http://kariera.mk

Pagat e kryeministrave të rajonit, kryesojnë Haradinaj e Rama

para 12 muajve - Mapo

Të gjithë kryeministrat e republikave në Ballkan e kanë të zgjidhur problemin e strehimit, paga më të larta se 1,000 euro dhe disa prej tyre edhe kursime në banka. Kryeministrja e Serbisë Ana Brnabiç është...

Pagat e kryeministrave të rajonit, kryesojnë Haradinaj e Rama

para 12 muajve - Tetova Sot

Të gjithë kryeministrat e republikave në Ballkan e kanë të zgjidhur problemin e strehimit, paga më të larta se 1,000 euro dhe disa prej tyre edhe kursime në banka. Kryeministrja e Serbisë Ana Brnabiç është...

Pagat e kryeministrave të rajonit, kryesojnë Haradinaj e Rama

para 12 muajve - Java News

Të gjithë kryeministrat e republikave në Ballkan e kanë të zgjidhur problemin e strehimit, paga më të larta se 1,000 euro dhe disa prej tyre edhe kursime në banka. Kryeministrja e Serbisë Ana Brnabiç është...

Sa paguhet Rama, Zaev dhe Haradinaj? Kush është kryeministri më i paguar në rajon?

para 12 muajve - Sot News

Zakonisht priremi të mendojmë që krerët e shtetit kanë rroga marramendëse, edhe pse zakonisht për nivelin e popullsisë. Këto rroga janë relativisht të larta. Por a e dini sa paguhen kryeministrat e rajonit?...

Ramush Haradinaj, kryeministri me pagën me te lartë ne rajon

para 12 muajve - Infokusi

Nëse jo me tjera gjëra kryeministri i Kosovës lë shumë mbrapa homologët e tij me pagë. Haradinaj për punën që bën paguhet dy deri tre fish më shumë se kryeministrat e vendeve fqinje, shkruan GazetaFokus....

Haradinaj dhe Kushtetuesja ia mundësuan Thaçit pagën më të lartë në Ballkan

para 12 muajve - GazetaBlic

Gjykata Kushtetuese ka shkaktuar efekt zinxhiror me rastin e përligjjes së vendimit të kryeministrit Ramush Haradinaj për ngritjen e pagave qeveritare. Vendimi i kësaj gjykate mund ta ketë gëzuar edhe...

Super pagat e shefave në Kosovë

para 12 muajve - Telegrafi

Pavarësisht se jetojnë dhe punojnë në Kosovës disa drejtues të kompanive publike e institucioneve të pavarura marrin mijëra euro brenda një viti. Madje me pagat e tyre mujore ua kalojnë edhe Presidentit,...

Super pagat e shefave në Kosovë

para 12 muajve - Infokusi

Pavarësisht se jetojnë dhe punojnë në Kosovë disa drejtues të kompanive publike e institucioneve të pavarura marrin mijëra euro brenda një viti. Madje me pagat e tyre mujore ua kalojnë edhe Presidentit,...

Haradinaj dhe Kushtetuesja e bëjnë Thaçin presidentin më të paguar në rajon

para 12 muajve - Illyria

Prishtinë, 12 qershor 2018 – Gjykata Kushtetuese ka shkaktuar efekt zinxhiror me aktgjykimin mbi vendimin e kryeministrit Ramush Haradinaj për ngritjen e pagave të qeveritarëve, shkruan AktivPress. Aktgjykimi...

Super pagat e shefave në Kosovë

para 12 muajve - Sovrani

Pavarësisht se jetojnë dhe punojnë në Kosovë disa drejtues të kompanive publike e institucioneve të pavarura marrin mijëra euro brenda një viti. Madje me pagat e tyre mujore ua kalojnë edhe Presidentit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK