http://kariera.mk

Arrestohet pasi denoncoi të zhdukur shokun

para 8 muajve - GazetaBlic

Një 30-vjeçar është arrestuar nga Policia e Kurbinit, si i dyshuar për vrasjen e një bashkëmoshatari të tij me inicialet F.F. Aleksandër Fadili, banues në rrethin e Peqinit në Shqipëri, denoncoi në polici...

Arrestohet pasi denoncoi të zhdukur shokun

para 8 muajve - RTV 21

Një 30-vjeçar është arrestuar nga Policia e Kurbinit, si i dyshuar për vrasjen e një bashkëmoshatari të tij me inicialet F.F Aleksandër Fadili, banues në rrethin e Peqinit në Shqipëri, denoncoi në polici...

Shqipëri, Denoncon zhdukjen e shokut, arrestohet vetë si autor i dyshuar

para 8 muajve - Portalb

Një 30-vjeçar është arrestuar nga Policia e Kurbinit, si i dyshuar për vrasjen e një bashkëmoshatari të tij me inicialet F.F, transmeton Top Channel. Aleksandër Fadili, banues në rrethin e Peqinit denoncoi...

Video/ “Alibia e një vrasje”, mashtrimi publik i Aleksandrit për zhdukjen e shokut

para 8 muajve - Mapo

Aleksandër Fadili u arrestua sot nga Policia e Kurbinit si personi i dyshuar për zhdukjen e shokut të tij Fation Fejzillari më 29 Prill 2018. Në një intervistë të dhënë për gazetarin Spartak Koka në Tvklan.al,...

E denoncoi të zhdukur, policia arreston shokun e tij

para 8 muajve - Gazeta Express

Policia e Lezhës ka vënë në pranga ditën e sotme Aleskandër Fadilin, pasi dyshohet se është autori i zhdukjes së Fatjon Fejzillarit. Edhe pse ishte 30-vjeçari ishte i pari që ka denoncuar në polici, zhdukjen...

Tregtari i perdeve u zhduk pas kredisë, arrestohet shoku si autor i dyshuar

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Shoku i akuzuar për vrasjen me prindërit e 30-vjeçarit Në datën 29 prill në Policinë e Laçit u deklarua i humbur shtetasi Fation Fejzillari nga miku i tij i ngushtë, me të cilin edhe tregtonin së bashku...

Zhdukja e tregtarit të perdeve, policia i vë prangat shokut të tij

para 8 muajve - Mapo

Një tregtar perdesh nga Peqini është zhdukur pa gjurmë që prej datës 29 Prill. Para disa ditësh, nëna e Fatjon Fejzillarit tha se i biri, kishte shkuar në Laç për të shitur perde, ndërsa dyshon se e kanë...

Ky është 30-vjeçari që vrau shokun e ngushtë dhe e denoncoi të zhdukur

para 8 muajve - Albeu

Personi që shikoni në foton më sipër është shtetasi Aleksandër Fadili. Ai denoncoi pak ditë më parë zhdukjen e shokut të tij Fatjon Fejzillari. Por sot është vënë në prangat e Policisë së Kurbinit pasi...

Denoncoi zhdukjen e tregtarit të perdeve, policia arreston shokun e tij

para 8 muajve - BalkanWeb

PEQIN- Denoncoi zhdukjen e shokut të tij, arrestohet 30-vjeçari nga Peqini. Bëhet fjalë për shtetasin Aleksandër Fadili, i cili më 29 prill ishte bashkë me Fatjon Fejzillarin kur ky i fundit humbi pa lenë...

Zbardhet krimi makabër në Laç: I riu vret shokun e ngushtë dhe i zhduk trupin

para 8 muajve - Albeu

Policia e Laçit ka vënë në pranga një të ri pasi akuzohet se ka vrarë dhe zhdukur trupin e shokut të ngushtë. Ngjarja ka ndodhur në Laç ndërsa viktima dhe autori janë nga Peqini, Elbasan . Policia ka bërë...

Denoncoi zhdukjen e tregtarit të perdeve, policia arreston shokun e tij

para 8 muajve - Medial

PEQIN- Denoncoi zhdukjen e shokut të tij, arrestohet 30-vjeçari nga Peqini. Bëhet fjalë për shtetasin Aleksandër Fadili, i cili më 29 prill ishte bashkë me Fatjon Fejzillarin kur ky i fundit humbi pa lenë...

Denoncoi zhdukjen e shokut, arrestohet nga policia si i dyshuar për vrasje

para 8 muajve - Sot News

Pasi shpalli të zhdukur shokun e tij, policia ka arrestuar 30 vjeçarin banues në Peqin, si autor i dyshuar për vrasje. Më 29 prill, ka humbur kontaktet me familjen  shtetasi me iniciale F.F, 30-vjeç, banues...

Vret shokun e ngushtë dhe i zhduk trupin, zbulohet krimi makabër i 30-vjeçarit

para 8 muajve - Albeu

Policia ka vënë në pranga një të ri i cili dyshohet se ka vrarë dhe zhdukur trupin e shokut të ngushtë. Mësohet se në pranga ka rënë shtetasi me iniciale A.F, 30 vjeç, banues në Peqin - Elbasan . "A.F,...

Denoncoi humbjen e shokut, por policia e arrestoi si autor të ngjarjes

para 8 muajve - NOA

Një person është arrestuar nga policia e Kubinit, pasi dyshohet se ka rrëmbyer një person. Në datën 29 prill të këtij viti, Aleksandër Fadili, 30 vjeç, nga Peqini, denoncoi në polici humbjen e shokut të...

Arrestohet pasi denoncoi të zhdukur shokun

para 8 muajve - Bota Press

Një 30-vjeçar është arrestuar nga Policia e Kurbinit, si i dyshuar për vrasjen e një bashkëmoshatari të tij me inicialet F.F. Aleksandër Fadili, banues në rrethin e Peqinit në Shqipëri, denoncoi në polici...

Arrestohet pasi denoncoi të zhdukur shokun

para 8 muajve - KosovaPress

Aleksandër Fadili, banues në rrethin e Peqinit në Shqipëri, denoncoi në polici zhdukjen e shtetasit me inicialet F.F. “Policia u vu menjëherë në lëvizje pas marrjes së dëshmisë së tij dhe pasi hetimeve,...

Denoncoi zhdukjen e shokut, arrestohet si i dyshuar për vrasjen e tij

para 8 muajve - Java News

Një 30-vjeçar është arrestuar nga Policia e Kurbinit, si i dyshuar për vrasjen e një bashkëmoshatari të tij. Aleksandër Fadili, banues në rrethin e Peqinit denoncoi në polici zhdukjen e shtetasit me Fation...

Prej 2 javësh i zhdukur, 30-vjeçari dyshohet se u vra nga shoku i tij

para 8 muajve - Sovrani

Policia e Lezhës ka vënë në pranga ditën e sotme Aleskandër Fadilin, pasi dyshohet se është autori i vrasjes së Fatjon Fejzillarit. 30-vjeçari ka denoncuar në polici zhdukjen e shokut të tij disa javë...

Zbardhet krimi makabër në Laç: I riu vret shokun e ngushtë dhe zhduk trupin

para 8 muajve - Ekonomia Online

Policia e Laçit ka vënë në pranga një të ri pasi akuzohet se ka vrarë dhe zhdukur trupin e shokut të ngushtë. Ngjarja ka ndodhur në Laç ndërsa viktima dhe autori janë nga Peqini, Elbasan. Policia ka bërë...

Arrestohet personi që denoncoi zhdukjen e tregtarit nga Peqini

para 8 muajve - ElbasaniPlus

Fation Fejzillari, rezulton i zhdukur prej dates 29.Prill.2018. Ate e denoncoi te humbur shoku i tij. Tregtari i perdeve nga Peqini humbi kontaktet ne menyrë te papritur pasi kishte marre nje kredi ne...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK