http://kariera.mk

“MONSTRA” ANULOHET PËR HERË TË DYTË, FAMILJET E DJEMVE TË VRARË DYSHOJNË PËR LOJËRA POLITIKE

më 7.2018 - TV21

Seanca e kaluar për rastin “Monstra” ishte shtyrë për shkaqe teknike, kurse seanca e sotme për shkak se gjykatësi i dytë ka shkuar në pushim mjekësor. Sot duhej të dëgjohej dëshmitari i rrezikuar. Pasi...

Shkupi insiston për ekstradimin e Alil Demirit dhe Afrim Ismailoviq të rastit “Monstra”

më 7.2018 - Tetova Sot

Gjykata Penale e Maqedonisë insiston në ekstradimin e të akuzuarve në rastin Monstra, Alil Demiri dhe Afrim Ismailoviq. Në seancën e sotme gjyqësore gjykatësi tha se vazhdimisht ka bërë kërkesa për ekstradimin...

Në Gjykatë janë dëgjuar 16 bomba për "Total"

më 7.2018 - Zhurnal

Në Gjykatë janë dëgjuar 16 bomba për "Total" "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Shkupi insiston për ekstradimin e Alil Demirit dhe Afrim Ismailoviq të rastit “Monstra”

më 7.2018 - Ina

Gjykata Penale e Maqedonisë insiston në ekstradimin e të akuzuarve në rastin Monstra, Alil Demiri dhe Afrim Ismailoviq. Në seancën e sotme gjyqësore gjykatësi tha se vazhdimisht ka bërë kërkesa për ekstradimin...

Anulohet sërish seanca për “Monstrën”

më 7.2018 - Iliria News

Edhe seanca e sotme për rastin ‘Monstra’ u anulua. Shkak për anulimin e kësaj seance ishte mungesa e gjykatësit Osman Shabani për shkak problemeve shëndetësore. Nga ana tjetër familjaret e viktimave u...

"Monstra", anulohet sërish seanca gjyqësore

më 7.2018 - Albeu

Seanca gjyqësore për rastin Monstra në të cilën duhet të dëgjohen dëshmitari i mbrojtur është anuluar sërish për shkak të mungesës së gjykatësit, Osman Shabani i cili nuk ishte i pranishëm për shkak të...

“Monstra”, anulohet seanca për të dytën herë radhazi

më 7.2018 - Alsat-M

Seanca gjyqësore për rastin Monstra në të cilën duhet të dëgjohen dëshmitari i mbrojtur është anuluar sërish për shkak të mungesës së gjykatësit, Osman Shabani i cili nuk ishte i pranishëm për shkak të...

Gjykatësi Shabani në pushim mjekësor, shtyhet dëgjimi i dëshmitarit “E1” për “Monstrën”

më 7.2018 - MRT

Gjykatësi i dytë i lëndës në rastin “Monstra”, Osman Shabani, u sëmur papritur dhe hapi pushim mjekësor.... Gjykatësi i dytë i lëndës në rastin “Monstra”, Osman Shabani, u sëmur papritur dhe hapi pushim...

Anulohet sërish seanca për “Monstrën”

më 7.2018 - Medial

Edhe seanca e sotme për rastin ‘Monstra’ u anulua. Shkak për anulimin e kësaj seance ishte mungesa e gjykatësit Osman Shabani për shkak problemeve shëndetësore. Nga ana tjetër familjaret e viktimave u...

Fetai: Jam e gatshme çdo ditë të vij në gjykatë dhe të punoj për rastin “Monstra”

më 7.2018 - Zhurnal

Fetai: Jam e gatshme çdo ditë të vij në gjykatë dhe të punoj për rastin “Monstra” UPDATE: 11.07.2018 13:42:00 ### 11.07.2018 10:45:00 Anulohet “Monstra, sëmuret gjykatësi Shkup, 11 korrik - Rasti “Monstra”...

Fetai: Jam e gatshme çdo ditë të vij në gjykatë dhe të punoj për rastin “Monstra”

më 7.2018 - Telegrafi

Pas anulimit të seancës së sotme gjyqësore për rastin “Monstra”, gjë që shkaktoi reagime të shumta tek prindërit e të vrarëve, prokurorja speciale Fatime Fetai gjykatësit Ognen Stavrev i tha se nëse është...

Fetai: Jam e gatshme çdo ditë të vij në gjykatë dhe të punoj për rastin “Monstra”

më 7.2018 - Ina

Pas anulimit të seancës së sotme gjyqësore për rastin “Monstra”, gjë që shkaktoi reagime të shumta tek prindërit e të vrarëve, prokurorja speciale Fatime Fetai gjykatësit Ognen Stavrev i tha se nëse është...

Gjykata nuk heq dorë nga ekstradimi i Alil Demirit dhe Afrim Ismailoviq

më 7.2018 - Shenja

Gjykata Penale e Maqedonisë insiston në ekstradimin e të akuzuarve në rastin Monstra, Alil Demiri dhe Afrim Ismailoviq. Në seancën e sotme gjyqësore gjykatësi tha se vazhdimisht ka bërë kërkesa për ekstradimin...

Gjykata maqedonase sërish kërkon ekstradimin e dy shqiptarëve, Kosova një herë ka refuzuar

më 7.2018 - Zhurnal

Gjykata maqedonase sërish kërkon ekstradimin e dy shqiptarëve, Kosova një herë ka refuzuar "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Gjykata maqedonase sërish kërkon ekstradimin e dy shqiptarëve, Kosova një herë ka refuzuar

më 7.2018 - Gazeta Express

Në seancën e sotshme gjyqësore për rastin “Monstra”, gjykatësi përsëri insistoi për ekstradimin e Alil Demirit dhe Afrim Ismailoviqit, dy prej të akuzuarve kryesorë që gjykohen në mungesë për shkak se...

RASTI “MONSTRA”: ANULOHET GJYKIMI, SËMURET GJYKATËSI

më 7.2018 - Klan Macedonia

Duhej të dëshmonte dëshmitari i koduar “E1” Edhe pse sot në Gjykatën Penale është dashur të mbahet seanca për dëgjimin e dëshmitarit E1 në rastin “Monstra”, kjo nuk do të ndodhë për shkak se gjyqtari Osman...

Seancë për “Monstrën”, do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur

më 7.2018 - Gazeta Express

Në seancën e sotme për rastin “Monstra”, lëndë e Prokurorisë Speciale Publike të Maqedonisë, publikisht do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur. Në seancën e kaluar, që u shty për shkak të mungesës së kushteve...

“Monstra”, familjarët e të vrarëve: Po luhen lojëra të errëta, 6 funskionarë të BDI-së po fishen me fshehtësi shtetërore

më 7.2018 - Portalb

Seanca gjyqësore për rastin “Monstra”, në të cilën do të duhej që të dëshmojë dëshmitar i mbrojtur “E1” është shtyrë, pasi që është sëmurë gjykatësi i dytë i lëndës, Osman Shabani, njofton Portalb.mk ....

"Moinstra", familjarët akuzojnë pushtetin: Luan lojëra të fëlliqta, qëllimisht e shtyn gjykimin

më 7.2018 - Gazeta Express

Seanca gjyqësore për rastin “Monstra”, në të cilën do të duhej që të dëshmojë dëshmitari i mbrojtur “E1” është shtyrë, pasi që është sëmurë gjykatësi i dytë i lëndës, Osman Shabani, raporton Portalb.mk....

Sëmuret gjykatësi, anulohet sërish seanca për rastin “Monstra”

më 7.2018 - Telegrafi

Edhe pse sot në Gjykatën Penale është dashur të mbahet seanca për dëgjimin e dëshmitarit E1 në rastin “Monstra”, kjo nuk do të ndodhë për shkak se gjyqtari Osman Shabani ka probleme shëndetësore, përcjell...

Fetai: Jam e gatshme çdo ditë të vij në gjykatë dhe të punoj për rastin “Monstra”

më 7.2018 - Tetova Sot

Pas anulimit të seancës së sotme gjyqësore për rastin “Monstra”, gjë që shkaktoi reagime të shumta tek prindërit e të vrarëve, prokurorja speciale Fatime Fetai gjykatësit Ognen Stavrev i tha se nëse është...

Anulohet “Monstra, sëmuret gjykatësi

më 7.2018 - Zhurnal

Anulohet “Monstra, sëmuret gjykatësi UPDATE: 11.07.2018 10:45:00 ### 11.07.2018 09:19:00 Seancë për "Monstrën", do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur Shkup, 11 korrik - Në seancën e sotme për rastin "Monstra"...

Anulohet sërish seanca për rastin ‘Monstra’

më 7.2018 - Alsat-M

Edhe seanca e sotme për rastin ‘Monstra’ u anulua. Shkak për anulimin e kësaj seance ishte mungesa e gjykatësit Osman Shabani për shkak problemeve shëndetësore. Nga ana tjetër familjaret e viktimave u...

Sëmuret gjykatësi, anulohet sërish seanca për rastin "Monstra"

më 7.2018 - MRT

Edhe pse sot në Gjykatën Penale është dashur të mbahet seanca për dëgjimin e dëshmitarit E1.... Edhe pse sot në Gjykatën Penale është dashur të mbahet seanca për dëgjimin e dëshmitarit E1 në rastin “Monstra”,...

“MONSTRA” NUK U NDËGJUA DËSHMITARI I MBROJTUR, SHKAKU I MUNGESËS SË GJYKATËSIT

më 7.2018 - TV21

Në seancën e sotme për rastin “Monstra” të PPS-së duheshte që të dëgjohet dëshmitari  i mbrojtur. Mirëpo seanca u shty për shkak të të sëmundjes të gjykatësit Osman Shabani, gjykatësi Ognen Stavrev gjykimin...

Rasti “Monstra”, dëshmitari E1 sot para trupit gjykues

më 7.2018 - Iliria News

Sot në Gjykatën Penale, do të mbahet seanca e radhës e rastit “Monstra” në të cilën opinioni do të mundet ta dëgjojë deklaratën e dëshmitarit të fshehur, njofton Portalb.mk. Në seancë do të marrin pjesë,...

Seancë për “Monstrën”, do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur

më 7.2018 - Alsat-M

Në seancën e sotme për rastin “Monstra”, lëndë e PSP-së do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur. Në seancën e kaluar që u shty për shkak të mungesës së kushteve teknike për dëgjim të dëshmitarit, gjykata...

Shtyhet gjykimi i rastit “Monstra” ku duhej të dëshmojë dëshmitari i koduar “E1”

më 7.2018 - Portalb

Sot në Gjykatën Penale duhej të mbahet seancë për rastin “Monstra” në të cilën opinioni priti ta dëgjojë deklaratën e dëshmitarit të fshehur, por seanca është shtyrë për shkak se gjykatësi Osman Shabani...

Anulohet sërish seanca për rastin "Monstra"

më 7.2018 - Gazeta Express

Edhe seanca e sotme për rastin ‘Monstra’ u anulua. Shkak për anulimin e kësaj seance ishte mungesa e gjykatësit Osman Shabani për shkak të problemeve shëndetësore. Nga ana tjetër, familjaret e viktimave...

"Monstra", sot dëgjohet dëshmitari i mbrojtur

më 7.2018 - Albeu

Në seancën e sotme për rastin “Monstra”, lëndë e PSP-së do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur . Në seancën e kaluar që u shty për shkak të mungesës së kushteve teknike për dëgjim të dëshmitarit, gjykata...

Shtyhet gjyqi për rastin “Monstra”, ja përse?

më 7.2018 - Ina

Sot në Gjykatën Penale duhej të mbahet seancë për rastin “Monstra” në të cilën opinioni priti ta dëgjojë deklaratën e dëshmitarit të fshehur, por seanca është shtyrë për shkak se gjykatësi Osman Shabani...

Seancë për “Monstrën”, do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur

më 7.2018 - Lajmi.net

Në seancën e sotme për rastin “Monstra”, lëndë e Prokurorisë Speciale Publike të Maqedonisë, publikisht do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur. Në seancën e kaluar, që u shty për shkak të mungesës së kushteve...

Seancë për “Monstrën”, do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur

më 7.2018 - Gazeta Express

Në seancën e sotme për rastin “Monstra”, lëndë e Prokurorisë Speciale Publike të Maqedonisë, publikisht do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur. Në seancën e kaluar, që u shty për shkak të mungesës së kushteve...

Fetai: Jam e gatshme çdo ditë të vij në gjykatë dhe të punoj për rastin “Monstra”

më 7.2018 - Fakti Ditor

Pas anulimit të seancës së sotme gjyqësore për rastin “Monstra”, gjë që shkaktoi reagime të shumta tek prindërit e të vrarëve, prokurorja speciale Fatime Fetai gjykatësit Ognen Stavrev i tha se nëse është...

Rasti “Monstra”, dëshmitari E1 sot para trupit gjykues

më 7.2018 - TV Koha

Sot në Gjykatën Penale, do të mbahet seanca e radhës e rastit “Monstra” në të cilën opinioni do të mundet ta dëgjojë deklaratën e dëshmitarit të fshehur, njofton Portalb.mk. Në seancë do të marrin pjesë,...

Seancë për "Monstrën", do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur

më 7.2018 - Zhurnal

Seancë për "Monstrën", do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Seancë për “Monstrën”, do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur

më 7.2018 - MRT

Në seancën e sotme për rastin “Monstra” të PSP-së do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur..... Në seancën e sotme për rastin “Monstra” të PSP-së do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur. Në seancën paraprake,...

Rasti “Monstra”, dëshmitari E1 sot para trupit gjykues

më 7.2018 - Ina

Sot në Gjykatën Penale, do të mbahet seanca e radhës e rastit “Monstra” në të cilën opinioni do të mundet ta dëgjojë deklaratën e dëshmitarit të fshehur, njofton Portalb.mk. Në seancë do të marrin pjesë,...

Fetai: Jam e gatshme çdo ditë të vij në gjykatë dhe të punoj për rastin “Monstra”

më 7.2018 - Nezavisen

Pas anulimit të seancës së sotme gjyqësore për rastin “Monstra”, gjë që shkaktoi reagime të shumta tek prindërit e të vrarëve, prokurorja speciale Fatime Fetai gjykatësit Ognen Stavrev i tha se nëse është...

Rasti "Monstra": Anulohet gjykimi,sëmuret gjykatësi

më 7.2018 - Nezavisen

Edhe pse sot në Gjykatën Penale është dashur të mbahet seanca për dëgjimin e dëshmitarit E1 në rastin “Monstra”, kjo nuk do të ndodhë për shkak se gjyqtari Osman Shabani ka probleme shëndetësore. Seanca...

“Monstra”, prej monitorit, me fytyrë të fshehur, sot dëshmon dëshmitari i koduar “E1”

më 7.2018 - Portalb

Sot në Gjykatën Penale, do të mbahet seanca e radhës e rastit “Monstra” në të cilën opinioni do të mundet ta dëgjojë deklaratën e dëshmitarit të fshehur, njofton Portalb.mk . Në seancë do të marrin pjesë,...

Fetai: Jam e gatshme çdo ditë të vij në gjykatë dhe të punoj për rastin “Monstra”

më 7.2018 - Republika

Pas anulimit të seancës së sotme gjyqësore për rastin “Monstra”, gjë që shkaktoi reagime të shumta tek prindërit e të vrarëve, prokurorja speciale Fatime Fetai gjykatësit Ognen Stavrev i tha se nëse është...

“Monstra”, pre monitorit, me fytyrë të fshehur, sot dëshmon dëshmitari i koduar “E1”

më 7.2018 - Portalb

Sot në Gjykatën Penale, do të mbahet seanca e radhës e rastit “Monstra” në të cilën opinioni do të mundet ta dëgjojë deklaratën e dëshmitarit të fshehur, njofton Portalb.mk . Në seancë do të marrin pjesë,...

Seancë për “Monstrën”, do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur

më 7.2018 - Fakti Ditor

Në seancën e sotme për rastin “Monstra”, lëndë e PSP-së do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur. Në seancën e kaluar që u shty për shkak të mungesës së kushteve teknike për dëgjim të dëshmitarit, gjykata...

Seancë gjyqësore për rastin “Monstra”, do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur

më 7.2018 - Telegrafi

Në seancën gjyqësore për rastin “Monstra” të Prokurorisë Speciale, do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur. Në seancën e fundit, e cila u shty për shkak të mungesës së kushteve teknike për dëgjimin e dëshmitarit,...

Gjykatësi i kërkon sërish Kosovës ekstradimin e Demirit dhe Ismailoviqit të “Monstrës”

më 7.2018 - Shenja

Në seancën e sotshme gjyqësore për rastin “Monstra”, gjykatësi përsëri insistoi për ekstradimin e Alil Demirit dhe Afrim Ismailoviqit, dy prej të akuzuarve kryesorë që gjykohen në mungesë për shkak se...

Seancë për “Monstrën”, do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur

më 7.2018 - Tetova Sot

Në seancën e sotme për rastin “Monstra”, lëndë e PSP-së do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur. Në seancën e kaluar që u shty për shkak të mungesës së kushteve teknike për dëgjim të dëshmitarit, gjykata...

Anulohet “Monstra, sëmuret gjykatësi

më 7.2018 - Shenja

Rasti “Monstra” u anulua shkaku i mungesës se gjykatësit Osman Shabani i cili ishte në pushim mjekësor, raporton Tv SHENJA. Gjykatësi tjetër Ognen Stavrev tha se gjithçka ka qenë e përgatitur për dëgjimin...

Shtyhet gjykimi i rastit “Monstra” ku duhej të dëshmojë dëshmitari i koduar “E1”

më 7.2018 - Nezavisen

Sot në Gjykatën Penale duhej të mbahet seancë për rastin “Monstra” në të cilën opinioni priti ta dëgjojë deklaratën e dëshmitarit të fshehur, por seanca është shtyrë për shkak se gjykatësi Osman Shabani...

Seancë për “Monstrën”, do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur

më 7.2018 - Bota Press

Botapress- 11- Korrik-Në seancën e sotme për rastin “Monstra”, lëndë e Prokurorisë Speciale Publike të Maqedonisë, publikisht do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur. Në seancën e kaluar, që u shty për shkak...

Seancë për “Monstrën”, do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur

më 7.2018 - Republika

Në seancën e sotme për rastin “Monstra” të PSP-së do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur. Në seancën paraprake, që ishte shtyer për shkak të mungesës së kushteve teknike për dëgjim të dëshmitarit, gjykata...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK