debatua rreth hapjes së negociatave me Shqipërinë. Debati nxorri në pah dallimet mes partive të koalicionit qeverisës. Po të qe për socialdemokratin...

Lajm i mirë nga Bundestagu për negociatat, kundërshtarët janë pakicë

para 8 muajve - Zhurnal

Tiranë, 16 maj - Në një tryezë të rrumbullakët në ambientet e Parlamentit Gjerman u debatua rreth hapjes së negociatave me Shqipërinë. Debati nxorri në pah dallimet mes partive të koalicionit qeverisës....

Berlin: Diskutim për Shqipërinë në Bundestag

para 8 muajve - Mapo

Në një tryezë të rrumbullakët në ambientet e Parlamentit Gjerman u debatua rreth hapjes së negociatave me Shqipërinë. Debati nxorri në pah dallimet mes partive të koalicionit qeverisës. Po të qe për socialdemokratin...

Debate në Bundestag për hapjen e negociatave me Shqipërinë

para 8 muajve - Ina

Në një tryezë të rrumbullakët në ambientet e Parlamentit Gjerman u debatua rreth hapjes së negociatave me Shqipërinë. Debati nxorri në pah dallimet mes partive të koalicionit qeverisës. Po të qe për socialdemokratin...

Johanes Hahn kërkon “kokën” e “peshqve të mëdhenj”: Nëse nuk ka arrestime politikanësh, mund të ndërpresim procesin e negociatave

para 8 muajve - Gazeta Tema

Komisioneri për Zgjerimin në Bashkimin Europian, Johanes Hahn, kërkon arrestimin e “peshqve të mëdhenj”. Në një intervistë të dhënë për median gjermane “Stuttgarter-Zeintung”, Johanes Hahn deklaroi se...

Hahn: Rekomandimi për Shqipërinë dhe Maqedoninë s’ishte i nxituar

para 8 muajve - KosovaPress

Eurokomisioneri është shprehur se rekomandimi për hapjen e bisedimeve me Maqedoninë dhe Shqipërinë nuk është i nxituar, pasi vendet do të arrijnë progresin e nevojshëm gjatë procesit të anëtarësimit. Në...

DEBATI/ Diskutim për Shqipërinë në Bundestag: Përveç një deputeti gjerman, të gjithë të tjerët janë dakord për hapjen e negociatave

para 8 muajve - Gazeta Tema

Nga Anila Shuka Po të qe për socialdemokratin Michael Roth, ministrin e Shtetit për Çështje Evropiane, pranë Ministrisë së Punëve të Jashtme  të Gjermanisë, negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë duhet...

Lajm i mirë nga Bundestagu për negociatat, kundërshtarët janë pakicë

para 8 muajve - Albeu

Në një tryezë të rrumbullakët në ambientet e Parlamentit Gjerman u debatua rreth hapjes së negociatave me Shqipërinë. Debati nxorri në pah dallimet mes partive të koalicionit qeverisës. Po të qe për socialdemokratin...

Gjermania tryezë për Shqipërinë: Nëse negociatat s’hapen tani, do ketë një periudhë të gjatë pauze

para 8 muajve - NOA

Në një tryezë të rrumbullakët në ambientet e Parlamentit Gjerman u debatua rreth hapjes së negociatave me Shqipërinë. Debati nxori në pah dallimet mes partive të koalicionit qeverisës. Po të qe për socialdemokratin...

Kërcënon Johanes Hahn: Nëse nuk ka arrestime politikanësh, do të ndërpresim procesin e negociatave

para 8 muajve - Sot News

Komisioneri për Zgjerimin në Bashkimin Europian, Johanes Hahn ka kërcënuar dje Shqipërinë në lidhje me çështjen e hapjes së negociatave. Në një intervistë të dhënë për median gjermane “Stuttgarter-zeintung”,...

Berlin, diskutim për Shqipërinë në Bundestag

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Në një tryezë të rrumbullakët në ambientet e Parlamentit Gjerman u debatua rreth hapjes së negociatave me Shqipërinë. Debati nxori në pah dallimet mes partive të koalicionit qeverisës. Po të qe për socialdemokratin...

Hahn: Rekomandimi për Shqipërinë dhe Maqedoninë nuk ishte i nxituar

para 8 muajve - Illyria

Shtutgart (Gjermani), 16 maj 2018 – Në prag të samitit të Sofjes mes Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor, Komisioneri Europian për Zgjerimin, Johannes Hahn, ka bërë thirrje për një perspektivë...

Hahn i prerë me Shqipërinë: Arrestoni politikanë, ose “lamtumirë” negociatave

para 8 muajve - Java News

Komisioneri për Zgjerimin në Bashkimin Europian, Johanes Hahn, kërkon arrestimin e “peshqve të mëdhenj”. Në një intervistë të dhënë për median gjermane “Stuttgarter-Zeintung”, Johanes Hahn deklaroi se...

Komisioneri Hahn i prerë: Arrestoni ‘peshqit e mëdhenj’ ose mund të ndërpresim hapjen e negociatave

para 8 muajve - Nezavisen

Komisioneri për Zgjerimin në Bashkimin Europian, Johanes Hahn, është treguar skeptik për hapjen e e negociatave me Shqipërinë. Në një intervistë të dhënë për median gjermane “Stuttgarter-Zeintung”, Johanes...

Berlin: Diskutim për Shqipërinë në Bundestag

para 8 muajve - 24 ore

Po të qe për socialdemokratin Michael Roth, ministrin e Shtetit për Çështje Evropiane, pranë Ministrisë së Punëve të Jashtme  të Gjermanisë, negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë duhet të çelen sa më...

Përplasje në Bundestag për Shqipërinë

para 8 muajve - Sovrani

Në një tryezë të rrumbullakët në ambientet e Parlamentit Gjerman u debatua rreth hapjes së negociatave me Shqipërinë. Debati nxorri në pah dallimet mes partive të koalicionit qeverisës. Po të qe për socialdemokratin...

Diskutohet për Shqipërinë në Bundestagun gjerman

para 8 muajve - Insajderi

Në një tryezë të rrumbullakët në ambientet e Parlamentit Gjerman u debatua rreth hapjes së negociatave me Shqipërinë. Debati nxorri në pah dallimet mes partive të koalicionit qeverisës. Po të qe për socialdemokratin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK