http://kariera.mk

Del autopsia e 20 vjeçares shqiptare që e gjet e vdekur në Itali

para 12 muajve - GazetaBlic

Media lokale në Itali ka shkruar sërish për vdekjen e Anxhela Meçanit duke dhënë detaje në lidhje me zbulimet që kanë dalë në dritë falë ekspertizës mjeko- ligjore. Sipas Torino Today, Anxhela Meçani punonte...

Del autopsia e 20-vjeçares të vdekur në Itali: Anxhela Meçani s’ishte dhunuar para se të hidhej nga makina

para 12 muajve - BalkanWeb

ITALI- Sipas autopsisë së kryer nga mjeku italian Roberto Testi, caktuar nga prokurorët publikë Anna Maria Loreto dhe Livia Loçi, të cilët po hetojnë lidhur me rastin e shqiptares, ka rezultuar se ajo...

Del autopsia e 20-vjeçares së vrarë në Itali

para 12 muajve - Sot News

Sipas autopsisë së kryer nga mjeku italian Roberto Testi, caktuar nga prokurorët publikë Anna Maria Loreto dhe Livia Loçi, të cilët po hetojnë lidhur me rastin e shqiptares, ka rezultuar se ajo nuk është...

Del autopsia e 20-vjecares në Itali: Anxhela Meçani nuk ishte dhunuar para se të hidhej nga makina

para 12 muajve - Albeu

Sipas autopsisë së kryer nga mjeku italian Roberto Testi, caktuar nga prokurorët publikë Anna Maria Loreto dhe Livia Loçi, të cilët po hetojnë lidhur me rastin e shqiptares, ka rezultuar se ajo nuk është...

U vra në Itali, del autopsia për vdekjen e vajzës shqiptare

para 12 muajve - NOA

Pak ditë nga ngjarja e rëndë, ku një vajzë shqiptare u vra në Itali, kanë dalë rezultatet e autopsisë për 20-vjeçaren nga Fieri, Anxhela Meçani. Ndryshe nga sa u tha për vdekjen e saj, sipas rezultateve,...

Del autopsia e 20-vjecares në Itali: Anxhela Meçani nuk ishte dhunuar para se të hidhej nga makina

para 12 muajve - Mapo

Sipas autopsisë së kryer nga mjeku italian Roberto Testi, caktuar nga prokurorët publikë Anna Maria Loreto dhe Livia Loçi, të cilët po hetojnë lidhur me rastin e shqiptares, ka rezultuar se ajo nuk është...

E hodhën për të vdekur në asfalt! Del autopsia e Anxhela Meçanit

para 12 muajve - Gazeta Express

Media lokale në Itali ka shkruar sërish për vdekjen e Anxhela Meçanit duke dhënë detaje në lidhje me zbulimet që kanë dalë në dritë falë ekspertizës mjeko- ligjore. Sipas Torino Today, Anxhela Meçani punonte...

Del autopsia e 20 vjeçares në Itali: “Nuk është dhunuar para se të hidhej nga makina!”

para 12 muajve - Blitz

Sipas autopsisë së kryer nga mjeku italian Roberto Testi, caktuar nga prokurorët publikë Anna Maria Loreto dhe Livia Loçi, të cilët po hetojnë lidhur me rastin e shqiptares, ka rezultuar se ajo nuk është...

Del autopsia e parë për vrasjen e 20-vjeçares Anxhela Meçani në Itali

para 12 muajve - Mapo

Anxhela Meçani, shqiptarja 20-vjeçare nga Fieri, e cila vdiq në spitalin Santa Croce në Moncalieri, nuk ishte dhunuar përpara se të hidhej në asfalt mbrëmjen e së shtunës. Autopsia në trupin e saj u krye...

Autopsia e Anxhela Meçanit shton misterin rreth vdekjes së saj

para 12 muajve - Java News

Dalin rezultatet e autopsisë së 20-vjeçares shqiptare Anxhela Meçani e cila humbi jetën tragjikisht në Itali pasi ‘fluturoi’ nga një automjet në ecje. Sipas Torino Today, Anxhela Meçani punonte si një...

“Nuk dua ta varrosin atje, shteti të na ndihmojë!” Flet babai i 20 vjeçares që vdiq në Itali

para 12 muajve - Gazeta Express

Vdekja e saj ishte e mistershme dhe vijon të mbetet e tillë... të vetmet detaje janë ato që përcolli media italiane e cila sqaronte se e reja ishte rrahur barbarisht e më pas ishte hedhur nga makina si...

I hodhën vajzën nga makina, apeli prekës i të atit: Duam trupin e saj

para 12 muajve - Mapo

Pak ditë pas vdekjes tragjike të Anxhela Meçanit, 20 vjecares nga Fieri që u hodh nga makina nga disa persona ende të paidentifikuar, familjarët e saj kërkojnë ndihmën e shtetit shqiptar në zbardhjen e...

Vrasja e 20-vjeçares në Itali, babai: Shteti të na ndihmojë për kthimin e trupit

para 12 muajve - Sot News

Pak ditë pas vdekjes tragjike të Anxhela Meçanit, 20 vjecares nga Fieri që u hodh nga makina nga disa persona ende të paidentifikuar, familjarët e saj kërkojnë ndihmën e shtetit shqiptar në zbardhjen e...

Gjyshi i Anxhelës me lot në sy: Më vdiq vajza, tani edhe mbesa

para 12 muajve - Albeu

Familjarët e Anxhela Meçanit janë tronditur pas ngjarjes së rëndë në Itali ku 20-vjeçarja pas dhunës barbare dhe hedhjes nga makina , gjeti vdekjen. Gjyshi i saj tregon momentin kur ka marrë lajmin, që...

Del autopsia e 20 vjeçares shqiptare që e gjet e vdekur në Itali

para 12 muajve - Insajderi

Media lokale në Itali ka shkruar sërish për vdekjen e Anxhela Meçanit duke dhënë detaje në lidhje me zbulimet që kanë dalë në dritë falë ekspertizës mjeko- ligjore. Sipas Torino Today, Anxhela Meçani punonte...

Del autopsia e 20 vjeçares shqiptare që e gjet e vdekur në Itali

para 12 muajve - Periskopi

Media lokale në Itali ka shkruar sërish për vdekjen e Anxhela Meçanit duke dhënë detaje në lidhje me zbulimet që kanë dalë në dritë falë ekspertizës mjeko- ligjore. Sipas Torino Today, Anxhela Meçani punonte...

Flet babai i 20 vjeçares që vdiq në Itali: Nuk kemi para për ta sjell trupin e saj në Shqipëri

para 12 muajve - Periskopi

Vdekja e saj ishte e mistershme dhe vijon të mbetet e tillë… të vetmet detaje janë ato që përcolli media italiane e cila sqaronte se e reja ishte rrahur barbarisht e më pas ishte hedhur nga makina si mish...

Komuna në Itali merr përsipër varrimin e 20-vjeçares shqiptare

para 12 muajve - Albeu

Pavarësisht familja e Anxhela Meçani kërkon trupin e saj në Shqipëri, komuna e Moncalierit ka bërë të ditur se do të marrë përsipër funeralin e 20-vjeçares "> 20-vjeçares shqiptare që u vra në Torino të...

Vdekja e 20-vjeçares shqiptare, komuna italiane merr përsipër funeralin e Anxhelës

para 12 muajve - Sot News

Pas vdekjes tragjike të 20 vjeçares shqiptare, Anxhela Meçani që u vra në Torino të Italisë, komuna e Moncalierit ka marrë përsipër funeralin e vajzës. “Nëse një vajzë e re vetëm 20-vjeçe vdes e vetme...

FOTO/ Vdiq e vetme në një shtrat spitali, kush është Anxhela Meçani, vajza që u masakrua në Itali

para 12 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Për Anxhela Meçanin, 20-vjeçaren nga Fieri që humbi jetën pak ditë më parë në Torino pasi u dhunua dhe u hodh brutalisht nga një makinë në ecje nuk u publikua asnjë imazh në mediat italiane, ndonëse...

Tragjike, Anxhela e vrarë në Itali nuk kishte ardhur as për varrimin e nënës

para 12 muajve - Albeu

Anxhela Meçani u vra në rrethana ende të paqarta disa ditë më parë në Torino , ndërsa familjarët nuk mundet që të tërheqin trupin e saj nga Italia. Babai i saj tregon se e bija kishte ikur me një djalë...

Vajza u gjet e masakruar rrugëve të Torinos, Babai: Para 5 muajsh i vdiq nëna, por nuk i erdhi në varrim

para 12 muajve - Sot News

Rrefimi i babait të Anxhela Mecanit për mediat këtë të mërkurë, nga qyteti i Fierit, ka zbuluar një detaj të trishtë që bën fjalë për të renë e cila kishte kohë që kishte ikur në Itali. Ai tha se Anxhela...

Detaji tragjik/ 5 muaj më parë Anxhela humbi nënën, pse nuk mori pjesë në varrim

para 12 muajve - BalkanWeb

FIER- Detaje tragjike dalin në dritë për 20-vjeçaren Anxhela Meçanit, e cila u masakrua deri në vdekje në Itali, në rrethana të paqarta. ‘BalkanWeb’ mëson se vetëm 5 muaj më parë vajza kishte humbur nënën...

Tragjedia: 5 muaj më parë Anxhela humbi nënën…

para 12 muajve - Mapo

Detaje tragjike dalin në dritë për 20-vjeçaren Anxhela Meçanit, e cila u masakrua deri në vdekje në Itali, në rrethana të paqarta. ‘BalkanWeb’ mëson se vetëm 5 muaj më parë vajza kishte humbur nënën e...

INTERVISTA/ Babai i Anxhela Meçanit që u masakrua në Itali: Iku me një djalë, s’po tërheq dot trupin!

para 12 muajve - BalkanWeb

FIER- Babai i Anxhela Meçanit, vajza e cila u dhunua dhe më pas u hodh nga dritarja e një automjeti në lëvizje në Itali, duke i shkaktuar vdekjen, kanë reaguar për ngjarjen e rëndë. Në një intervistë për...

Humbi jetën pasi u dhunua në Itali, babai i shqiptares: Iku me një djalë, s'tërheqim dot trupin

para 12 muajve - Gazeta Express

Babai i Anxhela Meçanit, vajza e cila u dhunua dhe më pas u hodh nga dritarja e një automjeti në lëvizje në Itali, duke i shkaktuar vdekjen, kanë reaguar për ngjarjen e rëndë. Në një intervistë për ‘News24’...

Flasin prindërit e Anxhelës: Iku në Itali me një shqiptar, kontakti i fundit para shumë kohësh

para 12 muajve - NOA

Anxhela Meçani humbi jetën në mënyrë tragjike para disa ditësh në Itali. 20-vjeçarja shqiptare u dhunua barbarisht në një makinë dhe u hodh në rrugët e Torinos teksa mjeti ishte në lëvizje e sipër. Ajo...

Flasin prindërit e Anxhelës: Iku në Itali me një djalë shqiptar

para 12 muajve - Albeu

Vazhdojnë hetimet e policisë italiane në lidhje me vrasjen e shqiptares Anxhela Meçani në këtë shtet. Prindërit e Anxhela Meçanit kanë kërkuar ndihmë nga shteti pasi sipas tyre nuk kanë mundësi të tërheqin...

U masakrua për vdekje në Itali, familjarët e Anxhela Meçanit: Të vendoset drejtësia

para 12 muajve - BalkanWeb

FIER- Familjarët e Anxhela Meçanit, vajza e cila u dhunua dhe më pas u hodh nga dritarja e një automjeti në lëvizje në Itali, duke i shkaktuar vdekjen, kanë reaguar për ngjarjen e rëndë. Në një intervistë...

U masakrua për vdekje në Itali, familjarët e Anxhela Meçanit thirrje me lot në sy

para 12 muajve - Sot News

Familjarët e Anxhela Meçanit, vajza e cila u dhunua dhe më pas u hodh nga dritarja e një automjeti në lëvizje në Itali, duke i shkaktuar vdekjen, kanë reaguar për ngjarjen e rëndë. Familjarët kërkojnë...

Prindërit e Anxhelës: Iku në Itali me një djalë shqiptar. S’kemi mundësi ta tërheqim trupin

para 12 muajve - Mapo

Prinderit e Anxhela Mecanit, e vrare ne Itali te dielen, kane folur per mediat dhe kane kerkuar ndihme nga shteti pasi nuk kane mundesi te terheqin trupin e 20-vjecares. “Duam ndihmën e shtetit shqiptar,...

Prindërit e Anxhelës: Iku në Itali me një djalë shqiptar, s’kemi mundësi ta tërheqim trupin

para 12 muajve - Java News

Prinderit e Anxhela Mecanit, e vrare ne Itali te dielen, kane folur per mediat dhe kane kerkuar ndihme nga shteti pasi nuk kane mundesi te terheqin trupin e 20-vjecares. “Duam ndihmën e shtetit shqiptar....

Humbi jetën pasi u dhunua në Itali, babai i shqiptares: Iku me një djalë, s’tërheqim dot trupin

para 12 muajve - Sovrani

Babai i Anxhela Meçanit, vajza e cila u dhunua dhe më pas u hodh nga dritarja e një automjeti në lëvizje në Itali, duke i shkaktuar vdekjen, kanë reaguar për ngjarjen e rëndë. Në një intervistë për ‘News24’...

Shqiptarët dhe policia në kërkim të vrasësit të Anxhela-s

para 12 muajve - Mapo

‘ Thonë që shqiptarët, ata me pistoleta dhe që drejtojnë rrjetet e trafikut të vajzave, janë njerëz që nuk falin’. Kështu e nis shkrimin e saj të ditës së sotme kushtuar Anxhela Meçanit, gazeta e madhe...

E vranë se ishte prostitutë?! Flet ish-burri i Anxhela Meçanit: Kur rrinte me mua…

para 12 muajve - Tetova Sot

Kanë dalë detaje lidhur me vrasjen e 20-vjeçares Anxhela Meçani në Itali. Të renë shqiptare e rrahën barbarisht tre ditë më parë dhe më pas e hodhën në rrugë në Torini. Ajo u dërgua në spital, por nuk...

Vrasja makaber e 20 vjeçares në Itali/ Flet ish-bashkëshorti: Çfarë më tha partneri i saj i ri

para 12 muajve - Standard

20 vjeçarja shqiptare që u vra barbarisht të shtunën e shkuar në Torino kishte jetuar më herët në Ravenna. Shqiptarja ishte martuar me një burrë italian në Ravenna, shumë më i madh në moshë, por që kohët...

Vrasja makabre e shqiptares në Itali, hetuesit po rindërtojnë ngjarjen

para 12 muajve - NOA

Edhe sot ende nuk dihen arsyet e vrasjes makabre të një vajze shqiptare, në Itali. Ndërkohë, hetuesit po përpiqen që të rindërtojnë ngjarjen për të kuptuar më shumë mbi vrasjen e Anxhela Meçanit. E reja...

E gjetën të gjakosur në rrugë, fjalët e fundit të 20-vjeçares shqiptare që vdiq në Itali

para 12 muajve - NOA

Vdekja e 20-vjeçares shqiptare Anxhela Meçani në Itali, po bën bujë në mediat e shtetit fqinj, për shkak se dyshohet se ajo u hodh në rrugë mbrëmjen e së shtunës, ndërsa ndërroi jetë në spital gatë së...

Vdekja tragjike e Anxhelës në Itali, fjalët e fundit që tha në spital. Me vete kishte…

para 12 muajve - Mapo

A e hodhën nga makina pasi e rrahën, apo për të shpëtuar, Anxhela Mecani, shqiptarja 20-vjecare u hodh vetë, por gjeti përsëri vdekjen pak më pas në spital? Kjo është pyetje që ngrenë mediat italiane,...

Misteri i vdekjes së 20-vjeçares shqiptare: Kush dhe pse e dhunoi për vdekje?

para 12 muajve - Albeu

Vdekja e 20-vjeçares "> 20-vjeçares shqiptare në Itali është e rrethuar plot mister. Fillimisht u deklarua nga mediat italiane se ajo punonte prostitutë, dhe në vendin fqinj kishte ikur fillimisht për...

“Nuk e meritonte këtë fund”, flet ish-bashkëshorti i shqiptares së vrarë në Itali

para 12 muajve - Lexo

Mediat italiane shkruajnë sërish sot për 20 vjeçaren shqiptare që u rrah barbarisht dhe më pas u hodh nga një makinë në ecje në rrugët e Torinos. Anxhela Meçani, vajza nga Shqipëria që sipas mediave punonte...

“Nuk e meritonte këtë fund”, flet ish-bashkëshorti i shqiptares së vrarë në Itali

para 12 muajve - Java News

Mediat italiane shkruajnë sërish sot për 20 vjeçaren shqiptare që u rrah barbarisht dhe më pas u hodh nga një makinë në ecje në rrugët e Torinos. Anxhela Meçani, vajza nga Shqipëria që sipas mediave punonte...

DYSHIMET/ Martesa e dështuar dhe jeta në rrugë e Anxhela Meçanit. Pista ku po heton policia italiane

para 12 muajve - BalkanWeb

Detaje të reja mësohen pas ngjarjes së rëndë të ndodhur pak ditë më parë në Itali, ku shqiptarja Angela Meçani u hodh nga një makinë në ecje e sipër në Torino dhe gjeti vdekjen një ditë më pas në spital...

“Nuk e meritonte këtë fund, ishte kaq e re”, flet ish- bashkëshorti i shqiptares së vrarë në Itali

para 12 muajve - Gazeta Express

Mediat italiane shkruajnë sërish sot për 20 vjeçaren shqiptare që u rrah barbarisht dhe më pas u hodh nga një makinë në ecje në rrugët e Torinos. Anxhela Meçani, vajza nga Shqipëria që sipas mediave punonte...

“Nuk e meritonte këtë fund”, flet ish-burri italian i shqiptares që u vra barbarisht

para 12 muajve - BalkanWeb

U rrah barbarisht dhe më pas u hodh nga një makinë në ecje në rrugët e Torinos. Anxhela Meçani, prostituta 20-vjeçare me origjinë nga Shqipëria vdiq në spital, ku shkoi në gjendje kritike për jetën. Ishte...

"Ishte e qeshur, nuk meritonte këtë fund!" Flet ish-bashkeshorti i Anxhelës së vrarë në Itali

para 12 muajve - Albeu

“Është barbare mënyra në të cilën e kanë vrarë”. Kështu e ka cilësuar vdekjen e Anxhela Meçanit, ish-bashkëshorti i saj italian. Anxhela u gjet e rrahur edhe hedhur në rrugë në Torino dy ditë më parë duke...

20-vjeçarja shqiptare gjeti vdekjen pasi e flakën nga makina, flet bashkëshorti italian

para 12 muajve - NOA

Një 20-vjeçare shqiptare humbi jetën në mënyrë tragjike në Torino të Italisë. Anxhela Meçani u dhunua barbarisht në një makinë dhe u hodh në rrugë teksa mjeti ishte në ecje e sipër. Ajo u transportua në...

Vrasja makabre e 20-vjeçares shqiptare në Itali, flet ish-bashkëshorti italian: Ishte prostitutë?!

para 12 muajve - Mapo

U rrah barbarisht dhe më pas u hodh nga një makinë në ecje në rrugët e Torinos. Anxhela Meçani, prostituta 20-vjeçare me origjinë nga Shqipëria vdiq në spital, ku shkoi në gjendje kritike për jetën. Ishte...

Flet ish-burri italian i 20-vjeçares që u vra barbarisht: Nuk meritonte këtë fund!

para 12 muajve - Sot News

“Është barbare mënyra në të cilën e kanë vrarë”. Kështu është shprehur ish bashkëshorti italian i Anxhela Meçanit, 20-vjeçares shqiptare e cila u gjet e rrahur dhe e hedhur në mes rrugës në Torini dje...

Nuk lajmërohet askush nga familja e 20-vjeçares së vrarë në Itali

para 12 muajve - Albinfo

Komuna e  Moncalierit ka bërë të ditur se do të marrë përsipër funeralin e 20-vjeçares shqiptare, Anxhela Meçani, që u vra në Torino të  Italisë, nëse familjarët e saj nuk lajmërohen. “Nëse një vajzë e...

U gjet e hedhur në rrugë dhe vdiq në spital, e reja shqiptare shkoi në Itali pas premtimit të të dashurit

para 12 muajve - NOA

Zbulohen detaje të tjera lidhur me 20-vjeçaren shqiptare Anxhela Meçani, e cila u gjet e hedhur në mes të rrugës me dëmtime fizike në zonën e Moncalieri në Itali, ku gjeti vdekjen gjatë së dielës në spital....

Misteri i vdekjes së 20-vjeçares shqiptare: Kush dhe pse e dhunoi për vdekje?

para 12 muajve - Fakti Ditor

Vdekja e 20-vjeçares”>20-vjeçares shqiptare në Itali është e rrethuar plot mister. Fillimisht u deklarua nga mediat italiane se ajo punonte prostitutë, dhe në vendin fqinj kishte ikur fillimisht për shkak...

U gjet e hedhur në mes të rrugës, mediat: Premtimi i të dashurit që solli në Itali Anxhelën

para 12 muajve - Mapo

Deri tre vjet më parë, 20-vjeçarja Anxhela Meçani jetonte në periferi të Tiranës, në Shqipëri. Më pas ajo u transferua në Itali sepse i dashuri i saj i kishte premtuar një punë si balerinë në lokalet e...

I fejuari e ktheu 20-vjeçaren në prostitutë, tutori e vrau dhe e hodhi në rrugë

para 12 muajve - Fakti Ditor

Ditën e djeshme Italia u trondit kur një vajzë e re vetëm 20-vjeç u gjet në gjendje kritike për jetën në trotuar. Dëshmitarët deklaruan për mediat italiane se trupi i saj është hedhur nga një makinë e...

U hodh si “leckë” në mes të rrugës, mediat: Premtimi i të dashurit solli në Itali Anxhelën

para 12 muajve - Sot News

Deri tre vjet më parë 20-vjeçarja Anxhela Meçani jetonte në periferi të Tiranës, në Shqipëri. Më pas ajo u transferua në Itali sepse i dashuri i saj i kishte premtuar një punë si balerinë në lokalet e...

E vrau tutori. Zbardhet historia e Anxhelas, vajzës së re të vrarë në Itali

para 12 muajve - Ina

Deri para tre vitesh, Anxhela Meçani jetonte në periferi të Tiranës. Pastaj ajo do të transferohej për në Itali, ku i fejuari i saj i kishte premtuar një punë si balerinë.Por ky premtim fatkeqësisht ishte...

E vrau tutori. Zbardhet historia e Anxhelas, vajzës së re të vrarë në Itali

para 12 muajve - Mapo

Deri para tre vitesh, Anxhela Meçani jetonte në periferi të Tiranës. Pastaj ajo do të transferohej për në Itali, ku i fejuari i saj i kishte premtuar një punë si balerinë. Por ky premtim fatkeqësisht ishte...

I fejuari e ktheu 20-vjeçaren në prostitutë, tutori e vrau dhe e hodhi në rrugë

para 12 muajve - Albeu

Ditën e djeshme Italia u trondit kur një vajzë e re vetëm 20-vjeç u gjet në gjendje kritike për jetën në trotuar. Dëshmitarët deklaruan për mediat italiane se trupi i saj është hedhur nga një makinë e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK