http://kariera.mk

Vlorë, udhëtonin me “Jaguar” e armë, arrestohen 2 të rinj

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Operacioni i koduar “Stroke” ka vënë në pranga dy persona në qytetin e Vlorës. Personat e arrestuar janë shtetasit Rigert Memaj, 29 vjeç, lindur e banues në Vlorë dhe Elton Gërdhuqi, 38 vjeç, lindur në...

“Të fortët” udhëtonin me “Jaguar” e pistoletë në mes të qytetit, kapen nga policia

para 9 muajve - Mapo

Policia e Vlorës ka arrestua dy persona në një operacion të koduar me emrin “Stroke”. Personat e arrestuar janë shtetasit Rigert Memaj, 29 vjeç, lindur e banues në Vlorë dhe Elton Gërdhuqi, 38 vjeç, lindur...

Lëvizte në qytet me ‘Jaguar’ dhe armë zjarri, arrestohet 38-vjeçari në Vlorë (Emri)

para 9 muajve - BalkanWeb

VLORE- Policia e Vlorës ka finalizuar operacionin Stroke”, ndërsa është kapur një shtetas i shpallur në kërkim dhe një tjetër për armëmbajtje pa leje. Policia ka arrestuar Rigert Memaj, 29 vjeç i dënuar...

Vlorë, arrestohet një person i shpallur në kërkim dhe një tjetër për armë mbajtje pa leje

para 9 muajve - Albeu

Polica e Vlorë s ka realizuar me sukses një operacion duke arrestuar një person të shpallur në kërkim si dhe ka arrestuar një tjetër për armë mbajtje pa leje . Vlorë Finalizohet operacioni policor “Stroke”....

Drogë dhe armëmbajtje pa leje, arrestohen dy persona në Vlorë

para 9 muajve - Sot News

Policia në Vlorë ka arrestuar një shtetas të shpallur në kërkim dhe një tjetër për armëmbajtje pa leje. Nga burmiet e policsë bëhët me dje se është arrstuar Rigert Memaj, 29 vjeç, banues në Vlorë, i shpallur...

VIDEO/ Mbante pistoletë në makinë, arrestohet vlonjati

para 9 muajve - Lexo

Një person është arrestuar në Vlorë, pasi qarkullonte me pistoletë në makinë Mesohet Elton Gërdhuqi, 38 vjeç, qarkullonte me armë Pistoletë në një automjet luksoz tip ”Jaguar”. Në pranga ka rënë edhe Rigert...

Emri/ Qarkullonte me pistoletë në ”Jaguar”, pranga 38-vjeçarit në Vlorë

para 9 muajve - Java News

Një person është arrestuar në Vlorë, pasi qarkullonte me pistoletë në makinë Mesohet Elton Gërdhuqi, 38 vjeç, qarkullonte me armë Pistoletë në një automjet luksoz tip ”Jaguar”. Në pranga ka rënë edhe Rigert...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK