http://kariera.mk

Shpirti i protestës, serbët derdhen rrugëve për 10 cent

para 12 muajve - Java News

Rritjen e çmimit të naftës, qytetarët e Serbisë e kanë pritur me bllokim të akseve rrugore dhe paralizim të trafikut. Ndonëse paga mesatare në Serbi është rreth 450 euro, ata thonë se nuk e përballojnë...

Leksion nga serbët si protestohet

para 12 muajve - Respublica

Serbët kanë shprehur pakënaqësinë e tyre për çmimin e lartë të naftës dhe benzinës.  Në shenjë proteste ata fikën për më shumë se 1 orë makinat në mes të rrugës dhe në pikun e trafikut. Drejtuesit e automjeteve...

Serbi, protestua kundër çmimit të lartë të karburanteve

para 12 muajve - MRT

Shoferët në disa qytete të Serbisë i ndaluan makinat e tyre në rrugë për të protestuar.... Shoferët në disa qytete të Serbisë i ndaluan makinat e tyre në rrugë për të protestuar kundër çmimeve të larta...

‘Çmenden’ shoferët në Serbi, bllokojnë rrugët për shkak të rritjes së çmimit të naftës

para 12 muajve - InfoShqip

Shoferët në disa qytete të Serbisë i ndaluan makinat e tyre në rrugë për të protestuar kundër çmimeve të larta të karburanteve. Shumë autostrada dhe rrugë kryesore kanë qenë të bllokuara të hënën në Beograd,...

Protesta në Serbi kundër çmimeve të larta të karburanteve

para 12 muajve - Alsat-M

Shoferët në disa qytete të Serbisë i ndaluan makinat e tyre në rrugë për të protestuar kundër çmimeve të larta të karburanteve. Shumë autostrada dhe rrugë kryesore kanë qenë të bllokuara të hënën në Beograd,...

Protesta në Serbi kundër çmimeve të larta të karburanteve

para 12 muajve - Portalb

Shoferët në disa qytete të Serbisë i ndaluan makinat e tyre në rrugë për të protestuar kundër çmimeve të larta të karburanteve. Shumë autostrada dhe rrugë kryesore kanë qenë të bllokuara të hënën në Beograd,...

Protesta në Serbi kundër çmimeve të larta të karburanteve, shoferët bllokojnë rrugët

para 12 muajve - BalkanWeb

Shoferët në disa qytete të Serbisë i ndaluan makinat e tyre në rrugë për të protestuar kundër çmimeve të larta të karburanteve. Shumë autostrada dhe rrugë kryesore kanë qenë të bllokuara të hënën në Beograd,...

Protesta në Serbi kundër çmimeve të larta të karburanteve

para 12 muajve - Evropa e Lirë

Shoferët në disa qytete të Serbisë i ndaluan makinat e tyre në rrugë për të protestuar kundër çmimeve të larta të karburanteve. Shumë autostrada dhe rrugë kryesore kanë qenë të bllokuara të hënën në Beograd,...

Protesta në Serbi kundër çmimeve të larta të karburanteve, shoferët bllokojnë rrugët

para 12 muajve - Mapo

Shoferët në disa qytete të Serbisë i ndaluan makinat e tyre në rrugë për të protestuar kundër çmimeve të larta të karburanteve. Shumë autostrada dhe rrugë kryesore kanë qenë të bllokuara të hënën në Beograd,...

Protesta në Serbi kundër çmimeve të larta të karburanteve

para 12 muajve - GazetaBlic

Shoferët në disa qytete të Serbisë i ndaluan makinat e tyre në rrugë për të protestuar kundër çmimeve të larta të karburanteve. Shumë autostrada dhe rrugë kryesore kanë qenë të bllokuara të hënën në Beograd,...

Protesta në Serbi kundër çmimeve të larta të karburanteve

para 12 muajve - Lajmi.net

Shoferët në disa qytete të Serbisë i ndaluan makinat e tyre në rrugë për të protestuar kundër çmimeve të larta të karburanteve. Shumë autostrada dhe rrugë kryesore kanë qenë të bllokuara të hënën në Beograd,...

Protesta në Serbi kundër çmimeve të larta të karburanteve

para 12 muajve - Aktuale

Shoferët në disa qytete të Serbisë i ndaluan makinat e tyre në rrugë për të protestuar kundër çmimeve të larta të karburanteve. Shumë autostrada dhe rrugë kryesore kanë qenë të bllokuara të hënën në Beograd,...

Në Serbi po protestohet për cmime të larta të karburanteve

para 12 muajve - Albinfo

Në disa qytete të Serbisë, disa shoferë kanë ndaluar makinat e tyre, për të protestuar kundër çmimeve të larta të karburanteve. Mediat serbe kanë raportuar se në Beograd, Novi Sad, Nish, Novi Pazar shumë...

Protesta në Serbi kundër çmimeve të larta të karburanteve

para 12 muajve - Ina

Shoferët në disa qytete të Serbisë i ndaluan makinat e tyre në rrugë për të protestuar kundër çmimeve të larta të karburanteve. Shumë autostrada dhe rrugë kryesore kanë qenë të bllokuara të hënën në Beograd,...

Protesta në Serbi kundër çmimeve të larta të karburanteve

para 12 muajve - Kallxo

Shoferët në disa qytete të Serbisë i ndaluan makinat e tyre në rrugë për të protestuar kundër çmimeve të larta të karburanteve. Shumë autostrada dhe rrugë kryesore kanë qenë të bllokuara të hënën në Beograd,...

Protesta në Serbi kundër çmimeve të larta të karburanteve

para 12 muajve - Gazeta e re

Shoferët në disa qytete të Serbisë i ndaluan makinat e tyre në rrugë për të protestuar kundër çmimeve të larta të karburanteve. Shumë autostrada dhe rrugë kryesore kanë qenë të bllokuara të hënën në Beograd,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK