http://kariera.mk

Qesja e dyshimtë alarmon policinë, evakuohen pacientët e spitalit

para 8 muajve - Medial

Një qese me diçka të dyshimtë që ishte gjetur në oborrin e spitalit të Pejës ka vënë në lëvizje policinë. Kjo e fundit sapo u njoftua për ngjarjen, urdhëroi evakuimin e pacientëve të shtruar në spital....

Qesja e dyshimtë alarmon policinë, evakuohen pacientët e spitalit

para 8 muajve - BalkanWeb

Një qese me diçka të dyshimtë që ishte gjetur në oborrin e spitalit të Pejës ka vënë në lëvizje policinë. Kjo e fundit sapo u njoftua për ngjarjen, urdhëroi evakuimin e pacientëve të shtruar në spital....

Shpërthehet mjeti i dyshimtë te Spitali i Pejës, ishin evakuuar edhe pacientët

para 8 muajve - Telegrafi

Në oborrin e Spitalit të Pejës sot ishte vërejtur një mjet i dyshimtë në një qese. Pas kësaj Policia kishte urdhëruar evakuimin e pacientëve që ishin shtrirë në këtë spital. Pas katër orësh gjendja është...

Detaje të reja nga mjeti i dyshimtë te Spitali i Pejës

para 8 muajve - OraInfo

Në oborrin e Spitalit të Pejës sot ishte vërejtur një mjet i dyshimtë në një qese. Pas kësaj Policia kishte urdhëruar evakuimin e pacientëve që ishin shtrirë në këtë spital. Zëdhënësi i policisë për rajonin...

LAJMI I FUNDIT: KFOR-i shpërthen mjetin e dyshimtë tek Spitali i Pejës

para 8 muajve - Klan Kosova

Njësitet e dominimit të KFOR-it kanë arritur të shpërthejnë mjetin e dyshimtë të hasur në një lokacion në Spitalin e Pejës. Megjithatë Klan Kosova raporton se mjeti i dyshimtë nuk ka dalur të jetë bombë....

LAJMI I FUNDIT: KFOR-i shpërthen mjetin e dyshimtë tek Spitali i Pejës, ishte pajisje gjeodezike

para 8 muajve - Klan Kosova

Njësitet e dominimit të KFOR-it kanë arritur të shpërthejnë mjetin e dyshimtë të hasur në një lokacion në Spitalin e Pejës. Megjithatë Klan Kosova raporton se mjeti i dyshimtë nuk ka dalur të jetë bombë...

Spitali i Pejës: Normalizohet gjendja pas një shpërthimi të kontrolluar

para 8 muajve - Gazeta Express

Spitali i Pejës njofton se pas afër 4 orëve është normalizuar gjendja në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë. Sipas tyre, ekipet e profesionalizuara kryen një shpërthim të kontrolluar dhe larguan dyshimet...

Largohet mjeti i dyshimtë nga oborri i Spitalit të Pejës

para 8 muajve - RTV 21

Në oborrin e Spitalit të Pejës sot ishte vërejtur një mjet i dyshimtë në një qese Pas kësaj Policia kishte urdhëruar evakuimin e pacientëve që ishin shtrirë në këtë spital. Pas katër orësh gjendja është...

KFOR-i shpërthen mjetin e dyshimtë tek Spitali i Pejës, ishte pajisje gjeodezike

para 8 muajve - Lajmi.net

Njësitet e dominimit të KFOR-it kanë arritur të shpërthejnë mjetin e dyshimtë të hasur në një lokacion në Spitalin e Pejës. Këtë e ka konfirmuar, zyrtarë nga policia e Kosovës për rajonin e Pejës, Xhevat...

KFOR-i shpërthen mjetin e dyshimtë tek Spitali i Pejës, ishte pajisje gjeodezike

para 8 muajve - Gazeta Express

Njësitet e dominimit të KFOR-it kanë arritur të shpërthejnë mjetin e dyshimtë të hasur në një lokacion në Spitalin e Pejës. Këtë e ka konfirmuar, zyrtarë ntga policia e Kosovës për rajonin e Pejës, Xhevat...

KFOR-i shpërthen mjetin e dyshimtë tek Spitali i Pejës, ishte pajisje gjeodezike

para 8 muajve - GazetaBlic

Njësitet e dominimit të KFOR-it kanë arritur të shpërthejnë mjetin e dyshimtë të hasur në një lokacion në Spitalin e Pejës. Megjithatë Klan Kosova raporton se mjeti i dyshimtë nuk ka dalur të jetë bombë...

Policia jep detaje për pakon e dyshimtë në oborrin e Spitalit të Pejës

para 8 muajve - TV Koha

Spitali i Pejës është mbyllur për një kohë të pacaktuar, pasi po dyshohet që në oborr të tij është një mjet shpërthyes. Këtë e ka konfirmua, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj. “Sot...

Drejtori i Spitalit të Pejës flet për mjetin e dyshimtë në oborr të Spitalit

para 8 muajve - Lajmi.net

Drejtori i Spitalit Rajonal të Pejës, Skender Dreshaj, tha sot se pas alarmit për një mjet të dyshimtë në oborrin e këtij spitali, me urdhër të Policisë, pacientët në objektin afër mjetit të dyshimtë janë...

Detajet e fundit nga Spitali i Pejës

para 8 muajve - RTV 21

Në pritje të njësitit për deminim Sot është raportuar për një mjet të dyshimt në oborrin e Spitalit të Pejës. Këtë e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj për rtv21.tv...

KFOR-i shpërthen mjetin e dyshimtë tek Spitali i Pejës

para 8 muajve - Tetova Sot

Njësitet e dominimit të KFOR-it kanë arritur të shpërthejnë mjetin e dyshimtë të hasur në një lokacion në Spitalin e Pejës. Megjithatë Klan Kosova raporton se mjeti i dyshimtë nuk ka dalur të jetë bombë....

Flet drejtori i Spitalit të Pejës, sqaron mjetin e dyshimtë në oborr

para 8 muajve - GazetaBlic

Drejtori i Spitalit Rajonal të Pejës, Skender Dreshaj, tha sot se pas alarmit për një mjet të dyshimtë në oborrin e këtij spitali, me urdhër të Policisë, pacientët në objektin afër mjetit të dyshimtë janë...

Mjeti i dyshimtë në Spitalin e Pejës, dalin detaje të reja

para 8 muajve - OraInfo

Drejtori i Spitalit Rajonal të Pejës, Skender Dreshaj, tha sot se pas alarmit për një mjet të dyshimtë në oborrin e këtij spitali, me urdhër të Policisë, pacientët në objektin afër mjetit të dyshimtë janë...

Mjet i dyshimtë në Spitalin e Pejës, flet drejtori

para 8 muajve - Gazeta Express

Drejtori i Spitalit Rajonal të Pejës, Skender Dreshaj, tha sot se pas alarmit për një mjet të dyshimtë në oborrin e këtij spitali, me urdhër të Policisë, pacientët në objektin afër mjetit të dyshimtë janë...

VIDEO – Drejtori i Spitalit të Pejës flet për mjetin e dyshimtë në oborr të Spitalit

para 8 muajve - Kallxo

Drejtori i Spitalit Rajonal të Pejës, Skender Dreshaj, tha sot se pas alarmit për një mjet të dyshimtë në oborrin e këtij spitali, me urdhër të Policisë, pacientët në objektin afër mjetit të dyshimtë janë...

KFOR-i shpërthen mjetin e dyshimtë tek Spitali i Pejës, ishte pajisje gjeodezike

para 8 muajve - Infokusi

Njësitet e dominimit të KFOR-it kanë arritur të shpërthejnë mjetin e dyshimtë të hasur në një lokacion në Spitalin e Pejës. Megjithatë Klan Kosova raporton se mjeti i dyshimtë nuk ka dalur të jetë bombë...

PAKOJA E DYSHIMTË: Spitali i Pejës ndërpret vizitat tek pacientët

para 8 muajve - Klan Kosova

Të gjitha vizitat e parapara tek pacientët në Repartin Kururgjik e Pediatrik në Spitalin e Pejës, aktualisht janë ndërprerë. Kjo për shkak të gjendjes së krijuar pas raportimeve se në këtë zonë ka një...

Ende nuk është verifikuar pakoja e dyshimtë tek Spitali në Pejë: Afër kuzhinës dikush la një qese

para 8 muajve - Klan Kosova

Pakoja e dyshimtë e cila është hasur në Spitalin e Pejës është duke u verifikuar. Kështu ka deklaruar Zëdhënësi i policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Xhevat Ibra, ndërsa tha për klankosova.tv se Njësitë...

E konfirmon policia: Pako e dyshimtë në Spitalin e Pejës

para 8 muajve - Klan Kosova

Policia e Kosovës ka urdhëruar evakuimin e pacientëve në Spitalin e Pejës. Sipas raportimeve dyshohet se në oborr është gjetur një pako e dyshimtë, transmeton Klan Kosova. Rastin për klankosova.tv e ka...

Spitali i Pejës tregon për gjendjen pas shpërthimit të një mjeti

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Spitali i Pejës njofton se pas afër 4 orëve është normalizuar gjendja në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë. Sipas tyre, ekipet e profesionalizuara kryen një shpërthim të kontrolluar dhe larguan dyshimet...

Pejë, mjet i dyshimtë në oborrin e spitalit, evakuohen pacientët

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Një mjet i dyshimtë në një qese është parë në oborrin e spitalit të Pejës dhe Policia e Kosovës ka urdhëruar evakuimin e pacientëve të Repartit Kirurgjik dhe Pediatrik derisa ekipet profesionale të Policisë...

Pejë, një mjet i dyshimtë në oborrin e Spitalit, evakuohen pacientët e dy reparteve

para 8 muajve - Telegrafi

Një mjet i dyshimtë në një qese është parë para pak kohe në oborrin e Spitalit, dhe Policia e Kosovës ka urdhëruar evakuimin e pacientëve të Repartit Kirurgjik dhe Pediatrik derisa ekipet profesionale...

Pako e dyshimtë në Spitalin e Pejës, evakuohen pacientët

para 8 muajve - Kallxo

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj për portalin rtv21.tv tha se rreth orës 10:56 ka marrë informatë se është vërejtur një pako e dyshimtë. Sipas policisë ajo pako ende nuk është identifikuar,...

Mjet i dyshimtë në oborrin e Spitalit të Pejës, ja çfarë po ndodh me pacientët

para 8 muajve - OraInfo

Një mjet i dyshimtë në një qese është parë para pak kohe në oborrin e Spitalit, dhe Policia e Kosovës ka urdhëruar evakuimin e pacientëve të Repartit Kirurgjik dhe Pediatrik derisa ekipet profesionale...

Spitali i Pejës tregon për gjendjen pas shpërthimit të një mjeti

para 8 muajve - Insajderi

Spitali i Pejës njofton se pas afër 4 orëve është normalizuar gjendja në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë. Sipas tyre, ekipet e profesionalizuara kryen një shpërthim të kontrolluar dhe larguan dyshimet...

Spitali i Pejës: Normalizohet gjendja pas një shpërthimi të kontrolluar

para 8 muajve - Bota Press

Spitali i Pejës njofton se pas afër 4 orëve është normalizuar gjendja në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë. Sipas tyre, ekipet e profesionalizuara kryen një shpërthim të kontrolluar dhe larguan dyshimet...

Mjeti dyshues në Spitalin e Pejës alarmon pacientët, KFOR-i kryen shpërthim të kontrolluar

para 8 muajve - Periskopi

Pas afër 4 orëve normalizohet gjendja në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë, pasi që ekipet e profesionalizuara kryen një shpërthim të kontrolluar dhe larguan dyshimet për mjetin në oborrin e Spitalit. Kështu...

Policia: Mjeti i dyshimtë te Spitali nuk ishte eksplodues

para 8 muajve - KosovaPress

“Me të marrë informatën policia i është përgjigjur vendit të ngjarjes  dhe ka bërë sigurimin e perimetrit të vendit të ngjarjes. Nga Policia e Kosovës është bërë evakuimi i personelit mjekësor dhe të gjithë...

Mjet i dyshimtë në spitalin e Pejës, deklarohet policia

para 8 muajve - RTV 21

Evakohen pacientët Zëdhënësi i policisë pë rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj për portalin rtv21.tv tha se rreth orës 10:56 ka marrë informatë se është vërejtur një pako e dyshimtë. Sipas policisë ajo pako...

Alarm, mjeti i dyshimtë evakuhon Spitalin e Pejës

para 8 muajve - Albeu

Një mjet i dyshimtë është gjetur brenda oborrit të Spitalit të Pejës duke shkaktuar panik te stafi mjekësor dhe pacientët . Ndërsa menjëherë ka ndërhyrë policia duke evakuar edhe ndërtesën. E megjithatë...

Evakuohen pacientët e dy reparteve nga spitali i Pejës, pas dyshimeve për mjet shpërthyes

para 8 muajve - GazetaBlic

Një mjet i dyshimtë në një qese është parë para pak kohe në oborrin e Spitalit, dhe Policia e Kosovës ka urdhëruar evakuimin e pacientëve të Repartit Kirurgjik dhe Pediatrik derisa ekipet profesionale...

Policia rrethon Spitalin e Pejës, dyshohet për mjet shpërthyes

para 8 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës po dyshon për një mjet shpërthyes në Spitalin e Pejës. Me këtë rast, si masë parprake sigurie  janë ndaluar të gjitha vizitat në këtë spital. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës,...

Largohet mjeti i dyshimtë nga oborri i Spitalit të Pejës

para 8 muajve - KosovaPress

Pas katër orësh gjendja është normalizuar pasi që ekipet e profesionalizuara kanë kryer një shpërthim të kontrolluar dhe larguan mjetin e dyshimtë. “Pas kësaj situate në Spitalin e Pejës shpejt janë marrë...

KFOR-i ndërmerr një veprim për mjetin e dyshimtë tek Spitali i Pejës

para 8 muajve - Insajderi

Njësitet e dominimit të KFOR-it kanë arritur të shpërthejnë mjetin e dyshimtë të hasur në një lokacion në Spitalin e Pejës. Këtë e ka konfirmuar, zyrtarë ntga policia e Kosovës për rajonin e Pejës, Xhevat...

Mjet i dyshimtë në oborrin e Spitalit të Pejës, evakuohen pacientët

para 8 muajve - Koha.net

Policia e Kosovës ka urdhëruar evakuimin e pacientëve në Spitalin e Pejës, për shkak se dyshohet se në oborr është gjetur një mjet i dyshimtë. “Një objekt i dyshimtë në një qese është parë para pak kohe...

KFOR shpërthen një mjet dyshues në Spitalin e Pejës

para 8 muajve - Sovrani

KFOR-i ka arritur të shpërthejë mjetin dyshues tek Spitali i Pejës, i cili doli të jetë një pajisje gjeodezike. Kështu ka bërë të ditur për Indeksonline, zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Xhevat...

Dyshohet për mjet shpërthyes në Spitalin e Pejës, evakuohen dy reparte me pacientë

para 8 muajve - Gazeta Express

Një objekt i dyshimtë në një qese është parë para pak kohe në oborrin e Spitalit. Policia e Kosovës ka urdhëruar evakuimin e pacientëve të Repartit Kirurgjik dhe Pediatrik derisa ekipet profesionale të...

KFOR-i shpërthen mjetin e dyshimtë te Spitali i Pejës, ishte pajisje gjeodezike

para 8 muajve - Bota Press

Njësitet e dominimit të KFOR-it kanë arritur të shpërthejnë mjetin e dyshimtë të hasur në një lokacion në Spitalin e Pejës. Megjithatë Klan Kosova raporton se mjeti i dyshimtë nuk ka dalur të jetë bombë...

Policia rrethon Spitalin e Pejës, dyshohet për mjet shpërthyes

para 8 muajve - GazetaBlic

Në Spitalin e Pejës, policia po dyshon se ka një mjet shpërthyes. Për këtë arsye policia ka vendosur që të anulohen të gjitha vizitat në këtë spital. Indeksonline ka kontaktuar me zyrtarin për informim...

KFOR-i shpërthen mjetin e dyshimtë tek Spitali i Pejës, ishte pajisje gjeodezike

para 8 muajve - Ekonomia Online

Njësitet e dominimit të KFOR-it kanë arritur të shpërthejnë mjetin e dyshimtë të hasur në një lokacion në Spitalin e Pejës. Megjithatë mjeti i dyshimtë nuk ka dalur të jetë bombë por pajisje gjeodezike....

Flet drejtori i Spitalit të Pejës pas alarmit për mjet të dyshimtë

para 8 muajve - Sovrani

Drejtori i Spitalit Rajonal të Pejës, Skender Dreshaj, tha sot se pas alarmit për një mjet të dyshimtë në oborrin e këtij spitali, me urdhër të Policisë, pacientët në objektin afër mjetit të dyshimtë janë...

Pejë, mjet i dyshimtë në oborrin e Spitalit

para 8 muajve - Infokusi

Një mjet i dyshimtë në një qese është parë para pak kohe në oborrin e Spitalit, dhe Policia e Kosovës ka urdhëruar evakuimin e pacientëve të Repartit Kirurgjik dhe Pediatrik derisa ekipet profesionale...

Flet drejtori i Spitalit të Pejës pas gjetjes së një mjeti të dyshimtë në oborrin e spitalit

para 8 muajve - Periskopi

Drejtori i Spitalit Rajonal të Pejës, Skender Dreshaj, tha sot se pas alarmit për një mjet të dyshimtë në oborrin e këtij spitali, me urdhër të Policisë, pacientët në objektin afër mjetit të dyshimtë janë...

Spitali i Pejës jep sqarim për mjetin e dyshimtë

para 8 muajve - Sovrani

Një mjet i dyshimtë është gjetur brenda oborrit të Spitalit të Pejës. Kjo ka bërë që Policia e Kosovës të ndërmerr masa, ndërsa janë evakuuar pacientet e repartit kirurgjik dhe pediatrik, shkruan Indeksonline....

Pakoja e Dyshimtë: Spitali i Pejës ndërpret vizitat tek pacientët

para 8 muajve - Ekonomia Online

Të gjitha vizitat e parapara tek pacientët në Repartin Kururgjik e Pediatrik në Spitalin e Pejës, aktualisht janë ndërprerë. Kjo për shkak të gjendjes së krijuar pas raportimeve se në këtë zonë ka një...

Policia jep detaje për pakon e dyshimtë në oborrin e Spitalit të Pejës

para 8 muajve - Bota Press

Spitali i Pejës është mbyllur për një kohë të pacaktuar, pasi po dyshohet që në oborr të tij është një mjet shpërthyes. Këtë e ka konfirmuar për Indeksonline, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës,...

E fundit: Dyshohet për mjet shpërthyes në Spitalin e Pejës, evakuohen dy reparte

para 8 muajve - Sovrani

Një objekt i dyshimtë në një qese është parë para pak kohe në oborrin e Spitalit. Policia e Kosovës ka urdhëruar evakuimin e pacientëve të Repartit Kirurgjik dhe Pediatrik derisa ekipet profesionale të...

Evakuohen pacientët e Spitalit të Pejës, dyshohet për mjet shpërthyes

para 8 muajve - Periskopi

Një objekt i dyshimtë në një qese është parë para pak kohe në oborrin e Spitalit. Policia e Kosovës ka urdhëruar evakuimin e pacientëve të Repartit Kirurgjik dhe Pediatrik derisa ekipet profesionale të...

Spitali i Pejës jep sqarim për mjetin e dyshimtë

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Një mjet i dyshimtë është gjetur brenda oborrit të Spitalit të Pejës. Kjo ka bërë që Policia e Kosovës të ndërmerr masa, ndërsa janë evakuuar pacientet e repartit kirurgjik dhe pediatrik, shkruan Indeksonline....

Policia jep detaje për pakon e dyshimtë në Spitalin e Pejës

para 8 muajve - Insajderi

Policia e Kosovës ka rrethuar hyrjen e Spitalit në Pejë, ku është raportuar një pako e dyshimtë. Xhevat Ibraj, zëdhënës i policisë rajonale të Pejës ka bërë të ditur se policia ka pranuar një informatë...

Pejë, një mjet i dyshimtë në oborrin e Spitalit, evakuohen pacientët e dy reparteve

para 8 muajve - Gazeta e re

Një mjet i dyshimtë në një qese është parë para pak kohe në oborrin e Spitalit, dhe Policia e Kosovës ka urdhëruar evakuimin e pacientëve të Repartit Kirurgjik dhe Pediatrik derisa ekipet profesionale...

Dyshohet për mjet shpërthyes në Spitalin e Pejës, evakuohen dy reparte me pacientë

para 8 muajve - Bota Press

Një objekt i dyshimtë në një qese është parë para pak kohe në oborrin e Spitalit, dhe Policia e Kosovës ka urdhëruar evakuimin e pacientëve të Repartit Kirurgjik dhe Pediatrik derisa ekipet profesionale...

Mjet i dyshimtë në oborr të spitalit, evakuohen pacientët

para 8 muajve - KosovaPress

“Një objekt i dyshimtë në një qese është parë para pak kohe në oborrin e Spitalit, dhe Policia e Kosovës ka urdhëruar evakuimin e pacientëve të Repartit Kirurgjik dhe Pediatrik derisa ekipet profesionale...

Policia rrethon Spitalin e Pejës, dyshohet për mjet shpërthyes

para 8 muajve - Insajderi

Në Spitalin e Pejës, policia po dyshon se ka një mjet shpërthyes. Për këtë arsye policia ka vendosur që të anulohen të gjitha vizitat në këtë spital. Indeksonline ka kontaktuar me zyrtarin për informim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK