http://kariera.mk

Veseli: Jemi në prag të vendimit të madh

para 12 muajve - RTV 21

Fajon: Kosova e meriton liberalizimin e vizave Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, gjatë vizitës në Strasburg është takuar me Raportuesen në Parlamentin Evropian për liberalizimin e vizave për Kosovën,...

Veseli thotë se eurodeputetët mbështesin heqjen e vizave për Kosovën

para 12 muajve - Telegrafi

Në vazhdën e vizitës në Strasburg, kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takime të ndara me eurodeputetë të forcave të ndryshme politike dhe njëherësh raportues për...

Veseli: Eurodeputetë nga gjitha grupet politike mbështesin heqjen e vizave për Kosovën

para 12 muajve - Klan Kosova

Në vazhdën e vizitës në Strasburg, kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takime të ndara me eurodeputetë të forcave të ndryshme politike dhe njëherësh raportues për vende të ndryshme...

Veseli ua bën të qartë eurodeputetëve se kosovarët presin heqjen e vizave brenda këtij viti

para 12 muajve - RTV 21

Veseli takohet me deputetët e Parlamentit Evropian Në vazhdën e vizitës në Strasburg, kryetari i Kuvendit Kadri Veseli ka zhvilluar sot takime të ndara me eurodeputetë të forcave të ndryshme politike dhe...

Veseli: Eurodeputetë nga gjitha grupet politike mbështesin heqjen e vizave për Kosovën

para 12 muajve - GazetaBlic

Në vazhdën e vizitës në Strasburg, kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takime të ndara me eurodeputetë të forcave të ndryshme politike dhe njëherësh raportues për vende të ndryshme...

Veseli jep lajme të mira për liberalizimin

para 12 muajve - Albeu

Në vazhdën e vizitës në Strasburg, kryetari i Kuvendit të Kosovës , Kadri Veseli , ka zhvilluar sot takime të ndara me eurodeputetë të forcave të ndryshme politike dhe njëherësh raportues për vende të...

Veseli: Eurodeputetët mbështesin heqjen e vizave për Kosovën

para 12 muajve - Koha.net

Në vazhdën e vizitës në Strasburg, kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takime të ndara me eurodeputetë të forcave të ndryshme politike dhe njëherësh raportues për...

Veseli: Eurodeputetë nga gjitha grupet politike mbështesin heqjen e vizave për Kosovën

para 12 muajve - Lajmi.net

Në vazhdën e vizitës në Strasburg, kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takime të ndara me eurodeputetë të forcave të ndryshme politike dhe njëherësh raportues për...

Veseli në Strasburg: Eurodeputetët mbështesin heqjen e vizave për Kosovën

para 12 muajve - Lexo

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, në kuadër të vizitës në Strasburg zhvilloi sot takime të ndara me eurodeputetë të forcave të ndryshme politike dhe njëherësh raportues për vende të ndryshme...

FAJON-VESELI: NË PRAG TË VENDIMIT TË MADH

para 12 muajve - Klan Macedonia

Liberalizimi këtë vit Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, takoi Raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon,...

Tjetër super lajm për vizat nga Kadri Veseli

para 11 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, takoi Raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin e euro-integrimeve...

Tanja Fajon: Kosovarët e meritojnë të udhëtojnë pa viza në BE

para 12 muajve - Gazeta Tema

Liberalizimi i vizave me Bashkimn Evropian për qytetarët e Kosovës do të bëhet gjatë këtij viti – këtë premtim e mori kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, nga raportuesja evropiane për liberalizimin...

Veseli dhe Fajon për vizat: Jemi në prag të vendimit të madh

para 12 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, takoi raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin e euro-integrimeve dhe...

Fajon: Kosovarët e meritojnë të udhëtojnë pa viza në BE

para 12 muajve - Evropa e Lirë

Liberalizimi i vizave me Bashkimn Evropian për qytetarët e Kosovës do të bëhet gjatë këtij viti - këtë premtim e mori kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, nga raportuesja evropiane për liberalizimin...

Veseli për vizat: Jemi në prag të vendimit të madh

para 12 muajve - Telegrafi

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, takoi raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin...

Disa shtete ende skeptike për liberalizimin e vizave me Kosovën

para 12 muajve - Albeu

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës , Kadri Veseli, takoi Raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën , Tanja Fajon , me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin...

Fajon e mëson Veselin ku duhet Kosova të lobojë për vizat

para 12 muajve - Politiko

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, takoi Raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin...

Fajon beson se liberalizimi i vizave do të ndodhë gjatë këtij viti

para 12 muajve - RTV 21

Veseli: Jemi në prag të vendimit të madh Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, takoi raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale...

Veseli dhe Fajon për vizat: Jemi në prag të vendimit të madh

para 12 muajve - Koha.net

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, takoi raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin...

Fajon: Kosovarët e meritojnë të udhëtojnë pa viza në BE

para 12 muajve - Illyria

Bruksel, 13 qershor 2018 – Liberalizimi i vizave me Bashkimn Evropian për qytetarët e Kosovës do të bëhet gjatë këtij viti – këtë premtim e mori kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, nga raportuesja...

Veseli dhe Fajon për vizat: Jemi në prag të vendimit të madh

para 12 muajve - Gazeta Liria

Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin e euro-integrimeve dhe me theks të veçantë, për liberalizimin e vizave për qytetarët e Kosovës. Veseli konfirmoi edhe njëherë...

Eurodeputetë nga gjitha grupet politike mbështesin heqjen e vizave për Kosovën

para 12 muajve - Insajderi

Në vazhdën e vizitës në Strasburg, kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takime të ndara me eurodeputetë të forcave të ndryshme politike dhe njëherësh raportues për...

Veseli për vizat: Jemi në prag të vendimit të madh

para 12 muajve - Kallxo

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha se Kosova është në fazën përfundimtare para liberalizimit të vizave. Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, takoi Raportuesen për liberalizimin...

Kadri Veseli flet me Fajonin për vizat: Vendimi këtë muaj

para 12 muajve - OraInfo

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, takoi Raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin...

Veseli dhe Fajon për vizat: Jemi në prag të vendimit të madh /FOTO

para 12 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, takoi Raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin...

Veseli dhe Fajon për vizat: Jemi në prag të vendimit të madh

para 12 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, takoi Raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin...

Veseli dhe Fajon për vizat: Jemi në prag të vendimit të madh

para 12 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, takoi Raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin...

Veseli: Eurodeputetë nga gjitha grupet politike mbështesin heqjen e vizave për Kosovën

para 12 muajve - Bota Press

Botapress, 13 Qershorë -Pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese pagat e gjyqtarëve arrijnë deri në 4 mijë euro Në vazhdën e vizitës në Strasburg, kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli,...

Veseli: Eurodeputetë nga gjitha grupet politike mbështesin heqjen e vizave për Kosovën

para 12 muajve - Gazeta Liria

Në vazhdën e vizitës në Strasburg, kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takime të ndara me eurodeputetë të forcave të ndryshme politike dhe njëherësh raportues për...

Veseli: Eurodeputetët mbështesin heqjen e vizave për Kosovën

para 12 muajve - Illyria

Strasburg, 13 qershor 2018 – Në vazhdën e vizitës në Strasburg, kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takime të ndara me eurodeputetë të forcave të ndryshme politike...

Veseli: Eurodeputetë nga gjitha grupet politike mbështesin heqjen e vizave për Kosovën

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Në vazhdën e vizitës në Strasburg, kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takime të ndara me eurodeputetë të forcave të ndryshme politike dhe njëherësh raportues për...

Tanja Fajon: Kosovarët e meritojnë të udhëtojnë pa viza në BE

para 12 muajve - Lexo

Liberalizimi i vizave me Bashkimn Evropian për qytetarët e Kosovës do të bëhet gjatë këtij viti – këtë premtim e mori kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, nga raportuesja evropiane për liberalizimin...

Veseli thotë se eurodeputetët mbështesin heqjen e vizave për Kosovën

para 12 muajve - Periskopi

Në vazhdën e vizitës në Strasburg, kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takime të ndara me eurodeputetë të forcave të ndryshme politike dhe njëherësh raportues për vende të ndryshme...

Veseli thotë se e ka përkrahjen e të gjitha grupeve politike për heqjen e vizave

para 12 muajve - Sovrani

Në vazhdën e vizitës në Strasburg, kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takime të ndara me eurodeputetë të forcave të ndryshme politike dhe njëherësh raportues për...

Veseli: Eurodeputetë nga të gjitha grupet politike mbështesin heqjen e vizave për Kosovën

para 12 muajve - Ekonomia Online

Në vazhdën e vizitës në Strasburg, kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takime të ndara me eurodeputetë të forcave të ndryshme politike dhe njëherësh raportues për vende të ndryshme...

Veseli: Eurodeputetë nga gjitha grupet politike mbështesin heqjen e vizave për Kosovën

para 12 muajve - KosovaPress

Veseli, në Parlamentin Evropian zhvilloi takime të veçanta me zëvendës presidentin e Parlamentit Evropian, Rainer Wieland, me kryesuesin e AFET, njëherësh Raportues për Serbinë, David McAllister, udhëheqësin...

​Veseli dhe Fajon për vizat: Jemi në prag të vendimit të madh

para 12 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, takoi raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin e euro-integrimeve...

Veseli: Shumë afër vendimit të madh për vizat

para 12 muajve - Infokusi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, takoi raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin e euro-integrimeve...

Veseli dhe Fajon: Jemi në prag të vendimit të madh për vizat

para 12 muajve - Insajderi

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, takoi Raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin...

Veseli dhe Fajon për vizat: Jemi në prag të vendimit të madh

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, takoi raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin...

Veseli thotë se vetëm sa nuk ka ardhur lajmi për vizat

para 12 muajve - Sovrani

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha se Kosova është në fazën përfundimtare para liberalizimit të vizave. Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, takoi Raportuesen për liberalizimin...

Fajon: Qytetarët e Kosovës e meritojnë të udhëtojnë pa viza

para 12 muajve - Periskopi

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, takoi Raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin...

Veseli dhe Fajon për vizat: Jemi në prag të vendimit të madh

para 12 muajve - KosovaPress

Kryeparlamentari Veseli konfirmoi edhe njëherë përkushtimin e institucioneve dhe të popullit të Kosovës për të ecur më shpejt në proceset e integrimit evropian, por theksoi gjithashtu domosdoshmërinë që...

Veseli dhe Fajon për vizat: Jemi në prag të vendimit të madh

para 12 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, takoi Raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin e euro-integrimeve...

Veseli dhe Fajon për vizat: Jemi në prag të vendimit të madh (VIDEO+FOTO)

para 12 muajve - Bota Press

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, takoi Raportuesen për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, me të cilën diskutoi rreth zhvillimeve aktuale në vend dhe rajon, procesin...

Veseli: Do ta kemi përkrahjen e Parlamentit Evropian për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka nisur vizitën zyrtare në Strasburg. Ai u takua sot me presidentin e Parlamentit Evropian, Antonio Tajani, me të cilin ka diskutuar për hapat që pritet të...

Veseli: Do ta kemi përkrahjen e Parlamentit Evropian për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - Bota Press

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka nisur vizitën zyrtare në Strasburg. Ai u takua sot me presidentin e Parlamentit Evropian, Antonio Tajani, me të cilin ka diskutuar për hapat që pritet të...

Veseli merr mbështetjen e eurodeputetëve për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - Telegrafi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar në Strasburg eurodeputetin Cristian Dan Preda nga Grupi EPP (Partitë e djathta evropiane), me të cilin ka diskutuar për procesin e liberalizimit...

Veseli merr mbështetjen e eurodeputetëve nga EPP për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar në Strasburg eurodeputetin Cristian Dan Preda nga Grupi EPP (Partitë e djathta evropiane), me të cilin ka diskutuar për procesin e liberalizimit...

Veseli merr mbështetjen e eurodeputetëve nga EPP për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar në Strasburg eurodeputetin Cristian Dan Preda nga Grupi EPP (Partitë e djathta evropiane) me të cilin ka diskutuar për procesin e liberalizimit të...

Veseli merr mbështetjen e eurodeputetëve për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - OraInfo

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar në Strasburg eurodeputetin Cristian Dan Preda nga Grupi EPP (Partitë e djathta evropiane), me të cilin ka diskutuar për procesin e liberalizimit...

​Veseli merr mbështetjen e eurodeputetëve për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar në Strasburg eurodeputetin Cristian Dan Preda nga Grupi EPP (Partitë e Djathta Evropiane), me të cilin ka diskutuar për procesin e liberalizimit të...

Veseli merr mbështetjen e eurodeputetëve për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - RTV 21

Veseli takohet me eurodeputetin Cristian Dan Preda Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar në Strasburg eurodeputetin Cristian Dan Preda nga Grupi EPP (Partitë e djathta evropiane), me...

Kryeparlamentari Veseli merr mbështetjen e eurodeputetëve nga EPP për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar në Strasburg eurodeputetin Cristian Dan Preda nga Grupi EPP (Partitë e djathta evropiane) me të cilin ka diskutuar për procesin e liberalizimit të...

Veseli: Parlamenti Evropian i gatshëm të procedojë me përkrahje për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - Telegrafi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg për procesin e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Kryeparlamentari Veseli është pritur sot në takim të...

Veseli: Do ta kemi përkrahjen e Parlamentit Europian për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - Kallxo

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka nisur vizitën zyrtare në Strasburg. Ai u takua sot me presidentin e Parlamentit Europian, Antonio Tajani, me të cilin ka diskutuar për hapat që pritet të...

Veseli: Do ta kemi përkrahjen e Parlamentit Evropian për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - Evropa e Lirë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka nisur vizitën zyrtare në Strasburg. Ai u takua sot me presidentin e Parlamentit Evropian, Antonio Tajani, me të cilin ka diskutuar për hapat që pritet të...

Veseli: Parlamenti Evropian i gatshëm të procedojë me përkrahje për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - Gazeta Liria

Kryeparlamentari Veseli është pritur sot në takim të posaçëm nga kryetari i Parlamentit Evropian, Antonio Tajani, me të cilin ka diskutuar për hapat që pritet të ndërmerren gjatë muajve në vijim, për përmbylljen...

Veseli: Parlamenti Evropian i gatshëm të procedojë me përkrahje për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg për procesin e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Veseli është pritur sot në takim të posaçëm nga kryetari...

Veseli jep një lajm të mirë për vizat nga Parlamenti Evropian

para 12 muajve - OraInfo

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg për procesin e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Veseli është pritur sot në takim të posaçëm nga kryetari...

Kryeparlamentari Veseli merr mbështetjen e eurodeputetëve nga EPP për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - Gazeta Liria

Kryeparlamentari Veseli e informoi eurodeputetin Dan Preda për zhvillimet politike në Kosovë, për reformat që institucionet kanë ndërmarrë në rrugën drejt integrimeve evropiane si dhe për përmbushjen e...

Veseli: Parlamenti Evropian i gatshëm të procedojë me përkrahje për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg për procesin e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Kryeparlamentari Veseli është pritur sot në takim të...

Veseli: Parlamenti Evropian i gatshëm të procedojë me përkrahje për liberalizimin e vizave /FOTO

para 12 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg për procesin e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Kryeparlamentari Veseli është pritur sot në takim të...

Veseli: PE i gatshëm të procedojë me përkrahje për liberalizimin e vizave për Kosovën

para 12 muajve - Koha.net

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur sot në Strasburg nga kryetari i Parlamentit Evropian, Antonio Tajani, me të cilin ka diskutuar për hapat që pritet të ndërmerren gjatë muajve...

Veseli: Parlamenti Evropian i gatshëm të procedojë me përkrahje për liberalizimin e vizave /VIDEO-FOTO

para 12 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg për procesin e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Kryeparlamentari Veseli është pritur sot në takim të...

Veseli: Parlamenti Evropian i gatshëm të procedojë me përkrahje për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - RTV 21

Veseli takohet me kryetarin e Parlamentit Evropian, Antonio Tajani Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg për procesin e liberalizimit të vizave për qytetarët...

Veseli: Parlamenti Evropian i gatshëm të procedojë liberalizimin e vizave

para 12 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg për procesin e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Kryeparlamentari Veseli është pritur sot në takim të...

Veseli merr edhe një mbështetje për vizat

para 12 muajve - Periskopi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar në Strasburg eurodeputetin Cristian Dan Preda nga Grupi EPP (Partitë e djathta evropiane), me të cilin ka diskutuar për procesin e liberalizimit...

Limaj: Rekomandimi për liberalizimin e vizave në fund të qershorit

para 12 muajve - Telegrafi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka theksuar se pritet që Kosova ta marrë rekomandimin për liberalizimin e vizave në fund të muajit qershor. Kryetar i Nismasocialdemokrate në një intervistë...

Veseli: Parlamenti Evropian i thotë po liberalizimit të vizave

para 12 muajve - Infokusi

Qytetarët tanë do të lëvizin pa viza këtë vit, tha Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli. Në takimin që Veseli mbajti këtë të martë me kryetarin e Parlamentit Evropian Antonio Tajani tha se jemi...

Veseli merr mbështetje të fuqishme për liberalizimin e vizave nga eurodeputetët e EPP

para 12 muajve - Sovrani

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar në Strasburg eurodeputetin Cristian Dan Preda nga Grupi EPP (Partitë e djathta evropiane) me të cilin ka diskutuar për procesin e liberalizimit të...

Kryeparlamentari Veseli merr mbështetjen e eurodeputetëve nga EPP për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar në Strasburg eurodeputetin Cristian Dan Preda nga Grupi EPP (Partitë e djathta evropiane) me të cilin ka diskutuar për procesin e liberalizimit të...

​Veseli merr mbështetjen e eurodeputetëve për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - KosovaPress

Kryeparlamentari Veseli e informoi eurodeputetin Dan Preda për zhvillimet politike në Kosovë, për reformat që institucionet kanë ndërmarrë në rrugën drejt integrimeve evropiane, si dhe për përmbushjen...

Veseli: Parlamenti Europian i gatshëm të procedojë liberalizimin e vizave

para 12 muajve - Illyria

Strasburg, 12 qershor 2018 – Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg për procesin e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Kryeparlamentari Veseli...

Veseli: Parlamenti Evropian i gatshëm të procedojë me përkrahje për liberalizimin e vizave për Kosovën (VIDEO+FOTO)

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg për procesin e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Kryeparlamentari Veseli është pritur sot në takim të...

Veseli: Parlamenti Europian i gatshëm të procedojë liberalizimin e vizave

para 12 muajve - Periskopi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg për procesin e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Kryeparlamentari Veseli është pritur sot në takim të...

Veseli: Parlamenti Evropian i gatshëm të procedojë me përkrahje për liberalizimin e vizave për Kosovën

para 12 muajve - Bota Press

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg për procesin e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Kryeparlamentari Veseli është pritur sot në takim të...

Kadri Veseli ka një lajm të mirë rreth vizave

para 12 muajve - Sovrani

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg për procesin e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Kryeparlamentari Veseli është pritur sot në takim të...

Veseli: Parlamenti Evropian i gatshëm të procedojë me përkrahje për liberalizimin e vizave

para 12 muajve - KosovaPress

Kryeparlamentari Veseli është pritur sot në takim të posaçëm nga kryetari i Parlamentit Evropian, Antonio Tajani, me të cilin ka diskutuar për hapat që pritet të ndërmerren gjatë muajve në vijim, për përmbylljen...

Veseli: Parlamenti Evropian i gatshëm të procedojë me përkrahje për liberalizimin e vizave për Kosovën

para 12 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg për procesin e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Kryeparlamentari Veseli është pritur sot në takim të...

Limaj: Rekomandimi për liberalizimin e vizave në fund të qershorit

para 12 muajve - Insajderi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka theksuar se pritet që Kosova ta marrë rekomandimin për liberalizimin e vizave në fund të muajit qershor. Kryetar i Nismasocialdemokrate në një intervistë...

Liberalizimi i vizave për Kosovën, Kadri Veseli vizitë në Strasburg

para 12 muajve - BalkanWeb

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, në kuadër të vizitave që ka nisur në kryeqendrat evropiane për të diskutuar për procesin e liberalizimit të vizave për Kosovën, të hënën ka udhëtuar për në...

Deputetët lobues, veç vizave kërkuan edhe anëtarësimin e Kosovës në UNESCO dhe INTERPOL

para 12 muajve - Lajmi.net

Delegacioni i Kuvendit të Kosovës i kryesuar nga kryetari, Kadri Veseli, gjatë javës së kaluar zhvilloi një vizitë në Vjenë të Austrisë. Së bashku me Veselin, në këtë vizitë ishin edhe përfaqësues nga...

Veseli udhëtoi në Strasburg për të lobuar për liberalizim të vizave

para 12 muajve - Illyria

Prishtinë, 11 qershor 2018 – Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, udhëtoi sot për në Strasburg në kuadër të turit lobues nëpër vendet e Bashkimit Evropian për liberalizimin e vizave për qytetarët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK