http://kariera.mk

Lekaj u premton banorëve se do t’ju paguhen pronat e marra për autostradën Prishtinë – Mitrovicë

më 7.2018 - Kallxo

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj së bashku me kryetarin e Vushtrisë, Xhafer Tahiri është takuar me banorët e zonave që i prek projekti i autostradës, Tre Heronjëve, “Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu,...

Lekaj u premton pronarëve se do të iu paguhen pronat e marra për autostradë

më 7.2018 - RTV 21

Pronarët e tokave të shpronësuara shprehën shqetësimet e tyre Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, së bashku me kryetarin e Vushtrrisë, Xhafer Tahiri takuan pronarët dhe shfrytëzuesit e parcelave vushtrrias...

Ministri Lekaj jep lajmin e mirë pronarëve që iu morën tokat për autostradë

më 7.2018 - OraInfo

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, së bashku me kryetarin e Vushtrrisë, Xhafer Tahiri takuan pronarët dhe shfrytëzuesit e parcelave vushtrrias nëpër të cilat kalon autostrada, Prishtinë-Mitrovicë e...

Lekaj dhe Tahiri biseduan me pronarët për shpronësimet në Autoudhën Prishtinë-Mitrovicë

më 7.2018 - Lajmi.net

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, i shoqëruar nga shefi i Kabinetit, Argjend Zejnaj, këshilltari për Infrastrukturë, Fatos Mani dhe Njësia Implementuese e Projektit të Autoudhës Prishtinë-Mitrovicë,...

Ministri Lekaj e kryetari Tahiri takojnë pronarët e tokave kah do të kaloj rruga e re magjistrale Vushtrri-Mitrovicë

më 7.2018 - Telegrafi

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj dhe kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, të sot kanë takuar pronarët e tokave që preken nga rruga e re magjistrale Vushtrri-Mitrovicë dhe të cilët kanë...

Pronarëve të pakënaqur buzë magjistrales Vushtrri-Mitrovicë u kërkohet mirëkuptim

më 7.2018 - Koha.net

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, dhe kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, sot kanë takuar pronarët e tokave që preken nga rruga e re magjistrale Vushtrri-Mitrovicë dhe të cilët kanë pakënaqësi...

Lekaj u premton pronarëve se do t’iu paguhet pronat e marra për autostradë

më 7.2018 - KosovaPress

Ministri  Lekaj, duke folur para pronarëve ka sqaruar se duke u nisur nga fakti se prona është e shenjtë ai i mbështetë të gjitha kërkesat dhe shqetësimet e ligjshme të atyre pronarëve, duke u kërkuar...

Lekaj dhe Tahiri bashkëbiseduan me pronarët që u janë shpronësuar tokat për Autoudhën Prishtinë-Mitrovicë

më 7.2018 - Ekonomia Online

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, i shoqëruar nga shefi i Kabinetit, Argjend Zejnaj, këshilltari për Infrastrukturë, Fatos Mani dhe Njësia Implementuese e Projektit të Autoudhës Prishtinë-Mitrovicë,...

Lekaj: Misioni ynë që përdoruesit e rrjetit rrugor të kenë shërbime të mira

më 7.2018 - Infokusi

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka mbajtur takim në Kosovë me Ambasadorin Hungarez, Laszlo Markusz dhe përfaqësuesit e Sherbimit Kombëtar të Pagesave Rrugore në Hungari, Vince Kruchina dhe Zlatan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK