http://kariera.mk

Dëshmojnë dy të akuzuarit në rastin “Monstra”, seanca e radhës më 23 maj

para 8 muajve - Telegrafi

Më shumë se pesë orë ka zgjatur seanca e sotme për rastin “Monstra”, ku dëshmuan të akuzuarit Agim Ismailoviq dhe Fejzi Aziri. Fejzi Aziri në gjykatë është sjellur nga burgu i Shtipit, ku po vuan dënimin...

Rasti “Monstra”, PPS: kemi dëshmi të reja për rastin; Avokatët e të dyja palëve, shpresat te PPS

para 8 muajve - MRT

Filloi gjykimi për rastin “Monstra”. Prokuroria Speciale Publike ka lexuar aktakuzën e vjetër me të cilën për vrasjen e pesëfishtë tek liqeni i Smillkovës... Filloi gjykimi për rastin “Monstra”. Prokuroria...

“MONSTRA” ME AKTAKUZËN E NJËJTË PËR TERRORIZËM, PPS: MUND TË KETË ZGJERIM TË HETIMIT PËR TË DYSHUAR TË TJERË

para 8 muajve - TV21

Fejzi Aziri dhe Agim Ismajloviq, dy nga 6 të akuzuarit për rastin “Monstra” dhanë dëshmitë e tyre, në seancën e parë, pasi këtë lëndë e mori PPS-ja. Specialja me aktakuzën për terrorizëm ngarkoi të akuzuarit...

“Monstra”, Fatime Fetai paralajmëroi dëshmi të reja

para 8 muajve - Alsat-M

Rigjykimi për rastin Monstra filloi me fjalët hyrëse të Prokurorisë Speciale Publike e cila përfaqëson akuzën në këtë lëndë. Prokurorja Fatime Fetai në leximin e akuzës së parë paralajmëroi dëshmi dhe...

“Monstra”, Fatime Fetai paralajmëroi dëshmi të reja

para 8 muajve - Gazeta Express

Rigjykimi për rastin Monstra filloi me fjalët hyrëse të Prokurorisë Speciale Publike e cila përfaqëson akuzën në këtë lëndë. Prokurorja Fatime Fetai në leximin e akuzës së parë paralajmëroi dëshmi dhe...

Shtyhet seanca në rastin “Lëndina”, tre të dyshuarit, morën transkriptet e “bombave”

para 8 muajve - MRT

Është shtyrë për më 27 qershor seanca e radhës për rastin “Lëndina” të ngritur nga PPS, ku të dyshuar janë: Dragan Pavloviq –Llatas, Sërgan Pavloviq dhe Zvezdan Pavloviq... Gjykatësja, Marija Kletniçka,...

Aziri: Kam biseduar me zyrtarë të BDI-së dhe me Ali Ahmetin

para 8 muajve - Gazeta Express

I akuzuari Fejzi Aziri po shpjego komunikimin e tij me të akuzuarin Alil Demiri i cili është në arrati në Kosovë. Më datë 26 kur sipas akuzës Aziri ka organizuar arratisjen e Demiri dhe Ismailoviçit, Aziri...

Rasti "Monstra", dëshmia e Ismailoviqit

para 8 muajve - Gazeta Express

I akuzuari Agim Ismailoviq i cili po merret në pyetje nga gjykata dhe prokurorja Fatime Fetai, tregonte se si e kanë arrestuar. Ismailoviq mohon të ketë patur çfarëdo lidhje me rastin. Tregoi se e kanë...

Përplasje e ashpër në gjykatë mes Fatime Fetaut dhe Naser Raufit

para 8 muajve - Tetova1

Në Gjykatën Penale sot ka vazhduar rigjykimi për rastin “Monstra”. Në bankën e të akuzuarve janë ulur Agim Ismailoviq, Fejzi Aziri, Haki Aziri dhe Sami Luta, ndërkaq me kërkesë të Prokurorisë Speciale,...

“Lëndina”, seanca shtyhet për më 27 qershor

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 16 maj - Diskutimi për rastin “Lëndina” të Prokurorisë Speciale Publike ku akuzohen Dragan Pavloviq –Llatas, Sërgan Pavloviq dhe Zvezdan Pavloviq do të mbahet me 27 qershor. Në seancën e sotme të...

“Lëndina”, seanca shtyhet për më 27 qershor

para 8 muajve - Alsat-M

Diskutimi për rastin “Lëndina” të Prokurorisë Speciale Publike ku akuzohen Dragan Pavloviq –Llatas, Sërgan Pavloviq dhe Zvezdan Pavloviq do të mbahet me 27 qershor. Në seancën e sotme të akuzuarve u janë...

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 16 maj - Në Gjykatën Penale sot ka vazhduar rigjykimi për rastin “Monstra”. Në bankën e të akuzuarve janë ulur Agim Ismailoviq, Fejzi Aziri, Haki Aziri dhe Sami Luta, ndërkaq me kërkesë të Prokurorisë...

“Monstra”, dëshmon Agim Ismailoviqi

para 8 muajve - Alsat-M

Në Gjykatën Penale sot ka vazhduar rigjykimi për rastin “Monstra”. Në bankën e të akuzuarve janë ulur Agim Ismailoviq, Fejzi Aziri, Haki Aziri dhe Sami Luta, ndërkaq me kërkesë të Prokurorisë Speciale,...

Seanca për rastin “Monstra”, Fetai i bëri të qajnë familjarët e viktimave

para 8 muajve - TV Koha

Në Gjykatën Penale sot filloi seanca për lëndën “Monstra” gjegjësisht vrasjen e pesëfishtë afër liqenit të Smillkovës më 12 prill të vitit 2012. Gjykimi për “Monstrën” fillon nga fillimi sepse lëndën e...

Fatime Fetai paralajmërim “bombë” për rastin “Monstra”

para 8 muajve - TV Koha

Sot në Gjykatën Penale duhet të mbahet ka filluar seanca gjyqësore për rastin “Monstra” kundër të akuzuarve për vrasjen e pesëfishtë tek liqeni i Smillkovës në Shkup me 12 prill të vitit 2012. Prokurorja...

“Monstra”, ja dëshmia e Ismailoviqit

para 8 muajve - TV Koha

I akuzuari Agim Ismailoviq i cili po merret në pyetje nga gjykata dhe prokurorja Fatime Fetai, tregonte se si e kanë arrestuar. Ismailoviq mohon të ketë patur çfarëdo lidhje me rastin. Tregoi se e kanë...

“Monstra”, ja dëshmia e Ismailoviqit

para 8 muajve - Ina

I akuzuari Agim Ismailoviq i cili po merret në pyetje nga gjykata dhe prokurorja Fatime Fetai, tregonte se si e kanë arrestuar. Ismailoviq mohon të ketë patur çfarëdo lidhje me rastin. Tregoi se e kanë...

“Monstra”, prokurorët e PSP-së dhe gjykatësi e pyetën Agim Ismailoviqin, ai tregoi ku ndodhet vëllai i arratisur

para 8 muajve - Portalb

Në Gjykatën Penale sot ka vazhduar rigjykimi për rastin “Monstra”. Në bankën e të akuzuarve janë ulur Agim Ismailoviq, Fejzi Aziri, Haki Aziri dhe Sami Luta, ndërkaq me kërkesë të Prokurorisë Speciale,...

Shtyhet gjykimi kundër Llatasit në rastin “Lëndina”

para 8 muajve - Portalb

Diskutimi kryesor për rastin “Lëndina”të Prokurorisë Speciale Publike ku akuzohen Dragan Pavloviq –Llatas, Sërgan Pavloviq dhe Zvezdan Pavloviq do të mbahet me 27 qershor pasi që në seancën e sotme të...

“Lëndina”, gjykimi vazhdon më 27 qershor

para 8 muajve - Medial

Diskutimi për rastin “Lëndina” të Prokurorisë Speciale Publike ku akuzohen Dragan Pavloviq –Llatas, Sërgan Pavloviq dhe Zvezdan Pavloviq do të mbahet me 27 qershor. Në seancën e sotme të akuzuarve u janë...

“Monstra”, ja dëshmia e Ismailoviqit

para 8 muajve - Aktuale

I akuzuari Agim Ismailoviq i cili po merret në pyetje nga gjykata dhe prokurorja Fatime Fetai, tregonte se si e kanë arrestuar. Ismailoviq mohon të ketë patur çfarëdo lidhje me rastin. Tregoi se e kanë...

“Monstra”, Fatime Fetai paralajmëroi dëshmi të reja

para 8 muajve - Tetova Sot

Rigjykimi për rastin Monstra filloi me fjalët hyrëse të Prokurorisë Speciale Publike e cila përfaqëson akuzën në këtë lëndë. Prokurorja Fatime Fetai në leximin e akuzës së parë paralajmëroi dëshmi dhe...

‘MONSTRA’/ Ja dëshmia e Ismailoviqit

para 8 muajve - Iliria News

I akuzuari Agim Ismailoviq i cili po merret në pyetje nga gjykata dhe prokurorja Fatime Fetai, tregonte se si e kanë arrestuar. Ismailoviq mohon të ketë patur çfarëdo lidhje me rastin. Tregoi se e kanë...

Seanca për rastin "Monstra", Fetai i bëri të qajnë familjarët e viktimave

para 8 muajve - Gazeta Express

Në Gjykatën Penale sot filloi seanca për lëndën “Monstra” gjegjësisht vrasjen e pesëfishtë afër liqenit të Smillkovës më 12 prill të vitit 2012. Gjykimi për “Monstrën” fillon nga fillimi sepse lëndën e...

“Monstra”, Fatime Fetai paralajmëroi dëshmi të reja

para 8 muajve - Fakti Ditor

Rigjykimi për rastin Monstra filloi me fjalët hyrëse të Prokurorisë Speciale Publike e cila përfaqëson akuzën në këtë lëndë. Prokurorja Fatime Fetai në leximin e akuzës së parë paralajmëroi dëshmi dhe...

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 16 maj - Prokurorja Fatime Fetai gjatë fjalëve hyrëse në rastin “Monstra” paralajmëroi prova të reja, të pazbuluara në opinion me të cilat do të zbardhet gjendja faktike në rastin Monstra. “Nga...

Vazhdon gjykimi për rastin “Lëndina”

para 8 muajve - Alsat-M

Për sot është parashikuar seanca e radhës për lëndën “Lëndina”, të Prokurorisë Speciale Publike (PSP), ku i akuzuar kryesor është gazetari Dragan Pavlloviq-Llatas. Lënda ka të bëjë me ndërtim pa leje të...

Prokurorja Fatime Fetai paralajmëroi dëshmi të reja për rastin “Monstra”

para 8 muajve - Portalb

Prokurorja speciale Fatime Fetai në seancën e sotme të rastit “Monstra” paralajmëroi dëshmi të reja për rastin të cilat do të nxirren gjatë procedurës. Me seancën e sotme rifilloi gjykimi për këtë lëndë,...

“Monstra”, ja dëshmia e Ismailoviqit

para 8 muajve - Medial

I akuzuari Agim Ismailoviq i cili po merret në pyetje nga gjykata dhe prokurorja Fatime Fetai, tregonte se si e kanë arrestuar. Ismailoviq mohon të ketë patur çfarëdo lidhje me rastin. Tregoi se e kanë...

Dëshmi të reja për rastin Monstra

para 8 muajve - Albeu

Prokurorja speciale Fatime Fetai në seancën e sotme të rastit “Monstra” paralajmëroi dëshmi të reja për rastin të cilat do të nxirren gjatë procedurës. Me seancën e sotme rifilloi gjykimi për këtë lëndë....

Fejzi Aziri: Kryesisht kam biseduar me zyrtarë të BDI-së dhe me vet Ali Ahmetin

para 8 muajve - Shenja

I akuzuari Fejzi Aziri po shpjego komunikimin e tij me të akuzuarin Alil Demiri i cili është në arrati në Kosovë. Më datë 26 kur sipas akuzës Aziri ka organizuar arratisjen e Demiri dhe Ismailoviçit, Aziri...

Fejzi Aziri: Kryesisht kam biseduar me zyrtarë të BDI-së dhe me vet Ali Ahmetin

para 8 muajve - Fol

I akuzuari Fejzi Aziri po shpjegon komunikimin e tij me të akuzuarin Alil Demiri i cili është në arrati në Kosovë. Më datë 26 kur sipas akuzës Aziri ka organizuar arratisjen e Demiri dhe Ismailoviçit,...

“Monstra”, Fetai paralajmëron prova të reja

para 8 muajve - TV Koha

Prokurorja Fatime Fetai gjatë fjalëve hyrëse në rastin “Monstra” paralajmëroi prova të reja, të pazbuluara në opinion me të cilat do të zbardhet gjendja faktike në rastin Monstra. “Nga provat dhe faktet...

Tentim i ri për rifillimin e gjykimit për vrasjen në liqenin e Smilkovës në Shkup

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 16 maj - Në Gjykatën Penale të Shkupit do të ketë një tentim të ri të rifillimit nga e para të procesit gjyqësor për vrasjen e pesëfishtë në liqenin e Smilkovës, në Shkup. Procesi është dërguar...

Prokurorja Fatime Fetai do të nxjerrë fakte të pazbuluara deri tash për rastin “Monstra”

para 8 muajve - Aktuale

Prokurorja Fatime Fetai gjatë fjalëve hyrëse në rastin Monstra paralajmëroi prova të reja, të pazbuluara në opinion me të cilat do të zbardhet gjendja faktike në rastin Monstra. “Nga provat dhe faktet...

Tentim i ri për rifillimin e gjykimit për vrasjen në liqenin e Smilkovës në Shkup

para 8 muajve - TV Koha

Në Gjykatën Penale të Shkupit do të ketë një tentim të ri të rifillimit nga e para të procesit gjyqësor për vrasjen e pesëfishtë në liqenin e Smilkovës, në Shkup. Procesi është dërguar në rifllimi pasi...

Tentim i ri për rifillimin e gjykimit për vrasjen e pesëfishtë në liqenin e Smilkovës në Shkup

para 8 muajve - Telegrafi

Në Gjykatën Penale të Shkupit do të ketë një tentim të ri të rifillimit nga e para të procesit gjyqësor për vrasjen e pesëfishtë në liqenin e Smilkovës, në Shkup. Procesi është dërguar në rifllimi pasi...

Llatas sërish në gjykatë

para 8 muajve - Medial

Vazhdon të hetohet lënda “Lëndina”, nga Prokuroria Speciale Publike (PSP), ku i akuzuar kryesor është gazetari Dragan Pavlloviq-Llatas. Lënda ka të bëjë me ndërtim pa leje të shtëpive në Zelenikovë. Dëshmitë...

“Monstra”, Fetai paralajmëron prova të reja

para 8 muajve - Medial

Prokurorja Fatime Fetai gjatë fjalëve hyrëse në rastin “Monstra” paralajmëroi prova të reja, të pazbuluara në opinion me të cilat do të zbardhet gjendja faktike në rastin Monstra. “Nga provat dhe faktet...

“Lëndina”, seanca shtyhet për më 27 qershor

para 8 muajve - Tetova Sot

Diskutimi për rastin “Lëndina” të Prokurorisë Speciale Publike ku akuzohen Dragan Pavloviq –Llatas, Sërgan Pavloviq dhe Zvezdan Pavloviq do të mbahet me 27 qershor. Në seancën e sotme të akuzuarve u janë...

Llatas sërish në gjykatë

para 8 muajve - MRT

Për sot është parashikuar seanca e radhës për lëndën “Lëndina”.... Për sot është parashikuar seanca e radhës për lëndën “Lëndina”, të Prokurorisë Speciale Publike (PSP), ku i akuzuar kryesor është gazetari...

Llatas sërish në gjykatë

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup,16 maj - Për sot është parashikuar seanca e radhës për lëndën “Lëndina”, të Prokurorisë Speciale Publike (PSP), ku i akuzuar kryesor është gazetari Dragan Pavlloviq-Llatas. Lënda ka të bëjë me ndërtim...

RIFILLON RASTI “MONSTRA” PPS ME AKTAKUZËN E NJEJTË PËR TERRORIZËM

para 8 muajve - TV21

Seanca e parë e rastiti “Monstra” rifilloi sot pas rimarrjes së lendës nga PPS, ku të akuzuarit do të merren në pyetje. Specialja me aktakakuzën për terrorizëm ngarkoi të akuzuarit Fejzi Azirin, Alil Demirin,...

Sot seanca për “Monstrën”

para 8 muajve - Medial

Për sot është caktuar seancë e re për lëndën e PSP-së “Monstra”. Tani rasti që nga muaji i kaluar është në dorën e PSP-së, ndërkaq në gjyq do të hyjnë Agim Ismailoviq, Haki Aziri, Sami Luta dhe Fejzi Aziri....

Fatime Fetai paralajmërim “bombë” për rastin “Monstra”

para 8 muajve - Ina

Sot në Gjykatën Penale duhet të mbahet ka filluar seanca gjyqësore për rastin “Monstra” kundër të akuzuarve për vrasjen e pesëfishtë tek liqeni i Smillkovës në Shkup me 12 prill të vitit 2012. Prokurorja...

Vazhdon gjykimi për rastin “Monstra”

para 8 muajve - Alsat-M

Sot në Gjykatën Penale do të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Monstra” kundër g jashtë të dyshuarve që akuzohen për vrasjen e 5 djemve të rinj dhe një peshkatari në liqenin e Smillkovës më 12 prill...

LLATAS PËRSËRI NË GJYKATË

para 8 muajve - TV21

Vazhdon të  hetohet lënda “Lëndina”, nga  Prokuroria Speciale Publike (PSP), ku i akuzuar kryesor është gazetari Dragan Pavlloviq-Llatas. Lënda ka të bëjë me ndërtim pa leje të shtëpive në Zelenikovë....

Vazhdon gjykimi për rastin “Monstra”

para 8 muajve - Iliria News

Sot në Gjykatën Penale duhet të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Monstra” kundër të akuzuarve për vrasjen e pesëfishtë tek liqeni i Smillkovës në Shkup me 12 prill të vitit 2012. Seanca e fundit u anulua...

Vazhdon gjykimi për rastin “Monstra”

para 8 muajve - Klan Kosova

Sot në Gjykatën Penale duhet të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Monstra” kundër të akuzuarve për vrasjen e pesëfishtë tek liqeni i Smillkovës në Shkup me 12 prill të vitit 2012. Seanca e fundit u anulua...

Vazhdon gjykimi për rastin “Monstra”

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 16 maj - Sot në Gjykatën Penale duhet të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Monstra” kundër të akuzuarve për vrasjen e pesëfishtë tek liqeni i Smillkovës në Shkup me 12 prill të vitit 2012. Seanca...

Fejzi Aziri: Kryesisht kam biseduar me zyrtarë të BDI-së dhe me vet Ali Ahmetin

para 8 muajve - Nezavisen

I akuzuari Fejzi Aziri po shpjegon komunikimin e tij me të akuzuarin Alil Demiri i cili është në arrati në Kosovë. Më datë 26 kur sipas akuzës Aziri ka organizuar arratisjen e Demiri dhe Ismailoviçit,...

Sot mbahet seancë gjyqësore për rastin “Monstra”

para 8 muajve - Portalb

Në Gjykatën Penale të Shkupit, sot pritet të vazhdojë seanca gjyqësore për rastin “Monstra”, njofton Portalb.mk . Ndryshe, seanca e fundit është shtyrë për shkak mungesës së të akuzuarit, Fejzi Aziri i...

Llatas sërish në gjykatë

para 8 muajve - Aktuale

Për sot është parashikuar seanca e radhës për lëndën “Lëndina”, të Prokurorisë Speciale Publike (PSP), ku i akuzuar kryesor është gazetari Dragan Pavlloviq-Llatas. Lënda ka të bëjë me ndërtim pa leje të...

Vazhdon gjykimi për rastin “Monstra”

para 8 muajve - MRT

Sot në Gjykatën Penale duhet të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Monstra”.... Sot në Gjykatën Penale duhet të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Monstra” kundër të akuzuarve për vrasjen e pesëfishtë...

“Lëndina”, seanca shtyhet për më 27 qershor

para 8 muajve - Fakti Ditor

Diskutimi për rastin “Lëndina” të Prokurorisë Speciale Publike ku akuzohen Dragan Pavloviq –Llatas, Sërgan Pavloviq dhe Zvezdan Pavloviq do të mbahet me 27 qershor. Në seancën e sotme të akuzuarve u janë...

Mbahet seanca e radhës për rastin Monstra

para 8 muajve - Albeu

Sot në Gjykatën Penale do të mbahet seancë gjyqësore për rastin “ Monstra ” kundër të akuzuarve për vrasjen e pesëfishtë tek liqeni i Smillkovës në Shkup me 12 prill të vitit 2012. Seanca e fundit u anulua...

Vazhdon gjykimi për vrasjen e pesëfishtë te liqeni i Smillkovës

para 8 muajve - Gazeta Express

Sot në Gjykatën Penale duhet të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Monstra” kundër të akuzuarve për vrasjen e pesëfishtë tek liqeni i Smillkovës në Shkup me 12 prill të vitit 2012. Seanca e fundit u anulua...

Vazhdon gjykimi për rastin “Monstra”

para 8 muajve - Aktuale

Sot në Gjykatën Penale duhet të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Monstra” kundër të akuzuarve për vrasjen e pesëfishtë tek liqeni i Smillkovës në Shkup me 12 prill të vitit 2012. Seanca e fundit u anulua...

Kjo është pyetja që ja bëri Fatime Fetai në gjykatë Agim Ismailoviqit

para 8 muajve - Shenja

I akuzuari Agim Ismailoviç i cili po merret në pyetje nga gjykata dhe prokurorja Fatime Fetai, tregonte se si e kanë arrestuar. Ismailoviç mohon të ketë patur çfarëdo lidhje me rastin. Tregoi se e kanë...

Fatime Fetai paralajmërim “bombë” për rastin “Monstra”

para 8 muajve - Tetova Sot

Sot në Gjykatën Penale duhet të mbahet ka filluar seanca gjyqësore për rastin “Monstra” kundër të akuzuarve për vrasjen e pesëfishtë tek liqeni i Smillkovës në Shkup me 12 prill të vitit 2012. Prokurorja...

Fatime Fetai paralajmërim “bombë” për rastin “Monstra”

para 8 muajve - Republika

Sot në Gjykatën Penale duhet të mbahet ka filluar seanca gjyqësore për rastin “Monstra” kundër të akuzuarve për vrasjen e pesëfishtë tek liqeni i Smillkovës në Shkup me 12 prill të vitit 2012. Prokurorja...

“Monstra”, prokurorët e PSP-së dhe gjykatësi e pyetën Agim Ismailoviqin, ai tregoi ku ndodhet vëllai i arratisur

para 8 muajve - Nezavisen

Në Gjykatën Penale sot ka vazhduar rigjykimi për rastin “Monstra”. Në bankën e të akuzuarve janë ulur Agim Ismailoviq, Fejzi Aziri, Haki Aziri dhe Sami Luta, ndërkaq me kërkesë të Prokurorisë Speciale,...

Llatas sërish në gjykatë

para 8 muajve - Tetova Sot

Për sot është parashikuar seanca e radhës për lëndën “Lëndina”, të Prokurorisë Speciale Publike (PSP), ku i akuzuar kryesor është gazetari Dragan Pavlloviq-Llatas. Lënda ka të bëjë me ndërtim pa leje të...

Vazhdon gjykimi për vrasjen e pesëfishtë te liqeni i Smillkovës

para 8 muajve - Fol

Sot në Gjykatën Penale duhet të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Monstra” kundër të akuzuarve për vrasjen e pesëfishtë tek liqeni i Smillkovës në Shkup me 12 prill të vitit 2012. Seanca e fundit u anulua...

Prokurorja Fatime Fetai do të nxjerrë fakte të pazbuluara deri tash për rastin Monstra

para 8 muajve - Shenja

Prokurorja Fatime Fetai gjatë fjalëve hyrëse në rastin Monstra paralajmëroi prova të reja, të pazbuluara në opinion me të cilat do të zbardhet gjendja faktike në rastin Monstra. “Nga provat dhe faktet...

Vazhdon gjykimi për rastin “Monstra”

para 8 muajve - Tetova Sot

Sot në Gjykatën Penale do të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Monstra” kundër g jashtë të dyshuarve që akuzohen për vrasjen e 5 djemve të rinj dhe një peshkatari në liqenin e Smillkovës më 12 prill...

Prokurorja Fatime Fetai do të nxjerrë fakte të pazbuluara deri tash për rastin Monstra

para 8 muajve - Nezavisen

Prokurorja Fatime Fetai gjatë fjalëve hyrëse në rastin Monstra paralajmëroi prova të reja, të pazbuluara në opinion me të cilat do të zbardhet gjendja faktike në rastin Monstra. “Nga provat dhe faktet...

Vazhdon gjykimi për rastin “Monstra”

para 8 muajve - Fakti Ditor

Sot në Gjykatën Penale duhet të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Monstra” kundër të akuzuarve për vrasjen e pesëfishtë tek liqeni i Smillkovës në Shkup me 12 prill të vitit 2012. Seanca e fundit u anulua...

Vazhdon gjykimi për rastin “Monstra”

para 8 muajve - Bota Press

Sot në Gjykatën Penale duhet të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Monstra” kundër të akuzuarve për vrasjen e pesëfishtë tek liqeni i Smillkovës në Shkup me 12 prill të vitit 2012. Seanca e fundit u anulua...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK